Życzenia Ślubne

Dzień ślubu to z pewnością jeden z najbardziej wyjątkowych dni w życiu każdej Pary Młodej. Zarówno przyszli małżonkowie i ich rodziny, jak i zaproszeni goście pragną, aby ten moment był wyśniony, wymarzony, wręcz idealny. Piękne chwile należy uwieczniać, aby móc do nich wracać w przyszłości. Oryginalne prezenty i życzenia ślubne z pewnością sprawią radość nowożeńcom. Przybywając tłumnie na uroczystości, życzymy im wszystkiego co najlepsze. Możemy to zrobić szykownie i elegancko, jednak coraz większą popularnością cieszą się oryginalne życzenia składane na wesoło. Wielka miłość nie wybiera, więc czasami spada na nas jak grom z jasnego nieba. A czasami spada na innych, którzy postanawiają być razem aż do grobowej deski. Kiedy jest się zaproszonym na celebrację takiej miłości życzenia ślubne muszą być taktowne, a jednocześnie oryginalne. Życzenia na ślub z naszej strony będą doskonałym wyborem, który zachwyci każdą Młodą Parę i prześle im mnóstwo pozytywnej energii.

Drodzy Państwo Młodzi, życzymy Wam wszystkiego najlepszego na nowej, wspólnej drodze życia. Pragniemy, byście każdego dnia odkrywali piękno i wyjątkowość smaku swojej miłości. Byście pielęgnowali w sobie swoje pasje i marzenia, bo to jest droga, która gwarantuje Wam powodzenie i pełnię szczęścia w przyszłości.

Drogie Dzieci, idźcie przez życie wspólnie, podążajcie tą samą ścieżką. Szanujcie się i wspierajcie, bo dzięki temu Wasz związek okaże się trwały i odporny na trudy dnia codziennego. Bądźcie wobec siebie szczerzy, uśmiechajcie się do siebie, a każdy wspólnie przeżyty dzień niech będzie pełen miłości i zrozumienia.

Na nowej drodze życia niech wesprze Was Bóg i obdaruje wielką miłością, która pozwoli przetrwać na pewno piękne, ale też czasami trudne chwile. Małżeństwo wasze niech obfituje w same powodzenia, a upływ czasu niech nie zrywa więzi między Wami. Dotrwajcie razem do późnej starości w szczęściu i bliskości.

Ślub w bajkach jest happy endem i każdy bieży do niego pędem. W pojedynkę Twoje życie jest skończone, ale jeszcze nic nie jest stracone. Gdy obsiądzie Was dzieci gromada, może czasem weźmiesz do ręki pada i z kuplami na miasto wyskoczysz, gdy ładnie o to swoją żonę poprosisz… Jednak tak naprawdę Ci zazdrośćmy, że jesteś taki szczęśliwy.

Wesele, wesele – radości i szczęścia wiele!
Gdy umilknie muzyka i śpiewy ucichną,
Gdy oczy wpatrzone w Was znikną,
Usiądźcie blisko siebie i przyrzeknijcie jeszcze raz sobie
Że Wasza miłość zakończy się w grobie.
Nasze życzenia z serca są płynące,
Życzymy Wam, aby Wasze serca zawsze były miłujące
Przebaczajcie i dbajcie o siebie,
Na pewno razem będziecie Wam jak w niebie.
Życzenia Ślubne Skomentuj Edytuj
Życzenia z okazji 50 rocznicy ślubu

Swoim życiem udowodniliście, że prawdziwa miłość ma sens…Dziękujemy Wam za świadectwo Waszego życia, którym pokazaliście czym jest małżeństwo. Życzymy Wam, aby wszystkie dni, które są przed Wami otoczone były słonecznymi promieniami, niech Wasi bliscy będą Waszą radością, a wszystkie marzenia doczekają się realizacji.

Młodej Parze złożyć życzenia to zaszczyt nie lada
Życzymy Wam, niech przez wszystkie lata dobrze się Wam układa.
Miłość niech na zawsze w Waszym domu zagości,
a dni upływają w szczęściu i radości.
Miejcie z dzieci pociechę – niech swoim śmiechem wypełnią Wam strzechę.
Niech nigdy nie braknie na Waszym stole chleba
I niech się spełni to czego Wam potrzeba.

Podjęliście ważną decyzję, od dzisiaj świat dzielicie na pół. Życzymy Wam wszelkiej pomyślności, jak najmniej burz, a najwięcej promieni słońca w Waszym wspólnym życiu. Realizujcie swoje marzenia i pasje, niech Wasze portfele zawsze będą pełne, a każde drzwi do których zapukacie – niech będą przed Wami otwarte.

Czego można Wam życzyć, gdy stoicie wpatrzeni w siebie, pełni nadziei? Chyba tego, aby ta miłość, która Was łączy nigdy nie straciła swojego blasku, niech nabierze głębi i będzie z dnia na dzień coraz pełniejsza. Każdy dzień, który przynosi nowe wyzwania witajcie razem, bo tylko wtedy będziecie szczęśliwi, gdy wszystko – troski i radości będziecie dzielić na pół.

Z okazji tego najważniejszego i najpiękniejszego dnia w Waszym życiu, chcielibyśmy zapewnić Was o naszej życzliwości. Życzyć Wam, aby na Waszych twarzach zawsze gościł uśmiech. Niech nigdy łzy smutku nie pojawiają się w Waszych oczach. Miłość, którą sobie ślubujecie, niech z każdą chwilą staje się głębsza i piękniejsza.

Dziś ksiądz połączył w obliczu Boga i świadków Wasze dłonie
Oczy macie w siebie z czułością wpatrzone
Taka jak Wasza miłość się nie kończy,
Bo coś wyjątkowego Was łączy.
Ty masz męża, Ty masz żonę
Dwa serca na wieki połączone.
Słowa w taką chwilę niczego nie oddają,
A nasze życzenia prostą mają …
Dbajcie o siebie, a już tutaj będziecie żyć jak w niebie.

Pół wieku razem w smutku i radości, to coś czego każdy Wam zazdrości. Za nim wtopicie się we wspomnienia, przyjmijcie nasze życzenia. Niech dalsze lata w zdrowiu, szczęściu i miłości Wam upływają, a dzieci o wnuki się postarają. Kolejnych rocznic doczekajcie, a Wasza miłość niech jeszcze bardziej rozkwita.

Choć trudno na oryginalność w tym dniu się wysilać, nasze skromne życzenia niech Wam radość sprawią. Życzymy Wam nadziei, która pomoże przetrwać każdą burzę, spokoju, który gniew rozładuje, wiary, która góry przenosi i miłości, która nigdy się nie kończy. Bądźcie razem na zawsze szczęśliwi, pomimo wszystko.

Miłość to nie jest chwila nagłego olśnienia, ale wspólne życie… I z okazji kolejnej rocznicy świętowania Waszej miłości, życzymy Wam, aby kolejne lata były jeszcze bardziej piękne niż te, które przeżyliście do tej pory. Niech każdy kolejny dzień w Waszym dniu będzie wyjątkowy i da Wam wiele satysfakcji w Waszej wspólnej wędrówce.

Z okazji Waszej rocznicy ślubu przynosimy Wam w darze bukiet róż, które niech będą symbolem Waszej rozkwitającej miłości. Życzymy Wam samych pięknych dni w otoczeniu bliskich, którzy Was kochają, przyjaciół, którzy będą Wam życzliwi i spełnienia marzeń, nawet tych, które dopiero rodzą się na dnie Waszych serc.

Decyzja podjęta – na zawsze razem, nie tylko od święta!
Gromadki dzieci Wam życzymy, domku na wsi, samochodu wypasionego
i urlopu wymarzonego!
Niech Wasza miłość z dnia na dzień piękniejsza się staje, a nam się wydaje,
Że choć na nową drogę wkraczacie, na drinka namówić się dacie… Cieszymy się Waszym szczęściem!

