Życzenia na chrzest

Sakrament chrztu to najważniejszy moment w życiu każdego katolika. Symboliczne polanie głowy święconą wodą jest znakiem przyjęcia do grona wyznawców Chrystusa, ale także oczyszczenia z grzechu pierworodnego i odrodzenia duchowego. W polskiej tradycji przyjęło się, że chrzest udzielany jest noworodkom na znak zjednoczenia z kościołem. To ważny dzień nie tylko dla dziecka, ale również dla jego rodziny. Zwyczajowo wręczane są pamiątkowe prezenty z dołączonymi życzeniami. Warto, aby składane życzenia na chrzest były przemyślane. W końcu po latach będą stanowiły wyjątkowa pamiątkę tego dnia. Pojawienie się dziecka jest ogromną radością i szczęściem w życiu każdego rodzica. Z tej okazji wybierzmy życzenia obfitujące w miłość i radość. Najlepsze będą te pisane od serca. Możemy wybrać też typowo religijne życzenia bądź postawić na neutralne, pełne pozytywnego wydźwięku. Tutaj znajdziesz idealne życzenia na chrzest święty.

Kochany Chrześniaku, życzymy Ci w tym uroczystym dniu, żebyś rósł silny i zdrowy oraz był pociechą dla rodziców i najbliższych. Byś zawsze dostrzegał wokół siebie dobro i dzielił się nim z innymi. Aby w Twoim życiu nigdy nie zabrakło przyjaciół, na których zawsze będziesz mógł liczyć i którzy będą mogli liczyć na Ciebie.

W tym uroczystym i wyjątkowym dniu składamy Ci szczere i ciepłe życzenia zdrowia i szczęścia. Niech przyjęty przez Ciebie sakrament Chrztu Świętego sprawi, że Bóg obdarzy Cię łaską i dobrocią. Jesteśmy przekonani, że będziesz wspaniałą pociechą dla tych, którzy Cię kochają teraz oraz tych, którzy pokochają w przyszłości.

Moje kochane chrzestne dziecię, pamiętaj, że gdy chcesz mieć szczęście w świecie, gdy ma minąć Cię złą droga, nade wszystko zrób tylko jedno – kochaj swojego Boga! I na zawsze zapamiętaj, że Pan Bóg w niebie, ma w opiece ciągłej Ciebie i nigdy Cię nie opuści! Na pamiątkę Chrztu Świętego, Twój ojciec chrzestny.

Co to za nowina? Bocian przyniósł syna? Malec ten już dziś został chrześcijaninem! Lecz skąd u ojca nietęga mina? Syn następca tronu i cnót spadkobierca! Z pewnością będzie łamał kobiece serca. Lecz na chrzcie mu rozum został dany i każdy będzie mógł liczyć na pomoc i dobre rady! Najlepsze życzenia w dniu Chrztu Świętego!

W dzisiejszym dniu radość jest dla Ciebie niesłychana ! Ponieważ w tym bardzo ważnym Dniu Chrztu Świętego idziesz z wielką miłością na spotkanie Twojego Pana! Najlepsze życzenia dużo zdrowia, radości w życiu, miłości ze strony bliźnich oraz błogosławieństwa Bożego. Twój oddany i dumny Ojciec Chrzestny!

Najdroższy chrześniaku! Przez otrzymany w dzisiejszym dniu Sakrament Chrztu Świętego dołączyłeś do grona dzieci Bożych! Dlatego przekazuję Ci moje życzenia! Niech przyszłość Twoja tak miła, błoga, będzie jak wiosenny, pogodny dzień! Niech życia Twojego szczęśliwa droga nie zna co to smutku cień. Niech Cię Bóg zdobi w mądrość i cnotę. Twoja chrzestna

Temu malutkiemu mężczyźnie, który właśnie przyszedł na świat, szczerze życzę, aby właśnie dla niego wstawał każdy kwiat! W tym ważnym dniu przyjęcia do wielkiej bożej rodziny, życzę Ci powodzenia na wszystkie godziny! W dniu Chrztu Świętego życzenia – zdrowia, uśmiechu, radości, miłości i błogosławieństwa Bożego!

W całym swoim życiu, żyj tak, aby każdy dzień mógł być ostatnim dniem Twojego życia! Nigdy nie zapomnij o tym, że dokądkolwiek pójdziesz i gdziekolwiek będziesz, Pan Bóg będzie przy Tobie chroniąc Cię i mając Cię w swojej opiece. Najlepsze życzenia dla Ciebie dziecino, w tak ważnym dniu Chrztu Świętego.

Serce Twoje jest tak ciche, niczym wiatr z muszelki. Ofiaruj mój Panie Boże tej dziecinie święte rączki oraz nóżki, żeby w życiu zawsze trzymały się wyznaczonej przez Ciebie dróżki. W tak ważnym dniu Chrztu Świętego przyjmij od nas najlepsze życzenia – dużo zdrowia, miłości oraz błogosławieństwa Bożego i wielu łask.

Teraz czas na życzenia – dla mojej wyjątkowej chrześnicy, która już teraz jest swojej cioci oczkiem w głowie! Składam więc najlepsze życzenia z okazji ochrzczenia, niech się spełnią Twoje najskrytsze marzenia! Niech zawsze Cię Bóg prowadzi i z Tobą będzie, przez całe Twoje życie, zawsze i wszędzie! Matka chrzestna.

Życzenia dla mojego kochanego Chrześniaka! Z okazji Chrztu Świętego życzę Ci wszystkiego najlepszego! Dużo miłości w życiu, zdrowia oraz szczęścia! Niech od tego dnia Jezus Ci towarzyszy w Twojej drodze przez życie i czuwa nad tym, aby wszystkie decyzje podejmowane przez Ciebie były zgodne z jego naukami!

Moja kochana chrzestna córeczko! Życzę Ci, żeby czekająca Cię przyszłość była tak błoga i miła jak piękny, pogodny i wiosenny dzień. Pamiętaj! Idź tylko w swojej dobrej Matki ślad, a wówczas każdy ze spotkanych ludzi powie: to serce złote i najpiękniejszy wśród ludzi kwiat! Najlepsze życzenia dla Ciebie, nasza najsłodsza dziecino!

W dniu Twojego Chrztu Świętego chciałam Ci przekazać moje życzenia! By dobry Bóg, za pośrednictwem Matki Przenajświętszej błogosławił wszystkim działaniom w ciągu Twojego życia! Niech życia Twojego szczęśliwa droga, nie zazna nigdy co to ciemna chmurka i smutku cień! Dużo miłości rodziny i bliźniego!

W tym ważnym dla Ciebie dniu, jakim jest przyjęcie przez Ciebie Chrztu Świętego i wstąpienie tym samym do wspólnoty Kościoła, moje życzenia dotyczą tego, abyś zawsze miała ufność w Bogu, a w swoim życiu kierowała się wrażliwością i dobrocią serca. Pamiętaj, że cele jakie będziesz sobie wyznaczała muszą być szlachetne i zgodne z nauką Boga.

Chciałabym złożyć najserdeczniejsze życzenia, właśnie Tobie, który wypełniłeś dom swoich rodziców radosnym gwarem i płaczem! Z całego serca życzę Ci beztroskiego dzieciństwa, aby każda łza spływająca po Twoim policzku była łzą szczęści, a uśmiech Twój niech zjednuje wszystkie serca znajdujące się wokół Ciebie!

W tym ważnym dniu, w którym nastąpiło przyjęcie Chrztu i zaproszenie jedynego Boga do serduszka, najlepsze życzenia dla maluszka! Nowej dziecinie tego świata, niech życie z róż się pięknie uplata. Radość to dla wszystkich wielka, jednym słowem niech żyje nasza nowa obywatelka! Najlepsze życzenia dla malucha!

W dniu Chrztu Świętego składam Ci najserdeczniejsze życzenia. Przede wszystkim życzę, żebyś w swoim życiu zaznała dużo łask bożych oraz szczęścia oraz żebyś rosła silna i zdrowa! Wszystkie decyzje, jakie będziesz podejmowała niech będą zgodne z nauką Chrystusa, swoim sumieniem oraz uczuciami Twoich bliskich!

Chrzciny to wyjątkowy moment w życiu każdej rodziny. Maluch powoli wkracza na łono rodziny i po raz pierwszy coś świętuje w większym grobie osób. W tym specjalnym dniu życzenia na Chrzest odgrywają niebagatelną rolę, bo są niczym dobre zaklęcia. Nawet jeżeli są to życzenia na chrzciny wysłane w kartce pocztowej to powinny być dobrane idealnie pod malucha. W końcu takie święto zdarza się tylko jeden raz.

Moja mała Kruszynko! Chciałam Ci złożyć życzenia – z całego serca, aby Twoje dzieciństwo, które właśnie się zaczęło było zdrowe i beztroskie, dzięki opiece, jaką otacza Cię nasz Bóg. Życzę Ci, żeby każda łza, która pojawi się na Twojej twarzy była tylko i wyłącznie łzą szczęścia! Poza tym radości i najmilszych chwil spędzonych z rodziną!

W tym bardzo uroczystym dla Ciebie dniu, jakim jest przyjęcie przez Ciebie Sakramentu Chrztu Świętego i tym samym wstąpienie w szeregi wspólnoty Kościoła, z całego serca życzę Ci ufności do Pana Boga i kierowania się wrażliwym sercem! Cele, które sobie wyznaczysz koniecznie muszą być szlachetne i zgodne z Bożą nauką! Najlepsze życzenia!

Naszej malutkiej istotce, która niedawno przyszła na świat, ślę najlepsze życzenia, aby właśnie dla niej wstawał każdy kwiat! W tak ważnym dniu, w którym nastąpiło przyjęcie jej do bożej rodziny, życzę powodzenia na wszystkie życia godziny. Abyś zawsze w zdrowiu się chowała i wszystkich ludzi i świat kochała!

Z okazji Dnia Chrztu Świętego przyjmij od naszej rodziny najserdeczniejsze życzenia! Życzymy Ci z całego serca dużo miłości, szczęścia, pomyślności oraz spełnienia najskrytszych marzeń! Bądź zawsze oparciem oraz powodem do dumy dla Twoich rodziców, którzy darzą Cię bezwarunkową miłością! Najlepsze życzenia właśnie dla Ciebie!

W pielgrzymce, jaką jest Twoje życie, niech zawsze Pan Bóg będzie przy Tobie i Cię broni! I z całą mocą Chrystusa świętego, chroni Cię od złego i wszelakich pokus. Moje życzenia dotyczą jeszcze tego, abyś zawsze kochał swoich rodzicieli i by radość z Twojego powodu zawsze mieli! Jeżeli Bóg jest z Tobą, to kto przeciwko Tobie?

Nasza najsłodsza Księżniczko! W dniu, w którym przyjęłaś Chrzest Święty stałaś się dzieckiem Bożym! Pamiętaj, że od tej właśnie chwili, już zawsze Twój Pan będzie z Tobą i będzie otaczał Cię swoją opieką. Nasze życzenia dotyczą tego, żebyś zawsze wybierała drogę zgodną z przykazaniami i w życiu kierowała się miłością.

W tym szczególnym dniu, w którym nastąpiło przyjęcie Chrztu, I zaproszenie jedynego Boga do serduszka, najlepsze życzenia dla tego właśnie maluszka! Niech Twoje małe serduszko, w którym Bóg zagościł, od tej pory będzie pełne radości! Niech Aniołowie i wszyscy Święci z nieba, otoczą Cię opieką, gdy będzie taka potrzeba! Najlepsze życzenia!

W tak ważnym dla Ciebie dniu Chrztu Świętego, przyjmij najlepsze życzenia od swojej Matki Chrzestnej! Życzę Ci przede wszystkim, abyś dochowała swojej wiary, niezależnie od tego, jak potoczy się Twoje życie! W trudnych sytuacjach stocz dobrą walkę, a wieńce sprawiedliwości i Boża miłość wszystko Ci wynagrodzi!

Nasza najukochańsza na świecie wnuczko! W tym jakże ważnym dla Ciebie dniu, jakim jest Chrzest Święty, składamy Ci najlepsze życzenia. Przede wszystkim, aby Twój Bóg miał Cię zawsze w swojej opiece! Pamiętaj, że droga jaką będziesz podążała w swoim ziemskim życiu powinna być pełna miłości do ludzi i wiary!

W dniu tego ważnego wydarzenia – Chrztu Świętego – przyjmij od nas szczere życzenia. Niech to niewinne maleństwo, którym obecnie jesteś, wychodzące z chrystusowej owczarni, w swoim życiu zabłyśnie wszelkimi cnotami, delikatnością oraz mądrością! Podążaj zawsze drogą wiary i miłości oraz unikaj wszelkich pokus.

Najukochańsze nasze dziecię, pamiętaj, że gdy chcesz szczęście mieć na świecie, gdy minąć Cię ma zła droga to zawsze nade wszystkie trudności miłuj Boga! Zawsze kochaj swoich rodzicieli i rób wszystko co w Twojej mocy, aby pociechę z Ciebie mieli! Pamiętaj, że Twój Pan w niebie, ma w opiece ciągłej Ciebie! Najlepsze życzenia w dniu Chrztu Świętego!

Nasza najukochańsza i długo przez nas wyczekiwana wnuczko! Bardzo się cieszymy, że jesteśmy z Tobą w tak ważnym dla Ciebie dniu Chrztu Świętego. Mamy dla Ciebie najserdeczniejsze życzenia – zdrowia, radości, miłości Boga oraz bliźnich a także dużo błogosławieństwa Bożego! Czuj zawsze miłość swojego Boga!

W tak ważnym dla Ciebie dniu, Twojego Chrztu Świętego, przyjmij moje życzenia! Od całej naszej rodziny otrzymania wielu Łask Bożych oraz doświadczenia w swoim życiu prawdziwej miłości. Niech od tego dnia Jezus Ci towarzyszy w Twojej drodze przez życie i czuwa nad tym, aby decyzje podejmowane przez Ciebie były zgodne z jego naukami i niekrzywdzące bliźnich!

W tak uroczystym i radosnym dniu Chrztu Świętego, który polega na przyłączeniu Ciebie, czysta i drobna dziecino do zacnego grona Dzieci Bożych przez Sakrament Chrztu. Nasze życzenia są szczere i płyną z głębi serca, ponieważ pokochaliśmy Cię od dnia Twoich narodzin i chcemy, aby Twoje życie było pełne miłości i Boga.

Niech od tego dnia Chrztu Świętego, w sercu Waszego najukochańszego synka Pan Jezus zawita! Niech Twoją niewinność i czystość weźmie pod swoją opiekę i poprowadzi Cię przez całe Twoje życie drogą, która jest prosta i pełna miłości bliźniego! Jeszcze raz najlepsze życzenia dla Waszego synka od całej naszej rodzinki.

Z okazji dnia Chrztu Świętego Waszej córeczki, która swoim przyjściem na świat uradowała tak wiele osób, pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia! Przede wszystkim, aby rosła silna, duża i zdrowa oraz to, aby była dla Was tylko i wyłącznie źródłem niestającej radości! Wiele łask Bożych dla niej!

W tym szczególnym i pięknym dniu Chrztu Świętego, stałeś się właśnie częścią ogromnego i wielbionego świata Bożego! I odtąd już zawsze wszyscy Anieli w niebie, zarówno we dnie, jak i w nocy strzec będą właśnie Ciebie! Składamy najserdeczniejsze i najlepsze życzenia dla Ciebie nasza najsłodsza dziecino!

Z okazji Dnia Chrztu Świętego przyjmij od nas najserdeczniejsze życzenia! Nasza kochana Boża dziecino! Dzień Twojego chrztu jest piękny i radosny podobny do kwiatu w jasnych promieniach wiosny! Życzymy Ci z całego serca dużo miłości, szczęścia, pomyślności oraz spełnienia najskrytszych marzeń! Dużo błogosławieństwa Bożego!

W dniu Chrztu Świętego zaczynasz swoją pielgrzymkę życia! Niech od tego czasu Pan Bóg zawsze Cię broni! I na mocy Chrztu Świętego od złego i od wszelakich pokus chroni! I pamiętaj o tym, że Twój Pan Bóg w niebie, zawsze patrzy swoimi oczami na Ciebie! Najlepsze życzenia w dniu Chrztu Świętego dla Ciebie dzieciątko!

W dniu Chrztu Świętego przyjmij od nas najserdeczniejsze życzenia, abyś w swoim życiu doznała wielu Łask Boga oraz miłości bliźnich. Życzymy Ci również, abyś rosła zdrowa i silna na pociechę całej swojej kochającej Cię rodziny. Zawsze pamiętaj, że Chrzest Święty broni Cię od pokus i chroni od złego.

W dzisiejszym dniu radość jest dla Ciebie niesłychana! Ponieważ w Dniu Chrztu Świętego idziesz z wielką miłością na spotkanie Twojego Pana! Zawsze pamiętaj o tym, że on Twoje wołanie usłyszy, gdy modlisz się zarówno głośno, jak i w ciszy. Najlepsze życzenia z okazji Chrztu Świętego i dużo błogosławieństwa Bożego.

Najszczersze życzenia w tym bardzo ważnym dla Ciebie dniu Chrztu Świętego – wiele Łask Bożych, błogosławieństwa oraz mnóstwa radości. Dziś kiedy dołączyłeś już do grona dzieci Boga, życzę Ci, abyś zawsze wybierał drogę dobroci i pełną miłości, a unikał tego co grzeszne i niezgodne z bożymi przykazaniami.

Przyszedłeś na świat, niczym mały książę i uradowałeś tak wiele serc,
składamy na Twe małe rączki z serca gorące życzenia.
Abyś rósł duża, mężny i zdrowy.
Niech przyszłość Twoja tak miła, błoga,
będzie jak wiosenny pogodny dzień!
Niech życia Twego szczęśliwa droga
nie zna co to chmurka, co to smutku cień.

Przyszłaś na świat, mała królewno i uradowałaś tak wiele serc,
składamy na Twe małe rączki z serca płynące życzenia.
Abyś rosła duża, silna i zdrowa
Niech przyszłość Twoja tak miła, błoga,
będzie jak wiosenny pogodny dzień!
Niech życia Twego szczęśliwa droga
nie zna co to chmurka, co to smutku cień.

Dzień Chrztu to niesamowite święto dla świeżo upieczonych rodziców. To właśnie w tym dniu ich dziecko przyjmuje pierwszy, katolicki sakrament. Dlaczego więc nie podkreślić wagi tego dnia, poprzez piękne i nastrojowe życzenia na chrzest? Na naszej stronie WWW, jest ich naprawdę sporo. Dlatego serdecznie zapraszamy do ich lektury. Chrzest jest bardzo ważnym świętem w każdej wierzącej rodzinie. To okazja do wspólnej modlitwy oraz przeżywania wraz z bliskimi wstąpienia dziecka do wspólnoty Kościoła. Składamy życzenia na chrzest oraz czuwamy nad małym krewnym. Specjalnie dla uczestników tego wyjątkowego dnia wybraliśmy śliczne życzenia na chrzest.