Sex Randki Życzenia urodzinowe dla dzieci

Urodziny to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka. Z wytęsknieniem czeka na prezenty, urodzinowy tort i gości. Kilkulatki lubią tradycyjną formę urodzinowych gratulacji. Rodzice i krewni przeważnie wpisują życzenia urodzinowe dla dzieci na ozdobnych kartkach lub w miejscu na dedykację w książkachDo takiej miłej pamiątki chętnie się wraca chociażby w długie zimowe wieczory. Życzenia urodzinowe dla dzieci można też wysłać sms-em lub opublikować na prywatnym profilu jubilata. W tym ostatnim przypadku należy zadbać o graficzną oprawę treści lub dołączyć kilka emotikonek.

Życzenia urodzinowe dla dzieci

Kochanie, niech czas Twojego dzieciństwa będzie wypełniony radością i zabawą. Niech każdego dnia świeci dla Ciebie słonko. A rodzicom i dziadkom pozwól się bezgranicznie rozpieszczać, obdarowywać miłością i prezentami bez okazji.

Dzisiaj Twoje urodziny i życzenia od rodziny:

zdrowia, szczęścia i radości,

niech w Twych oczach uśmiech gości,

lekcje zawsze łatwe będą,

a marzenia niech się spełnią.

Z okazji urodzin przesyłam Ci moc buziaków i uścisków. Życzę Ci samych dobrych ocen w szkole, dużo fajnych kolegów i mnóstwo radości każdego dnia.

Krótkie życzenia urodzinowe dla dzieci

Samych uśmiechniętych dni w roku.

Życzę Ci szczęścia bez liku, dobrych kolegów w szkole i żeby Ci się spełniły wszystkie marzenia.

Niech każdy dzień da Ci choć jeden powód do uśmiechu.

Najlepsze programy partnerskie do zarabiania na własnej stronie internetowej.

Wierszyki urodzinowe dla dzieci

Z okazji urodzin życzę Ci

samych radosnych i dobrych dni.

Szczęścia, zdrowia i radości,

super prezentów i fajnych gości.

Dziś są Twoje urodziny, więc śpieszymy z życzeniami:

żebyś zawsze był szczęśliwy, miał czas na zabawę z nami

Los niech mnóstwo nowych przygód i radości Ci przyniesie

i w domu, i na podwórku, i podczas spacerów w lesie.

Życzenia na urodziny dziecka

Daruję Ci gwiazdkę z nieba – możesz wybrać dla niej imię,

zasadzę drzewo pod oknem – będzie Ci szumiało mile

ułożę baśń najpiękniejszą – która do snu ukołysze

a gdy się czytać nauczysz – to życzenia Ci napiszę.

Z okazji urodzin życzę Ci wymarzonego prezentu, tortu najlepszego na świecie i wspaniałej zabawy urodzinowej.

Ile gwiazd na niebie i piasku na plaży

tyle niech się spełni w życiu Twoim marzeń.

Życzenia urodzinowe dla chłopca

Kochany Jubilacie, w dniu Twojego święta życzę Ci: samych dobrych ocen w szkole, miłych kolegów, bardzo długich ferii i wakacji oraz jak najwięcej czasu na przyjemności.

W dniu urodzin życzymy Ci wspaniałego dzieciństwa. Niech każdy Twój dzień wypełnia radosny śmiech i beztroska zabawa. Niech miłość bliskich i przyjaciół dodaje Ci odwagi do poznawania świata. Niech nowe umiejętności i nauka przychodzą Ci łatwo oraz dostarczają jak najwięcej frajdy.

Jeżdżą auta po ulicy, migają światłami

Niech Ci zawsze będzie dobrze w domu z nami.

Nadjechał motocykl, leci helikopter

Żebyś stał się mądrym, zdrowym i szczęśliwym chłopcem

Życzenia urodzinowe dla dziewczynki

Moja mała księżniczko, z okazji urodzin życzę Ci wiary, nadziei i miłości.

Szanowna Jubilatko, życzymy Ci, byś wyrosła na śliczną, mądrą i grzeczną dziewczynkę. Niech zawsze otaczają Cię dobrzy przyjaciele, a los obdarza szczęściem i radością.

Siadła biedroneczka na listku paprotki

kazała policzyć swoje wszystkie kropki.

Potem wyleciała przez okno do nieba,

przyniesie Ci szczęścia, ile będzie trzeba.

 

Śmieszne życzenia urodzinowe dla dzieci

Dzieci to wymagający czytelnik. Inaczej, niż dorośli, którzy nasze życzenia czasami wpuszczą jednym uchem, a drugim wypuszczą nie pamiętając po piętnastu minutach o samym fakcie ich przez nas złożenia, dzieci są uważnymi słuchaczami i czytelnikami, dlatego warto się trochę wysilić pisząc dla nich życzenia.

Kury gdaczą,
kogut pieje,
beczą owce i barany
psy szczekają,
koty miauczą:
Twoje urodziny mamy!

Kto ma dzisiaj urodziny?
Kto prezenty dziś odbierze?
Kto na torcie świeczki zdmuchnie?
Komu zaśpiewajmy szczerze?
Kto się bawić dzisiaj będzie?
Kto zaśpiewa nam basiorem?
Kogo uśmiechnięta twarz,
tryskać będzie dziś humorem?

Życzenia urodzinowe dla 8 latka

Ośmiolatek bywa już krytyczny, choć daleko mu do nastolatka w tym względzie. Jeżeli nie wiemy, co napisać na urodzinowej kartce dla ośmiolatka, albo zwyczajnie brakuje nam weny lub czasu (albo i jednego i drugiego), mamy do dyspozycji mnóstwo gotowych życzeń w internecie, z których warto skorzystać.

Dzisiaj kończysz osiem lat.
Dziś radośnie wieje wiatr.
Dziś słoneczko się uśmiecha,
kiedy na życzenia czekasz

żebyś więc nie czekał długo
już biegniemy, już pędzimy,
żeby Sto lat Ci zaśpiewać
w Twoje ósme urodziny.

A Ty przyjmij tę piosenkę,
która z serc prościutko płynie,
a Ty przyjmij te życzenia
szczęście niechaj nie przeminie.

 

Życzenia urodzinowe dla 5 latka

Pięciolatek to nie dzidzia,
na literkach zna się trochę,
liczyć także już potrafi
pięć, sześć, siedem oraz osiem.

Co to wulkan wie,
co silnik,
wierszyk też niejeden zna.
Mówię Wam, ten Pięciolatek,
to jest koło na sto dwa!

Pięciolatek zrozumie już prawie wszystko, niestety często opacznie, z sobie tylko właściwym wytłumaczeniem spraw prostych lub skomplikowanych. Dlatego jeśli nie jesteśmy pewni, jakie życzenia napisać na kartce urodzinowej dla pięciolatka, skorzystajmy z gotowych wzorów dostępnych w internecie, choćby takich jak ten.

Życzenia urodzinowe dla 2 latka

Myszka je serek, miś wcina miodek,
królik obiadek ma marchewkowy.
A my dziś razem wszyscy będziemy
jeść pyszny tort Twój urodzinowy.

Wieje wietrzyk, świeci słonko
Baloniki, trąbki, klauny,
torcik, świeczki, śmiechy, tańce
i muzyczka pięknie gra.
A ja pytam, ja chcę wiedzieć:
Kto dwa latka dzisiaj ma?

Pisanie życzeń dla dziecka to trudne zadanie. Jak napisać dla dwulatka, jak dla siedmiolatka? Co będzie go bawić, co zainteresuje? Jeśli nie mamy doświadczenia z dziećmi, albo pomysłu na twórcze życzenia, skorzystajmy z gotowych wzorów dostępnych w internecie z pożytkiem dla nas i odbiorcy.

Z okazji piątych Urodzin życzymy Ci dużo zdrowia, radości, miłości i szczęścia. Pamiętaj, że to co najważniejsze, jest dla oczu nieuchwytne. Życzymy Ci, by właśnie tych wartości było w Twoim dziecięcym życiu jak najwięcej. Niech ten dzień będzie dla Ciebie wyjątkowy i pozwoli Ci szczęśliwie kroczyć na drodze do dorosłości. Pamiętaj, że bardzo mocno Cię kochamy!

Jeszcze jesteś dzieckiem i inaczej patrzysz na ten świat. Masz inne priorytety i inne marzenia niż tzw „dorośli”. Mimo to, z tej okazji, chcemy złożyć Ci najpiękniejsze życzenia. Przede wszystkim życzymy CI, byś zawsze – przez całe życie – patrzył na świat choć w części oczami dziecka. Ponadto chcemy życzyć Ci wielu sukcesów – głównie w życiu rodzinnym i w szkole.