Miłość łączy serca, ciała i nie znosi obojętności… Czeka Was wspaniała podróż i tylko od Was zależy, czy będziecie szczęśliwi. My, ciesząc się Waszą radością życzymy, aby Bóg Wam błogosławił, by omijały Was przeszkody i kłopoty dnia codziennego. Niech, jak napisano w Piśmie Świętym, nad Waszym gniewem nigdy nie zachodzi słońce, a po każdej burzy niech na Waszym niebie pojawi się tęcza.

Biała suknia, bukiet róż… pozostały obrączki, które są symbolem Waszej wspólnej podróży, która rozpoczęła się 25 lat temu. W tym wyjątkowym dniu chcemy być jak przed laty razem z Wami i życzyć Wam, by Wasza miłość jeszcze bardziej rozkwitła. To dobry czas by być razem we dwoje i spełniać swoje marzenia, które jeszcze nie doczekały się realizacji.

Jak obyczaj każe stary
Każdy młody niesie dary,
A wraz z nimi życzenia
Marzeń spełnienia.
Bądźcie szczęśliwi nie tylko od święta
I niech otoczą Was wkrótce dziecięta
Cieszcie się sobą i radujcie
I Waszą miłość pielęgnujcie.

W tym wyjątkowym dniu cieszymy się Waszą radością i wierzymy, że każdy kolejny dzień w Waszym życiu będzie piękniejszy od poprzedniego.

Gdy wrócicie pamięcią to tego dnia, gdy sobie ślubowaliście, na pewno odżyją wspomnienia i marzenia, które jeszcze czekają spełnienia. Realizacji tych marzeń właśnie Wam życzymy i abyście byli szczęśliwi. Niech bliscy i przyjaciele Wam oparcie dają, a dzieci Was kochają. Cieszcie się radością we dwoje i pielęgnujcie Waszą miłość.

Miłość to nie bajka ani sen,
Miłość to wspólnie przeżyty każdy dzień.
Miłość to nie tylko czułe słówka ani kwiaty,
Miłość to nie wspólne tematy…
Takiej miłości Wam życzymy, która będzie prawdziwa. Dzisiejszy dzień ślubu niech będzie początkiem wspaniałej przygody we dwoje, w której każda chwila będzie wspaniałym doświadczeniem bycia razem.

Życie szybko mija, czas nie chce się zatrzymać
Kolejny rok mija, gdy ślubowaliście sobie…
choć nie możemy być z Wami to pamiętamy
i szczere życzenia składamy.
Niech każde marzenie, które na dnie serca Waszego zakiełkuje
Szybko się zrealizuje.
Bądźcie szczęśliwi – nie tylko od święta.
I pamiętajcie, że jest ktoś kto o Was cały czas pamięta.

W tym wyjątkowym dniu przepełnionym radością, życzymy Wam, aby to uczucie miłości i szczęścia towarzyszyło Wam już przez całe życie. Żyjcie w zgodzie, niech troski dnia codziennego nie dotykają Waszego domu, a na drodze Waszego życia niech zawsze znajdą się ludzie, którzy będą chcieli w trudnościach pomóc.

To już tyle lat razem spędzonych jako męża i żony
Dzieci macie śliczne, powody do szczęścia liczne.
Z Waszego domu miłość promienieje,
A jedno za drugim szaleje.
Cieszymy, że w tym dniu możemy Wam towarzyszyć
I wszystkiego co najlepsze życzyć.
Kolejne lata, które przed Wami,
Niech będą wypełnione samymi dobrymi chwilami.

Gdy weselny zabrzmi marsz i nasze życzenia w jego dźwięk się wplatają i naszą modlitwą Was otulają. Niech całe życie te dźwięki w waszych uszach brzmią i niech waszą miłość rozpalają każdego dnia na nowo. Życzymy Wam aby to o czym marzycie się spełniło, a to o czym śnicie Waszym było. Stwórzcie szczęśliwą rodzinę i cieszcie się wspólnym życiem.

On Ona; Mąż Żona – cóż w tym dniu powiedzieć wypada? Niech Was otoczy dzieci gromada, nich noc poślubna owocna będzie i już troskę o swoje wnuki miejcie na względzie. Czas szybko mija i, gdy srebrne gody będziecie świętować, niech stadko dzieci Was otacza i swoją miłością Was uracza. Mamy nadzieje, że o nas nie zapomnicie i czasem, z nami na piwko skoczycie.
życzenia

Dzisiaj oznacza, że Wasza wolność się skończyła… już nie będzie… miły, miła. Mąż-zona to brzmi poważnie … a zobaczycie jak zmieni się wasz dom, gdy na świecie pojawi się On… Nie wiem czy Was odzyskamy, ale na razie życzenia składamy – bo choć Was tracimy to wszystkiego dobrego Wam życzymy. Niech miłość Wam towarzyszy, a dziecko mało krzyczy!

Nie mogę Wam podarować gwiazdki z nieba to mogę dla Was zaśpiewać. Przyjmijcie moje życzenia z serca dziecka płynące, które są jak ta róża nigdy nie więdnące. Nie potrafię mówić wielkich słów, ale mam nadzieje, że spotkamy się znów, gdy ja w dorosły wejdę świat, a wy mi małżeńskich udzielicie rad. Sto lat Wam śpiewam i życzę na ziemi nieba.

Stare przysłowie mówi, że miłość jest jak wino – im starsza tym lepsza… Wy poznaliście smak prawdziwej miłości – pół wieku razem, gdy mogliście razem przeżywać radości i zobowiązania przysięgi małżeńskiej. W tym dniu, gdy szczęście bije z Waszych oczu, życzymy Wam, aby kolejne lata upływały wam w radości, spokoju i w otoczeniu tych, których kochacie.

Gdy ucichną oklaski i zamilkną muzyki dźwięki zanurzcie się w ciszy i cieszcie się swoim szczęściem…My życzymy wam, a by tak jak powiedział Antoine Exupery, Wasze życie polegało na patrzeniu w tym samym kierunku, a by każda chwila spędzona razem była czasem celebracji i radości z tego, że dzisiaj przed ołtarzem powiedzieliście sobie tak.

Czas szybko mija, niezauważalnie upływają minuty, godziny i lata… Dzisiaj doczekaliście się kolejnej rocznicy gdy ślubowaliście sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską. I w tym wyjątkowym dniu, ciesząc się waszą radością chcielibyśmy Wam złożyć najlepsze życzenia aby nadal spełniały się wasze marzenia, a życie były pełne niespodzianek, które dają wam radość i szczęście.

Mój kochany, najdroższy, umiłowany… kolejny rok mija od najpiękniejszej chwili w moim życiu, gdy zostałam Twoją żoną. Dziękuje Ci za ten piękny czas, za to, że jesteś ze mną, że dajesz mi szczęście. W tym wyjątkowym dniu całuje Twe usta i zapewniam Cię o moim oddaniu i miłości, która z dnia na dzień jest co raz bardziej mocniejsza.

Choć w bajkach jest inaczej, dzisiejszy dzień, to nie koniec a początek wspólnej drogi… My życzymy Wam, aby ta podróż, którą zaczynacie była podróżą, gdzie będą tylko przystanki z napisem szczęście, niech nad Waszymi głowami nie pojawiają się chmury. Nich blask słońca zawsze roztacza się nad Waszymi głowami, a wszelka troska niechaj Was omija.

Mąż, żona… od teraz na zawsze razem… W tym dniu szczególnym jesteśmy z Wami i cieszymy się Waszą radością. I wśród wielu życzeń przyjmijcie również nasze, choć tradycyjne to szczere i z serca płynące- życzymy Wam samych słonecznych dni i realizacji tego co Wam się w marzeniach śni. Z dnia na dzień bądźcie co raz bardziej szczęśliwi, a Wasza miłość niech rozkwita.

Gdy weselne zabrzmią dzwony, które Wasze szczęście ogłoszą
Głęboko spójrzcie sobie w oczy, a miłość niech was otoczy
Zapamiętajcie tą chwile na życie całe
I wracajcie do niej gdy pojawią się problemy duże czy małe.
Wy wszystko razem przetrwacie, bo bardzo się kochacie.
Dobry Bóg będzie Wam błogosławił i nigdy Was nie zostawi.

Dziś ten dzień wyjątkowy, gdy opuszczacie dom rodzinny łącząc się ukochaną osobą. Cieszymy się waszym szczęściem i życzymy Wam, aby wasze wspólne dni wypełnione były szczęściem i miłością. Jesteśmy pewni, że rodzina, którą stworzycie przetrwa wszystko, a w nas zawsze będziecie mieć wsparcie i pomoc, bo na zawsze będziecie naszymi ukochanymi dziećmi.

Dziś rocznice ślubu świętujecie, a my razem z wami toast wznosimy i dobrze Wam życzymy. Spełniajcie swoje marzenia i cieszcie się sobą, a uśmiech i radość niech będą waszego małżeństwa ozdobą. Każdy dzień niech nowy powód do szczęścia przynosi, a dobry Bóg da Wam zawsze to, o co Go będziecie prosić.

Już rok minął odkąd kroczycie razem przez życie, czerpiąc radość z tej wspólnej drogi… Życzymy wam, aby każdy kolejny dzień był nowym zachwytem nad sobą, a każda przeszkoda i kłopot jakie się pojawią szybko były rozwiązywane. Bądźcie zawsze szczęśliwi i cieszcie się tą wyjątkową podróżą we dwoje przez kolejne lata!

Od dziś już nigdy nie będzie tak samo.. Ty masz męża, Ty masz żonę… dwa słowa Ja i Ty zmieniają się w MY. W tym wyjątkowym dniu, gdy rozpoczynacie nową drogę życia, życzymy Wam, aby każdy kolejny dzień był wypełniony miłością i radością bycia razem. Niech nad waszymi głowami nigdy nie pojawiają się chmury, a łzy będą tylko i wyłącznie łzami szczęścia.

Kolejny rok mija odkąd sobie przysięgę składaliście i nadal w przyszłość myślą wybiegacie… i choć nie raz u Was w domu talerze latały, to jednak waszej miłości zabić nie zdołały. Dlatego życzymy wam, aby kolejne dni i lata przynosiły tylko dobre wspomnienia, a chwile sam na sam dawały w tym trudnym życiu momenty wytchnienia.

Bóg stworzył małżeństwo i obiecał, że będzie mu błogosławił… Życzymy Wam, aby to Bóg był w Waszym małżeństwie na pierwszym miejscu, a wtedy Wasza miłość na pewno będzie piękna, a życie szczęśliwe. Niech sakrament małżeństwa dzisiaj zawarty, dzień po dniu umacnia Waszą decyzję o tym, by razem iść przez życie. Wszystkiego dobrego!

W waszym życiu rozpoczyna się nowy etap – wspólna droga, w czasie, której nie ma już ja i ty, ale jesteśmy MY. Życzymy Wam, żeby omijały Was życiowe burze, a słońce niech zachodziło. Niech otaczają was tylko życzliwi ludzie, a Wasza miłość z dnia na dzień będzie silniejsza, a każda łza, która pojawi się w Waszych oczach niech będzie łzą szczęścia.

Serdecznie zapraszamy Was na uroczystość zawarcia związku małżeńskiego X i Y, która odbędzie się XCV. Po oficjalnej ceremonii będziemy wspólnie świętować w….. Cieszymy się, że będziecie z nami w tak ważnym dla nas momencie.
Jeśli chcecie jakiś upominek nam dać, podpowiadamy, że w romantyczną podróż poślubną się wybieramy.

Drodzy Nowożeńcy, w dniu dzisiejszym, tak magicznym i ciepłym, życzymy Wam, byście dalej szli razem przez życie trzymając się mocno za ręce, uśmiechając się do siebie, utwierdzeni w swojej miłości. Mamy nadzieję, że wciąż i nieustannie będziecie odkrywać siebie na nowo, niezależnie od tego, co przyniesie każdy kolejny dzień.

Kochani Młodzi Małżonkowie składamy Wam życzenia szczere z rodzicielskiego serca płynące.
Dzisiaj nastaje ten wyjątkowy pełny wzruszeń i radości dzień.
A ślubne obrączki na Waszych dłoniach, niech będą znakiem
Waszej niekończącej się miłości i wierności.
Bądźcie zawsze dla siebie wsparciem i dobrym słowem.
Bądźcie dla siebie
– zawsze i wszędzie.

Ludzie czasami całe lata szukają się bezmiernie,
aż Bóg uczuciem ich dłonie splata
i razem w życiu podążają wiernie.
Dla Was dziś taki wyjątkowy dzień nastaje
początek wspólnej nowej życiowej drogi,
więc życzenia na ręce młodych składam.
Niech Wam Bóg w łaskę miłości obfituje, a anioł stróż nad małżeńskim węzłem pieczę zgodności sprawuje.

Ślub to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdej pary młodej. W tym pięknym i niezwykle uroczystym dniu warto nowożeńcom złożyć życzenia ślubne – wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia oraz szczęścia. Zapoznaj się ze wzorami, które zebraliśmy w jednym miejscu specjalnie dla gości weselnych i bliskich pary młodej.

Drodzy Nowożeńcy, w dniu dzisiejszym, tak magicznym i ciepłym, życzymy Wam, byście dalej szli razem przez życie trzymając się mocno za ręce, uśmiechając się do siebie, utwierdzeni w swojej miłości. Mamy nadzieję, że wciąż i nieustannie będziecie odkrywać siebie na nowo, niezależnie od tego, co przyniesie każdy kolejny dzień.

Młoda Paro, życzymy Wam w tym najważniejszym dla Was dniu, by miłość, która połączyła Wasze młode serca, z każdym wspólnie przeżytym dniem, była mocniejsza i pełna uniesień. By Wasze życie smakowało tak, jakbyście tego sobie zapragnęli, by było pełne ciekawych przygód, pięknych wzruszeń i niezapomnianych na zawsze wrażeń.

Każdy ślub to niezapomniane wydarzenie. Dlatego tym bardziej, należy je uczcić w sposób wyjątkowy. Jak? Składając Nowożeńcom przepiękne i niepowtarzalne życzenia ślubne, których nie znajdziecie nigdzie indziej. Te kilka oryginalnych słów sprawi, że Młoda Para wejdzie w nowy etap życia z ogromną radością i miłością.

Życzenia dla rodziców

Drodzy Rodzice! W tym wyjątkowym Dniu, chcę życzyć Wam, by wszystkie dni Waszego życia były tak radosne, jak ten dzisiejszy. Niech te życzenia, wyrażone z głębi mojego serca, wywołają na Waszych twarzach prawdziwy uśmiech. Jednocześnie przy tej okazji, chcę Wam za wszystko podziękować. Kocham Was!

Drodzy rodzice! W dniu waszego święta chciałbym/abym, abyście byli cały czas tak szczęśliwi, jak do tej pory. By na waszej drodze nie stawały żadne przeszkody, a nawet jeśli się znajdą to wiem, że wspólnie przez nie przejdziecie. Najlepsze życzenia śle wam wasza/sz córka/syn. Do zobaczenia niebawem.

Małżeństwo stanowi nierozerwalną całość. Na nowej drodze życia, chcielibyśmy złożyć życzenia wielu Łask Bożych. Niech radość ducha Was nie opuszcza, a miłość umacnia się każdego dnia. Życzymy również, by zrozumienie stało się jednością Waszego pożycia. Wszystkiego co najlepsze świeżo upieczonemu małżeństwu.