Sex Randki Krótkie życzenia urodzinowe

Krótkie życzenia urodzinowe to dobry sposób, by okazać pamięć bliskiej osobie. Kilka ciepłych i dobrych słów z pewnością umili dzień solenizantowi. Jeżeli nie możemy złożyć życzeń osobiście, warto pomyśleć o tym, by zadzwonić bądź przesłać krótkie życzenia urodzinowe smsem. Ten gest pokaże, że nie zapomnieliśmy o dniu urodzin krewnego czy znajomego i niewątpliwie zostanie doceniony. Takie życzenia mogą stanowić także świetny dodatek do prezentu – krótki wierszyk na urodzinowej kartce uatrakcyjni nawet najskromniejszy podarunek. Życzenia w formie niedługiego wierszyka, dobrze sprawdzą się także na bileciku dołączonym do bukietu.

Krótkie życzenia urodzinowe

Dziś są twoje urodziny.
Dużo szczęścia od rodziny.
Moc uśmiechu ślemy ci,
by radosne były dni!

W dniu twojego święta,
życzę tobie sto lat:
sto lat radości,
sto lat miłości,
sto lat słodyczy,
cały świat ci życzy!

W tym szczególnym dniu,
podaruję ci kilka słów:
Spełnienia marzeń,
radosnych wydarzeń,
szczęścia mrowie,
życzę dzisiaj tobie.

Życzenia urodzinowe sms

By słoneczko ci świeciło,
żeby zawsze było miło.
Niech wszystkie twoje dni,
spokojnie płyną ci.
By szczęśliwe było życie,
tego tobie szczerze życzę.

Ćwierka ptaszek, stuka dzięcioł,
że dziś jest twoje święto.
Ślę więc tobie te życzenia:
Zdrowia, szczęścia, powodzenia!

W ten szczególny dzień,
niech wszystkie troski odejdą w cień.
Niech się schowają,
głów nie wychylają,
byś dnia tego wesołego,
mógł się bawić na całego!

Życzenia urodzinowe krótkie

Szepnę ci na uszko:
Moje serduszko,
życzę ci mnóstwo miłości,
szczęścia i wiele radości.

Życzę ci, by każdy twój dzień był radosny.
Piękny, jak poranek wiosny,
ciepły jak słoneczko,
słodki jak ciasteczko.

Hej goście,
prezenty przynoście,
toast wznoście!
O twych urodzinach wiemy,
hucznie świętujemy,
życzenia tobie ślemy!

Wszystko na świecie mi przypomina,
o twoim święcie, o twych urodzinach.
Już piecze się tort i świeczki się palą,
goście sto lat głośno śpiewają.
I choć słów różnych szukam,
nie znajduję lepszego,
Jak ci powiedzieć – wszystkiego dobrego!

Krótkie życzenia na urodziny

Życzą tobie różnych rzeczy:
Zdrowia, szczęścia i uciechy.
Ja tobie życzę, mój drogi kolego,
upragnionego spokoju świętego.

Każdy pamięta,
że dziś dzień twego święta.
I ja nie zapominam,
życzenia ci przesyłam:
Zdrowia, szczęścia i radości,
przyjemności i słodkości!

By zawsze było twoje święto,
byś zawsze miał buzię uśmiechniętą,
by spełniły się marzenia skryte,
tego tobie dzisiaj życzę.

SMS krótkie życzenia urodzinowe

Jadą znajomi i pół rodziny,
aby świętować twe urodziny.
Pora już nie zwlekać,
Impreza na ciebie czeka.
Będziemy pić szampana,
tańczyć aż do rana!
To czas, by bawić się całą noc,
I słać tobie życzeń moc.

Ślę ci dobre słowa,
abyś się radował.
W ten szczególny dzień,
Dużo szczęścia miej!

Kawałka nieba,
pachnącego chleba,
pogodnego serduszka,
pięknego kwiatuszka
i wiele dobrego,
w dniu święta twojego!

By każda gwiazdka co świeci na niebie,
świeciła zawsze tylko dla ciebie.
By każdy ptaszek, co rano kwili,
każdy twój dzień śpiewem umilił.
By każdy dzień i każda noc,
wypełniła uśmiechu moc.

Jakie filmy warto obejrzeć? Sprawdź nowe filmy 2022

W pośpiechu wiele osób nierzadko zapomina o urodzinach obchodzonych przez najbliższych. Rozwiązaniem tego problemu mogą być treściwe, krótkie życzenia urodzinowe wysyłane za pomocą SMS. Ich uniwersalna i zwięzła forma pozwala na zawarcie wszystkich najbardziej szczerych oraz wzruszających życzeń, a jednocześnie pozwala na spełnienie nie zawsze łatwego obowiązku umiejętnego zredagowania odpowiedniej treści. Nie każdy posiada tę umiejętność, dlatego życzenia urodzinowe SMS mogą się okazać zbawienne nawet w ostatniej chwili. Ze względu na swoją uniwersalność, tego typu wiadomość może być przesłana do praktycznie każdego solenizanta. Składane na żywo życzenia urodzinowe krótkie zwykle nie są, ponieważ wymagają namysłu i odpowiedniego doboru słów. Gotowy SMS rozwiązuje ten problem w stu procentach, pozwalając na przesłanie prostej i nieskomplikowanej wiadomości, w której zawarta zostanie cała gama uczuć skierowanych do bliskiej osoby. Dzięki temu każdy solenizant poczuje się doceniony i zapamiętany.

