Sex Randki Życzenia urodzinowe dla siostry zakonnej

Droga siostro – w dzień Twoich urodzin pragnę przesłać gorące życzenia uśmiechu na twarzy i spełnienia wszystkich marzeń. Niech spłynie na Ciebie obfitość darów Bożych, by życie powierzone służbie Panu zaprowadziło Cię do życia wiecznego. Niech Chrystus zawsze gości w Twoim sercu – bo to on jest szczęściem, nadzieją i sensem istnienia. Szczęść Boże!

W kolejną rocznicę urodzin chciałbym złożyć Ci życzenia zdrowia, radości i miłości Bożej . Aby Duch Święty rozpromienił swe oblicze nad Tobą i napełnił Cię spokojem i ufnością w Miłosierdzie Boże, byś swoim życiem poświęconym służbie Chrystusowi dawała przykład, a każdy dzień coraz bardziej zbliżał Cię do jego Serca.

Oddanie się służbie Bogu stanowi powód do dumy. Wiara we Wszechmogącego, niech prowadzi Cię podczas całej ziemskiej wędrówki. Przeszkody stawiane na Twojej drodze – staną się małymi krokami do wieczności. Z okazji przyjęcia ślubów zakonnych składamy wyrazy uznania. Życzymy, by służba Bogu dostarczyła wiele radości oraz prowadziła do spełnienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *