Życzenia dla księdza

Życzenia z okazji 25 lecia kapłaństwa

Powołanie to dar rzadki, którego nie doświadcza każdy. Decydując się na poświęcenie swojego życia w kapłaństwie – zawierzył ksiądz swoje życie Bogu. Wszechmogący wynagrodził Cię Księże Kapłanie długim życiem i możliwością świętowania ćwierćwiecza posługi kapłańskiej. Z okazji tego jubileuszu chcielibyśmy złożyć życzenia i podziękowania za Twoją służbę na tym ziemskich padole. Niech każdy kolejny dzień przynosi łaski Boga Wszechmogącego, a problemy będą jedynie małymi elementami Twojej ziemskiej wędrówki.

Życzenia prymicyjne

Prymicja stanowi początek trudnej drogi jaką jest kapłaństwo. Składamy wyrazy uznania dotyczące wyboru drogi życiowej. Życzymy, by stan kapłański był dla Księdza pasmem radości oraz sukcesów. Niech pomoc Boga Wszechmogącego będzie obecna stale, a dzień codzienny stanie się krokiem ku Zbawieniu. Szczęść Boże.

Drogi Księże z okazji jubileuszu Twych urodzin pragnę złożyć Ci serdeczne życzenia. Niech Matka Boża otacza Cię opieką i zsyła siłę oraz mądrość, abyś nigdy nie stracił zapału w swej kapłańskiej posłudze, a Twój patron święty Jan Maria Vianney wyprasza dla Ciebie wszystkie potrzebne łaski.

Szczęść Boże!

W dzisiejszym, tak szczególnym dla księdza dniu – jubileuszu urodzin – pragnę złożyć płynące z głębi serca życzenia pomyślności, uśmiechu i spełnienia marzeń. Szczególnie dziś w swoich modlitwach prosił będę Boga o potrzebne łaski i siłę, byś dalej mógł głosić ludziom jego słowo i spełniać swoją posługę kapłańską.

Drogi księże prymicjancie! Dziś jest dla Ciebie szczególny czas – nie tylko obchodzisz kolejną rocznicę urodzin, ale i wkraczasz w nowe życie jako sługa Chrystusowy. Z tej okazji chciałbym złożyć Ci życzenia zdrowia, uśmiechu i pogody ducha, byś zawsze pewnie i z podniesioną głową kroczył wybraną ścieżką. Niech Matka Boska wyprasza dla Ciebie potrzebne łaski i otacza Cię opieką! Szczęść Boże!

Jako wspólnota Kościoła Katolickiego pragniemy złożyć serdeczne życzenia urodzinowe: wielu łask Bożych, pogody ducha i siły w pełnieniu swej posługi. Niech Chrystus, który wybrał Cię na swojego sługę, umocni Cię w powołaniu i głoszeniu jego Słowa. Szczególnie dziś pamiętać będziemy o Tobie w swoich modlitwach. Szczęść Boże!

Pragnę złożyć szczere i serdeczne życzenia zdrowia, uśmiechu i Miłości Bożej. Niech Twoja wiara prowadzi Cię przez trudy codzienności i zawsze pomaga w podejmowaniu dobrych decyzji, a powołanie którego doświadczyłeś będzie sensem i spełnieniem Twojego życia. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Z okazji urodzin pragnę złożyć Księdzu swe najlepsze życzenia. Niesłabnącej pogody ducha i mnóstwa siły w podejmowaniu posługi kapłańskiej. Uśmiechu każdego dnia, dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności. Spełnienia największych marzeń i umiejętności dostrzegania piękna w każdym człowieku. Szczęść Boże!

Drogi księże kleryku! Pragnę złożyć Ci najserdeczniejsze życzenia spełniania wszystkich marzeń i planów życiowych. By obrana przez Ciebie droga sługi Bożego dostarczyła Ci spełnienia i pozwoliła prawdziwie cieszyć się miłością Pana, a Maryja zawsze Dziewica otaczała Cię opieką i wypraszała potrzebne łaski!

Dziękujemy Wam księża za wierną posługę
za to, że nam Słowo Boże niesiecie i naukę
o tym, jak żyć by Bogu służyć wiernie
ufać Panu i dobrym być dla bliźnich codziennie.
Życzenia prosto z serc szczerych Wam składamy
i dobrych słów kilka w podzięce mamy:
dużo zdrowia, radości i Łask Bożych w potrzebie
niech Was chroni Bóg Ojciec i Matka Boża w Niebie!

Księże neoprezbiterze – z okazji urodzin pragnę Ci złożyć życzenia zdrowia, radości i samych przychylnych osób spotykanych w codziennym życiu. Niech wybrana przez Ciebie droga sługi Chrystusowego będzie prosta i jasna, a Duch Święty zsyła na Ciebie łaski niezbędne w pełnieniu posługi kapłańskiej i głoszeniu Słowa Bożego.

Drogi księże proboszczu! Jako wspólnota Kościoła Katolickiego pragniemy złożyć Ci w dniu urodzin najserdeczniejsze życzenia zdrowia, radości i spełnienia marzeń. Niech Chrystus Miłosierny zawsze gości w Twoim sercu i zsyła potrzebne łaski, aby nigdy nie zabrakło Ci sił w opiece nad swymi owieczkami. Szczęść Boże!

W tym dniu życzymy dużo Bożej łaski mądrości i cierpliwości. Niech Duch Święty zawsze wzmacnia koncentrację, dodaje jasności umysłu i pozwala na coraz głębsze poznawanie prawdy wiary. Niech Maryja zawsze towarzyszy i będzie osłodą nawet w najgorsze chwile, a Dzieciątko niech błogosławi swoją boską mocą.

Dodaj komentarz