Wysyłam Ci uśmiechy na każdą chwilę Twojego specjalnego dnia! Baw się dobrze i miej szczęśliwe urodziny!

Mam nadzieję, że Twój szczególny dzień przynosi Ci wszystko, czego pragnie Twoje serce! Życzę Ci przede wszystkim dnia pełnego miłych niespodzianek!

Urodziny. Przypadają tylko na jeden dzień w roku, więc zrób coś, co uczyni ten dzień niezapomnianym! Sto lat!

To miłe uczucie, gdy wiesz, że ktoś Cię lubi. Ale czujesz się znacznie lepiej, gdy wiesz, że ten ktoś nigdy nie zapomina o Twoich urodzinach.

Piękna wiadomość dla ślicznej osoby o cudownym stylu, która życzy wspaniałych urodzin!

Myślenie o Tobie i o dobrych czasach sprawia, że się uśmiecham! Wszystkiego najlepszego mój drogi!

Szczęśliwe urodziny do przyjaciela, który jest zawsze blisko mojego serca. Świętuję ten wyjątkowy dzień razem z Tobą. Chcę, żebyś wiedział, że myślę o Tobie i życzę wspaniałych urodzin!

Tańczę i śpiewam w Twoje urodziny! Tylko, że mnie nie widzisz! Sto lat!

Chciałbym świętować z Tobą. Niech życie prowadzi Cię do wielkiego szczęścia, sukcesu i nadziei. Niech wszystkie Twoje życzenia się spełnią!

Latać samolotem ambicji i wylądować na lotnisku sukcesu. Niech Twoja przyszłość zawsze świeci światłem miłości. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

To był deszczowy dzień, kiedy się urodziłeś, Ale to nie był deszcz. Niebo płakało, ponieważ straciło swojego najpiękniejszego anioła. Szczęśliwego życia, Przyjacielu!

W delikatnym blasku gwiazd, niech Twoje marzenia się spełnią, każda gwiazda każdej nocy przynosi miłość i radość … Happy Birthday! Niech Twój dzień wypełni ciepłe słońce miłości i jasny kolor śmiechu.

iedy myślę o moich ulubionych potrawach, nigdy nie mogę się zdecydować. Ale kiedy myślę o moich ulubionych ludziach od razu wiem, że myślę o Tobie! Wszystkiego najlepszego!

Znalezienie wspaniałego przyjaciela jest jak szukanie koniczyny czterolistnej. Ale miałem szczęście! Wszystkiego najlepszego w dniu urodzin! Niech piękno i szczęście otoczy Cię dziś i później.

Świat zmienił się na zawsze w dniu, w którym się urodziłeś. Jako Twój najlepszy przyjaciel, cieszę się z tego dnia. Wszystkiego najlepszego! Żyj długo i szczęśliwie!

Niech Twoje urodziny będą oknem otwierającym miliony perspektyw, które pomogą Ci w spełnieniu marzeń i realizacji swoich celów. Szczęśliwych urodzin!

Niech te urodziny przyniosą Ci szczęście i fortunę. A także mnóstwo prawdziwej miłości i przyjaźni. Wszystkiego najlepszego.

W łagodnym blasku gwiazd … Niech wszystkie Twoje marzenia się spełnią, może każda gwiazda każdej nocy przynosi miłość i radość w ten szczęśliwy dzień urodzin … Sto lat!

Urodziny najlepiej obchodzi się z dużą ilością czekoladek, wina, przyjaciół i bliskich. Nawet jeżeli już masz wspaniałe urodziny, nie zapomnij również o mnie! Sto lat!

Na niebie są dwie jasne gwiazdy, jedna jest Gwiazdą Boga, a drugą Ty jesteś! Mam nadzieję, że będziesz świecić przez całe życie. Wszystkiego najlepszego!

Nasza przyjaźń jest zrobiona ze złota i nigdy nie rdzewieje, pozostanie cenna, dopóki świat się nie rozpadnie. Szczęśliwych urodzin i niech każde Twoje życzenie się spełni!

Możesz cieszyć się z największych radości życia i nigdy nie kończącej się rozkoszy. Sam jesteś darem ziemi, więc zasługujesz na najlepsze. Wszystkiego najlepszego.

Bez względu na to, gdzie życie zabiera nas, niezależnie od tego, jak bardzo jesteśmy daleko od siebie, wspomnienia naszej przyjaźni pozostaną w moim sercu na zawsze. Wszystkiego najlepszego!

Chwile radości, które mi dałeś, to perły mojego życia. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Nie mogę świętować z Tobą tego specjalnego dnia, ale chcę, żebyś wiedział, że myślę o Tobie i o szczęśliwych urodzinach. Wszystkiego dobrego.

Mam nadzieję, że Twoje urodziny rozkwitają w wielu marzeniach! Dzisiaj możesz wypełnić się śmiechem i kochać świat. Sto lat!

Urodziny są tylko pierwszym dniem kolejnej 365 dniowej podróży wokół Słońca. Ale ciesz się z tej podróży, Happy Birthday.

Wszystkiego najlepszego. Życzę Ci chwalebnych i wspaniałych lat na powierzchni ziemi – lub gdziekolwiek jesteś. Sto lat!

Z okazji urodzin życzę Ci wszystkiego najlepszego. Dużo zdrowia, sukcesów na polu zawodowym i prywatnym, mnóstwo radości z małych rzeczy i wolnego czasu na realizowanie Twoich pasji. Zadowolenia z siebie i bliskich oraz wszystkiego, co najpiękniejsze na każdy dzień. Sto lat i o jeden dzień dłużej!!!

Z okazji kolejnych już urodzin, życzę Ci wiele rodzinnego ciepła, miłości, zdrowia i wszelkiej pomyślności w realizacji celów oraz spełnienia najskrytszych marzeń. Dużo szczęścia na każdy dzień, zarówno w sytuacjach zawodowych, jak i prywatnych relacjach. Wszystkiego dobrego na każdy dzień. Sto lat!

W tej krótkiej wiadomości pragnę przesłać Ci cały ogrom pozytywnych wibracji. Niech te urodziny będą jeszcze weselsze i wspanialsze od poprzednich, ale nie tak ekscytujące i fantastyczne jak te w przyszłym roku. Świętuj, baw się i śmiej, pij do pełna i jedz do syta. Niech każdy dzień przynosi zupełnie nowe wrażenia. Sto lat!

Z okazji urodzin pragnę życzyć Ci spełnienia marzeń, szczerych i oddanych przyjaciół, kolorowego życia oraz szybkiego nadejścia miłości. Aby szczęście nigdy Cię nie opuszczało, a okulary zawsze były różowe. Niech szklanka będzie zawsze do połowy pełna, a wieczne wakacje nigdy się nie skończą. Ale tortu powinieneś sobie odmówić!

Życzę Ci wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Oby kolejne miesiące przyniosły mnóstwo radości, szczęścia i pomyślności. Niech Twoje decyzje zaprowadzą Cię na sam szczyt. Abyś każdego dnia miał u swego boku rodzinę, przyjaciół oraz bliskich, a także nigdy nie zapomniał, jak wiele dla nich znaczysz.

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności, spełnienia marzeń. Aby w Twoim życiu zawsze gościły: spokój, harmonia i pogoda ducha. Dużo radości każdego dnia, szczęścia, zadowolenia z siebie i własnych sukcesów, nie tylko zawodowych, ale również prywatnych. Sto lat!

Nie masz ochoty na długie rozmowy telefoniczne, a chciałbyś podkreślić swoją pamięć o solenizancie? A może naprawdę nie przepadasz za telefonowaniem? Wyślij życzenia urodzinowe sms, a rozwiążesz swoje dylematy. Fajne, krótkie życzenia urodzinowe, podkreślą uroczystą okazję, poprawią humor świętującego, a Ciebie uwolnią od konieczności prowadzenia długiej rozmowy telefonicznej i odpowiadania na miliony pytań…

Urodziny bliskich osób wypadają częściej, niż mogłoby się wydawać. Dlatego dopilnowanie każdego z terminów może okazać się bardzo trudne. Z pomocą przychodzą krótkie życzenia urodzinowe SMS, które za pomocą zwięzłej i prostej formy pozwalają na przesłanie solenizantowi szczerych i ładnie zredagowanych życzeń. Zwykle składane życzenia urodzinowe krótkie nie są, jednak w formie wiadomości tekstowej doskonale sprawdza się bardziej zwięzły tekst. Uniwersalność tego typu życzeń pozwala na złożenie serdecznych i szczerych gratulacji z okazji kolejnych urodzin, a także krótkie przekazanie różnych inspirujących myśli. Krótkie życzenia urodzinowe mogą być też ostatnią deską ratunku, ponieważ wiele osób na ostatnią chwilę odkłada przesłanie swojej wiadomości do solenizanta. Na szczęście gotowych tekstów z odpowiednio zredagowanymi życzeniami urodzinowymi nigdy nie zabraknie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *