Życzenia urodzinowe dla taty

Największych problemów dostarcza nam składanie życzeń najbliższym. A przecież symboliczna kartka z własnoręcznym wpisem, do której jubilat będzie mógł w każdej chwili zajrzeć, sama w sobie jest doskonałym prezentem. Poniżej prezentujemy przykładowe życzenia urodzinowe dla taty. Można je wpisać jako dedykację do prezentu np. na rodzinnym pamiątkowym zdjęciu w ozdobnej ramce czy we wkładce do książki dla taty. Krótsze treści warto wygrawerować na pamiątkowych praktycznych gadżetach typu brelok do kluczy czy wizytownik. Życzenia urodzinowe dla taty, z którym nie spotkamy się w dniu urodzin, prześlijmy sms-em, choć oprócz tego dobrze byłoby też zadzwonić.

Życzenia urodzinowe dla taty

Kochany Tatusiu, z okazji urodzin składamy Ci najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pociechy z wnuków (wnuczka) i radości każdego dnia.

Szanowny Jubilacie, życzymy Ci szczęścia prywatnie, sukcesów w życiu zawodowym i zdrowia, byś mógł się cieszyć życiem.

Tatku, w dniu Twoich urodzin przyjmij od córki życzenia wszystkiego najlepszego. Niech dopisuje Ci każdego dnia dobry humor i zdrowie. Niech mama rozpieszcza Cię kulinarnymi przysmakami. Niech nasze wspólnie spędzane chwile zawsze dostarczają Ci radości.

Życzenia na urodziny taty

Z okazji urodzin życzę Ci, Tato, żebyś nigdy się nie zmieniał. Byłeś i jesteś dla mnie wzorem zarówno ojca jak i człowieka. Życzę Ci wszelkiej pomyślności, czasu na realizację Twoich pasji, jak najmniej trosk, a za to więcej radości i wspaniałego zdrowia.

Wszystkiego najlepszego w dniu urodzin! Zdrowia, spokoju i radości z życia rodzinnego.

Tato, życzę Ci zdrowia, szczęścia oraz sukcesów prywatnie i w życiu zawodowym. Zasługujesz na to, by każdy dzień był lepszy od poprzedniego i dawał Ci jak najwięcej radości.

Życzenia dla taty na urodziny

Kochany Tatusiu,

niech Ci humor dopisuje,

zdrowie nigdy nie szwankuje,

gotówka w portfelu gości

na największe przyjemności.

Szczęście niech Ci zawsze sprzyja

i na grzybach i na rybach.

Zawsze miewaj dobre dni

czego dzisiaj życzy Ci

Twój syn…(Twoja córka…)

Niezłomnej wiary, niegasnącej nadziei, tytanowego zdrowia, stalowych nerwów, serca ze złota i cierpliwości pacjenta,

na kolejne wspaniałe lata życzy Ci w dniu urodzin …

Życzenia na urodziny dla taty

Tato, w dniu Twoich urodzin dziękuję Ci za to, że jesteś. Dziękuję za każdą zmarszczkę na Twoim czole. Za spracowane dłonie. Za łagodne i cierpliwe spojrzenie, gdy nie rozumiem prostych spraw. Za Twoją mądrość, kiedy pokazujesz mi moje błędy. Za to, że doceniasz drobne gesty i jesteś dumny z najmniejszych sukcesów. Za to, jak wiele serca i czasu ofiarujesz mi każdego dnia. Kocham Cię, Tato.

Z okazji urodzin przesyłam gorące buziaki i mocne uściski. Życzę Ci zdrowia, szczęścia i pomyślności. Niech moja miłość dodaje Ci sił i energii każdego dnia.

Życzenia urodzinowe dla ojca

Tato, stówka, no i zdrówka!

Kochany Ojcze! Mam przyjemność składać Ci kolejne życzenia urodzinowe. Nieustająco życzę zdrowia i radości. Zwiększam odrobinę dawkę spokoju i limituję liczbę dalszych sukcesów w pracy. Ale to tylko dlatego, że chcę spędzać z Tobą więcej czasu. A ponadto: bądź szczęśliwy i niech każdy Twój dzień będzie lepszy od poprzedniego.

Szanowny Jubilacie,

z okazji urodzin składam Ci najlepsze życzenia:

miłości i przyjemności oraz zdrowia do pieniędzy.

Dużo zdrowia, przyjemności, mnóstwa szczęścia i radości.

Praca niech Ci lekką będzie, a dobry los sprzyja wszędzie.

Bliscy niech Cię doceniają, szanują i rozpieszczają.

A w tym wyjątkowym dniu, dodatkowo latek stu!

Urodziny masz dziś tato, a więc spędź je na bogato. Bądź wesoły no i zdrowy, pełen pasji i pomysłów. Niech Ci zawsze szczęście sprzyja i przynosi same plusy. Bądź taki jak zawsze – troskliwy i miły. Życzę Ci z całego serca, abyś spełnił wszystkie swoje plany. Jest jeszcze mnóstwo szczytów do zdobycia i nowych miejsc do okrycia.

W dniu twych urodzin ślę Ci życzenia
wszelkiego w życiu powodzenia.
By rok kolejny, mój tato drogi,
przestał Ci rzucać kłody pod nogi.
Uśmiechu, szczęścia i radości!
Niechaj Cię więcej nic nie złości.
Wszak wszystko co się wokół dzieje
Przynosi spokój i nadzieję.
Zdmuchnij więc świeczki, wypowiedz życzenia,
bo oto dla Ciebie świat się rozpromienia.

Tato, w dniu Twoich urodzin życzę Ci pogody ducha oraz samych słonecznych dni. Abyś budził się codziennie szczęśliwszy i żadne zmartwienia nie pojawiały się w Twoim życiu. Bądź zdrowy i pełny energii do spełniania nowych marzeń. Nigdy nie trać wiary w lepsze jutro i nie zapominaj o miłości najbliższych.

Moc urodzinowych życzeń dla mojego kochanego Taty! Życzę Ci wszystkiego, co najlepsze, spełnienia marzeń, oddania pasjom, dużo uśmiechu na co dzień, zdrowia, szczęścia oraz wszelkiej pomyślności. Nie zmieniaj się nigdy i bądź zawsze moim najukochańszym Tatą pod słońcem. Sto lat i jeden dzień dłużej!

Drogi tato! Odkąd pamiętam, wszystkie koleżanki mi Ciebie zazdrościły. Zawsze okazywałeś wsparcie i byłeś wyrozumiały, nawet kiedy na to nie zasługiwałam. Teraz również potrafisz przywołać uśmiech na mojej twarzy, za co serdecznie Ci dziękuję. Kocham Cię i z okazji urodzin przesyłam najgorętsze ucałowania i cieplutkie życzenia! Sto lat!

Drogi Tato. Nie pamiętam już, jak wiele razy przychodziłem do Ciebie z prośbą o pomoc i wysłuchanie. Zawsze udało mi się zyskać Twoją uwagę, którą poświęcałeś z troską i zrozumieniem. Za to pragnę Ci dziękować każdego dnia, a w urodziny poprosić jedynie, abyś odpoczął, odprężył się i wsłuchał w potrzeby własnego serca. Wszystkiego najlepszego Tato!

Każde urodziny są wyjątkowe. Szczególnym sentymentem darzymy jednak te, które dotyczą ważnych dla nas osób. Najważniejszą rzeczą w tym dniu jest złożenie szczerych oraz zapadających w pamięć życzeń. Właśnie takie są nasze życzenia urodzinowe dla taty. Oryginalne życzenia dla taty będą najlepszym prezentem, który pozwoli mu na uświadomienie sobie, jak bardzo jest kochany i szanowany przez własne dziecko.

Dodaj komentarz