Dopiero drugi rok jesteś z nami a już zdążyłeś wywrócić nasze życie do góry nogami. Z okazji Twoich Drugich Urodzin, chcemy życzyć Ci wszystkiego najlepszego. Niech kolejne lata Twojego życia będą dla Ciebie tak samo radosne i szczęśliwe jak te, które tutaj przeżyłeś razem z nami. Wszystkiego najlepszego Tobie i Twoim najbliższym życzą…

Z okazji Twoich 11 Urodzin chcę Ci życzyć, by Twoje młode, nastoletnie życie było wypełnione radością i miłością. By było pomyślne – zwłaszcza teraz, gdy uczysz się i poznajesz cały ten świat. Niech ten dzień będzie dla Ciebie wyjątkowy. I choć jesteś jeszcze dzieckiem, niech obfituje mądrością i szczęściem w przyszłości. Kochamy Cię bardzo mocno!

Z okazji Twoich 12-tych Urodzin życzę Ci dużo zdrowia, radości, pomyślności i wytrwałości w nauce. Życzę Ci również wielu sukcesów w szkole a także mnóstwa kolegów i koleżanek. Chcę Ci też życzyć, by te Urodziny były dla Ciebie najpiękniejsze. By w ten wyjątkowy dzień każdy się do Ciebie uśmiechał i by każdy smutek jak najdalej odszedł w cień. I to nie tylko w ten dzień, ale również przez wszystkie lata Twojego życia.

Masz już 10 lat. Oznacza to, że te Urodziny, będą Twoim pierwszym jubileuszem. Z tej wyjątkowej okazji, choć jeszcze jesteś dzieckiem, chcę życzyć Ci wszystkiego najlepszego, dużo radości w odkrywaniu świata, szczęścia w poznawaniu nowych ludzi i wszystkiego, co się tylko miłością zowie. Oczywiście chcę też życzyć Ci powodzenia w szkole i radosnego odkrywania prawd rządzących światem.

Drogie Dziecko! Dziś jest kolejny dzień Twoich Urodzin. I choć może nawet jeszcze sobie nie zdajesz z tego sprawy, to jednak pamiętaj, że każdy z tych dni przybliża Cię do dorosłego życia. Nie zapominaj o tym! Niech całe Twoje życie będzie tak szczęśliwe, jak ten dzisiejszy Dzień. Życzenia składają Twoja Mama i Tata.

Dzisiaj moja Księżniczka kończy 9 latek. To wspaniały dzień dla Niej, a także wszystkich Jej bliskich. Ze swojej strony pragnę przesłać Ci najcudowniejsze życzenia. Niech wszystkie znane tylko Twojemu sercu marzenia zdołają się spełnić. Obyś zawsze obdarowywała bliskich uśmiechem i również czerpała od nich radość!

Radości, miłości, zabawy i frajdy z życia. Póki człowiek jest mały, tego właśnie potrzebuje w swoim świecie. Z okazji urodzin, życzę Ci spełnienia nawet najśmielszych marzeń. Niech pomyślność będzie stałym elementem Twojego życia, a dorastanie przebiega gładko i bezproblemowo. Trzymaj się ciepło i baw cały dzień!

Nie co dzień przypada tak ważne święto. Dzisiaj są Twoje urodziny, które są dla mnie najważniejszą okazją do świętowania na świecie. Życzę Ci dziecinko spełnienia najskrytszych marzeń, wspaniałego i fascynującego życia oraz wszystkiego, czego tylko sobie zażyczysz. Niech radość nigdy nie znika z Twojej twarzy!

Dziewiąte urodziny to już ostatni kroczek przed ukończeniem pierwszej dekady życia. Stawiaj go ostrożnie, ale staraj się niczego nie przegapić. Biegaj, poznawaj i chłoń wszystko, czego tylko zapragniesz. Życzę Ci wielu wspaniałości, mnóstwa zabawy i radości, a także spełnienia najskrytszych marzeń, 9-latku!

Czy wiesz, że 11 lat temu stało się coś wspaniałego? Dokładnie tego dnia, przed jedenastu laty przyszła na świat cudowna dziewczynka. Dziś obchodzi swoje urodziny, które musi spędzić najszczęśliwiej, jak tylko się da. Baw się, żartuj i śmiej, a każdego kolejnego dnia ciesz się prezentami i radością bliskich. Sto lat maleńka!!!

Kiedy mały człowiek przychodzi na świat, nie wszystko jeszcze rozumie. Ale stara się wyrażać swoje potrzeby i emocje na znane mu sposoby. Mając roczek, jest już w stanie świętować swoje urodziny. Wszystkiego najlepszego dla maluszka oraz jego rodziców, którzy zatroszczą się dla niego o wszystko to, co najlepsze!

Wielu małych szkrabów chodzi po tym świecie, ale zaledwie kilkoro z nich zasługuje na wszystkie najwspanialsze skarby. Te, które obchodzą dzisiaj urodziny, mogą liczyć na coś naprawdę wspaniałego. Wszystkie ich życzenia mogą się spełnić, a każdy kolejny dzień przyniesie zupełnie nowe marzenia i oczekiwania. Sto lat!!!

Dziesięć lat to jeszcze nie dama, ale już nie dziecinka. To ten wspaniały wiek, kiedy możesz już korzystać ze wszystkich swoich zalet i atutów. W tym wspaniałym dniu baw się 10 razy mocniej, 10 razy więcej podróżuj i 10 razy szybciej biegaj! A później odpocznij i słodko śpij. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Tego dnia urodziny obchodzi niejedna dziewczynka. Ale życzenia przywędrowały akurat do Ciebie. Jesteś najpiękniejsza, najwspanialsza i najbardziej utalentowana, dlatego to właśnie Twoje życzenia mają szansę się spełnić. W przyszłości walcz o nie i się nie poddawaj, a póki co świętuj jak najmocniej. Sto lat!

Czym osiem latek to dużo? Nie prowadzisz jeszcze samochodu, nie masz pracy i wielkich obowiązków. Ale powoli wkraczasz w to wspaniałe, pełne niespodzianek i atrakcji życie. W tym wyjątkowym dniu życzę Ci, aby każdy kolejny roczek był jeszcze ciekawszy i jeszcze bardziej rozwijający. Wszystkiego najlepszego!

Moja najukochańsza. Choćby z tego drzewa, które razem zasadziłyśmy spadły wszystkie liście, a przez kolejne lata rośliny nie puściły by nowych pąków, ja zawsze będę Cię kochać i wspierać. Możesz na mnie liczyć teraz i zawsze. W dniu urodzin przesyłam Ci moc życzeń i myślę o Tobie nieustannie. Sto lat!!!

Moja ukochana córeczko, jesteś prawdziwym skarbem i uszczęśliwiasz mnie każdego dnia. Życzę Ci najwspanialszych i najdoskonalszych chwil przez całe życie, przez które zamierzam iść razem z Tobą. Nigdy Cię nie zostawię i nie opuszczę, a na Twoje uroczyste urodziny wyprawię taką zabawę, jakiej nie zobaczysz przez cały kolejny rok. Sto lat!

Moja najukochańsza chrześnico. Napawasz mnie dumą na każdą myśl o sobie, dlatego składam wyrazy wdzięczności Twoim rodzicom. Nie każdy potrafi wychować tak wspaniałą osobę. Świadomość, że może mam w tym swój udział, napawa mnie ogromną radością. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, spędź je szczęśliwie!

Mojemu małemu chrześniakowi życzę, aby życie zawsze skrywało dla niego coś specjalnego. Aby w nieoczekiwanym momencie nagrodziło go darami, za które będzie umiał podziękować swoją naturalnością, uśmiechem, łagodnością i humorem. Mój mały przyjacielu, z całego serca świętuję Twoje urodziny i pozdrawiam Twoich rodziców

Pamiętam o Tobie w dniu Twojego święta, dlatego z okazji urodzin składam Ci moc potężnych życzeń. Niech oprócz zdrowia, radości i uśmiechu przyniosą Ci mnóstwa serdecznych gości i góry prezentów. Życzę Ci wielu wspaniałych przygód oraz wesołego życia, które masz jeszcze przed sobą. Wszystkiego najlepszego!

Życzę Ci, abyś nigdy za siebie nie zerkał, zawsze szedł przez życie śmiało i polegał wyłącznie na tych, którzy na to zasługują. Aby w Twoim młodym życiu nigdy nie zabrakło zabawy, a w życiu dojrzalszym wszystkiego, czego tylko sobie zapragniesz. Mój mały, rośnij w siłę i pokaż wszystkim, na co Cię stać!

Kolejny roczek minął szybko niczym strzała,
by dziś cała rodzina „Sto lat” Ci zaśpiewała.
Zdmuchnij świeczki na torcie i wypowiedz życzenia,
a spełnią się wkrótce Twoje marzenia.
Wyśnione prezenty w paczuszkach są schowane,
aksamitną kokardą przewiązane.
Na Twoją buźkę uśmiech zawita,
gdy tylko jej zawartość zostanie odkryta.

Kochanemu synkowi, w dniu jego pierwszych urodzin,
Życzymy dużo zdrówka, niech śmieje się jego buźka.
Niech zawsze będzie radosny, mimo, że bywa nieznośny.
My zawsze Cię kochamy, bo jesteś chłopcem wspaniałym.
Szalej, baw się i rozwijaj, a porażki wciąż omijaj.
Zawsze Ci pomożemy, a błędy darujemy.
Twoi kochający rodzice.

Dzisiaj przypada jedyny dzień w roku, podczas którego nikt nie ukaże Cię za zjedzenie wielu słodyczy, zamówienie zbyt dużych lodów, długie granie w gry, rozrzucanie jedzenia po całym domu, spanie do późna oraz najlepszą zabawę w życiu! Z okazji urodzin życzę Ci szczęścia, radości i wyrozumiałych rodziców!

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Anielskiej cierpliwości, wszelkiej pomyślności i dużo radości. Niech uśmiech zawsze gości na Twojej twarzy, a dobry humor nigdy Cię nie opuszcza. Spełnienia najskrytszych marzeń i pogody ducha. Dużo energii na każdy dzień i mnóstwo czasu na Twoje hobby. 100!

Wszystkiego najlepszego z okazji Twoich urodzin! Dużo zdrowia, szczęścia, pogody ducha i spełnienia największych marzeń. Pamiętaj, żeby nigdy się nie poddawać i być sobą! Mnóstwa radości, uśmiechu na Twojej twarzy oraz czasu dla najbliższych osób. I przede wszystkim udanych prezentów urodzinowych

Z okazji urodzin życzę Ci słońca codziennie na niebie,
pięknego zapachu w spożywanym chlebie,
widoku ptaków kolorowych, motyli tęczowych i wielu chwil radosnych,
a w sercu wiecznie panującej, czarującej zielonej wiosny!
Bądź taka, jak teraz jesteś, niech Cię lata przyszłe nie zmieniają,
a od ludzi niech Cię same dobre rzeczy spotykają!

Dla Mojej Kochanej Dziecinki
składam życzenia na Urodzinki:
Poznaj bajek tysiące,
przygód również tysiące,
i miej buzię wesołą,
codziennie promienną jak słońce!

Urodzinki obchodzisz dnia dzisiejszego,
Wiec życzę Ci, bąbelku, wszystkiego najlepszego:
nadziei, w serduszku wiary w siebie samego!
Trafnych zrządzeń losu – tyle co gwiazd na niebie
morza prezentów, radości i bezkresu miłości,
bo zasługujesz – moje Ty śliczności!

Kiedy dzień Twych urodzin nadchodzi,
Oddać życzenia mnie się zdecydowanie godzi!
Chciej przyjąć, bardzo proszę, w dowód uznania,
Hołd szacunku i do Twej osoby przywiązania.
Aby Ci dowieść tego, że jestem niezwykle szczery,
Miej na szczególnej uwadze, pierwsze tych życzeń litery.

Najlepsze ode mnie życzonka,
bezkresu zdrowia i codziennego słonka,
humoru niemal zawsze dobrego
i życia barw pięknych pełnego
oraz samych dobrych wrażeń,
na czas spełnienia się marzeń!

Dziś, jak każdego roku, o tej samej porze,
każdy spieszy Ci się życzyć, czego tylko może,
więc i ja, korzystając z tej jakże pięknej sposobności,
pragnę Ci życzyć wiele szczęścia i mnóstwo radości.
Życzę też, aby to, o czym sobie marzysz, rychło się spełniło,
a to, co kochasz, codziennie Ci towarzyszyło.

Wraz z upływem czasu coraz rzadziej świętujemy urodziny. Powinniśmy brać przykład z dzieci, które niecierpliwie czekają na każdy gest związany z podkreśleniem tego wyjątkowego dnia. Życzenia dla dziecka są dla niego czymś wyjątkowym, więc pamiętajmy o tym, by bawiły, a jednocześnie cieszyły malucha. Życzenia urodzinowe dla dzieci muszą być sformułowane prosto, lecz od serca, bo wrażliwości dziecka nikt nie oszuka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *