Życzenia Noworoczne

Któż z nas nie lubi słuchać pięknych i serdecznych życzeń, skierowanych pod naszym adresem? Nowy Rok to wyjątkowy dzień, w którym życzenia noworoczne mają swój szczególny, niezwykły wymiar. Dlatego, jeśli szukasz inspiracji i pomysłu na wyjątkowe i niepowtarzalne życzenia, koniecznie sprawdź je na niniejszej stronie. Gwarantujemy, że życzenia, które można tu znaleźć, zaskoczą pozytywnie każdego. Zresztą nic w tym dziwnego. Tak jak wspominaliśmy – życzenia na Nowy Rok sprawdzają się tylko wtedy, gdy są wypowiadane z sercem!

Rozpoczynając Nowy Rok, życzymy sobie wszystkiego najlepszego i przede wszystkim – spełnienia wszystkich naszych planów. Dlaczego życzenia noworoczne te mają być tendencyjne i banalne? Przecież stać nas na coś więcej! Zajrzyjcie do naszego zbioru życzeń noworocznych. Na pewno znajdziecie tu coś dla siebie i swoich znajomych. Życzenia noworoczne – prezentujemy najlepsze wierszyki noworoczne. Znajdziesz tutaj wierszyki oficjalne, śmieszne czy firmowe.

Życzenia na Nowy Rok 2023

1. Niech ten Nowy Rok będzie dla Ciebie wyjątkowym. Nie się spełnią wszystkie Twoje życzenia i niech koniec Nowego Roku będzie źródłem przepięknych, radosnych wspomnień.

2. Życzę Ci cudownego, niezapomnianego i przede wszystkim pełnego miłości całego Nowego Roku. Niech będzie on jeszcze piękniejszy niż ten poprzedni.

3. W ten niezwykły czas składam Ci życzenia, by ten Nowy Rok był pełny miłości, radości, szczęścia, pomyślności, a także – Bożego Błogosławieństwa. Niech wszystkie Twoje najszczersze marzenia spełnią się. Niech ten Nowy Rok będzie wyjątkowy. I lepszy od tego, który właśnie kilka godzin temu minął. Wszystkiego najlepszego!

4. Nowy Rok to okres wielkich postanowień. Chcę złożyć Ci życzenia, by w tym Nowym Roku wszystkie Twoje postanowienia się spełniły. Nawet, jeśli są one najbardziej skryte. Niech ten czas będzie dla Ciebie okresem pełnym pomyślności i szczęścia. I niech będzie lepszy od Starego Roku. Tego wszystkiego życzy Ci…

Życzenia noworoczne 2023

1. Dzień Nowego Roku to przede wszystkim plany, marzenia i wiele – nawet najskrytszych – pragnień. Życzę Ci, aby każde z nich spełniło się w dwójnasób!

2. Radosnego, szczęśliwego i przede wszystkim bogatego w miłość Nowego Roku. Niech obfituje on w radość i pokój Twojego serca.

3. Z okazji Nowego Roku, życzę Ci spełnienia wszystkich marzeń. Ale to nie wszystko. Chcę, by ten Nowy Rok, był jak pusta kartka w Twoim notatniku. Chcę, by jego początek wiązał się z zakończeniem tylu męczących Cię spraw. Niech moje życzenia spełnią się jak najszybciej, byś mogła wejść w ten nowy czas z zupełnie nowymi pomysłami, pragnieniami i oczekiwaniami.

4. Nowy Rok przed nami. Chcę złożyć Ci życzenia, by ten czas był dla Ciebie najpiękniejszy i pomyślny. Przede wszystkim chcę, aby ten nadchodzący rok był okresem jeszcze bardziej pogłębionej, naszej wspólnej miłości. Abyś to właśnie przy mnie czuła się najszczęśliwsza i najpiękniejsza. Kocham Cię! Pamiętaj o tym przez cały Nowy Rok.

Życzenia noworoczne

1. W tym nowym, 2023 roku, życzę Ci, aby wszystkie Twoje marzenia, plany i oczekiwania jak najszybciej się spełniły. Niech ten Nowy Rok będzie przepełniony radością i miłością.

2. Niech Nowy Rok 2023, będzie dla Ciebie źródłem inspiracji, wielu nowych pomysłów, ale też niech będzie przepełniony miłością, radością i szczęściem.

3. Każdy pierwszy stycznia to początek nowego rozdziału, który liczy 365 (czasami 366) stron. Niech życzenia noworoczne przyniosą osobie obdarowanej nimi motywację do lepszych wyborów, więcej siły i szczęście, którego nic nie zastąpi. Niech nasze życzenia na nowy rok będą pozytywnymi zaklęciami, pozwalającymi na przeżycie najpiękniejszych chwil już teraz, w tym nadchodzącym roku, a nie w odległej przyszłości.

4. Z okazji Nowego Roku życzę Ci spełnienia wszystkich marzeń, również tych najbardziej skrytych, o których nie mówisz nikomu. Chcę Ci również życzyć miłości, zadowolenia w życiu prywatnym i zawodowym, a także szczęścia, zdrowia i wszelkiej pomyślności. Szczęśliwego Nowego Roku 2023! Tego życzy…

Życzenia noworoczne wierszyki SMS

1. Dziś mamy wielki, niezwykły dzień,
Gdy wszystkie smutki odchodzą w cień!
Nowego Roku właśnie nadszedł czas,
Życzymy Ci szczęścia i to wszyscy wraz!

2. Radość nastała na całym świecie,
Odszedł rok stary, a nadszedł Nowy!
Tak pięknych życzeń nigdzie nie znajdziecie,
Bo są one z serca, a nie tylko z głowy!

3. Właśnie dziś chcemy w ten niezwykły czas,
Złożyć życzenia, ten jedyny raz
By ten Rok Nowy był dla was spokojny,
Błogosławiony, szczęśliwy i znojny.

Życzenia na Nowy Rok 2023

1. Niech na Twoją rodzinę i Twój dom spłynie radość i pokój. I niech zagoszczą one u Ciebie w tym Nowym, błogosławionym Roku.

2. Jest taki wyjątkowy dzień, w którym troski Starego Roku nikną. Dlatego właśnie teraz, na progu tego Nowego Roku, życzę Ci, Nowy Rok był od nich wolny. Szczęśliwego Nowego Roku!

3. W związku z nowym rokiem warto przeanalizować poprzednich 12 miesięcy oraz poprawić swoje relacje z najbliższymi osobami. W trakcie przyjęć sylwestrowych oraz pierwszych dni nowego roku składamy sobie szczere życzenia noworoczne – wszystkiego najlepszego oraz szczęścia. Zobacz propozycje życzeń noworocznych, które warto wyrazić w towarzystwie bliskich.

4. Szczęśliwego Nowego Roku! Pamiętaj, że ten Nowy Rok będzie taki, jak dzisiejszy, niezwykły dzień. Dlatego w jego pierwszy dzień chcę złożyć Ci życzenia szczęścia, radości i wszystkiego naj. Życzę Ci ponadto, by Nowy Rok był dla Ciebie pomyślny i błogosławiony. By był pełen nowych pomysłów i sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.

5. Korzystając z okazji, że rok zmienia swoją cyfrę, chcę życzyć Ci samych cudowności, wielu radosnych dni i wielu sukcesów, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Mam nadzieję, że ten nadchodzący rok będzie dla Ciebie czasem samorealizacji, spotkań w gronie rodziny i przyjaciół oraz spełnienia marzeń!

Życzenia Noworoczne powstały przy współpracy z Dostawcy Internetu – FastInternet

Wierszyki na Nowy Rok

1. Nowy Rok idzie, gwiazdy się złocą,
Dlatego ciesz się tą niezwykłą nocą.
Dziś w Nowym Roku wszyscy tego chcemy,
Stąd pełne miłości życzenia CI ślemy

2. W tym Nowym Roku życzę Ci najdroższy,
Byś nadal był sercu memu najdroższy.
Życzę Ci także, aby miłość nasza,
Łączyła nas zawsze, aż po koniec świata!

(wersja dla mężczyzn i kobiet).

3.Kiedy Nowy Rok nadchodzi,
łyk szampana nie zaszkodzi.
Domóweczka to za mało,
na karnawał, by się chciało.
Czas utopić wszystkie troski,
by następny rok był boski.

4.Każdego dnia Nowego Roku,
życzę Ci światełka w mroku.
Żebyś lekko mijał przeszkody,
czuł się w Sylwestra piękny i młody.
Obyś tańczył do rana,
śmiał się i pił szampana.

Życzenia noworoczne wierszyki

1. Nowy Rok to karta, taka czysta, piękna,
Którą możesz zapisać jedynie Ty sam.
Pamiętaj, by za rok nie była ona smętna,
Bo jesteś tak ważny i tak bliski nam!

2. Niech ten niezwykły, noworoczny czas,
będzie tak piękny i to właśnie dla Was.
Niech wszystkie smutki odejdą w cień,
I niech nastanie radości dzień!

Noworoczne życzenia

1. Niech z okazji Nowego Roku, radość i nadzieja zamieszkają w Twym domu. I niech będą w nim już na zawsze, a nie tylko dziś!

2. Życzymy Ci, by ten wyjątkowy dzień Nowego Roku nie był tylko pięknym wspomnieniem na tle smutnego roku. Życzymy Ci, by był on początkiem czegoś zupełnie nowego i wyjątkowego w Twoim życiu.

3. Przyjmij te życzenia, gdy Stary Rok już się kończy, a nowy zaczyna,
otwórzmy więc tę wielką butelkę wina
i razem wypijmy za nasze zdrowie, za pomyślności i nowe cele w głowie.
Marzeń spełnienia jak za dotknięciem magicznej różdżki, łapania szczęścia i duszenia jak cytrynkę. A także przemyślanych decyzji i trafnych inwestycji, tak by nie znaleźć kocura w worku.

4. W tak wyjątkowym dniu przyjmijcie Państwo życzenia na nadchodzący Nowy Rok.
Niech będzie to czas radosny i wolny od wszelakich złych trosk.
Życzę Państwu, by był to rok spełnionych marzeń i zrealizowanych planów.
Niech wszystko układa się po Państwa myśli a wszelkie problemy, zmartwienia i trudności zostaną w starym roku i nie wracają.

Życzenia noworoczne śmieszne

1. Choć kac jest na chwilę obecną największym dręczycielem ludzkości, życzymy Ci – w tym niezwykłym i jakże bolesnym dla Ciebie czasie – by każdy z 365 dni Nowego Roku był okazją do jego pokonania.

Życzenia noworoczne oficjalne

1. W tym niezwykłym dniu Nowego Roku, życzymy Państwu, by był on pasmem sukcesów zawodowych i osobistych. Z poważaniem…

2. Niech ten Nowy Rok będzie dla Państwa bogaty w sukcesy zawodowe i – co jeszcze ważniejsze – niech będzie przepełniony pomyślnością i radością. Z poważaniem…

3.Życzymy prawdziwie radosnych świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku. Pragniemy, by był to czas na dobre zmiany i nieustające sukcesy, budujące wspólną przyszłość. Jednocześnie dziękujemy i doceniamy za dotychczasową współpracę, zaangażowanie i serce, którym dzielicie się Państwo z nami.

Piękne życzenia noworoczne

1. Dziś obchodzimy niezwykły Dzień Nowego Roku. Niech będzie on pełen radości, pomyślności i szczęścia. Niech w tym Nowym Roku zagości i Ciebie miłość, radość i pokój. Szczęśliwego Nowego Roku!

2. Nowy Rok jest jak czysta kartka w zeszycie. Życzymy Ci, abyś opisał ją jak najpiękniejszymi zgłoskami. Pragniemy, aby na koniec tego Nowego Roku, stała się ona listem miłości pełnym najwspanialszych fraz.

3.Na nadchodzący Nowy Rok składam Ci życzenia zdrowia – gdy ono jest, możemy wszystko. Miłości, bo to ona uskrzydla i daje ciepło. Radości, bo z uśmiechem łatwiej się żyje. Życzę Ci także pieniędzy, bo choć szczęścia nie dają ułatwiają wiele rzeczy. Niech każdy dzień nowego roku będzie słoneczny i ciepły.

Śmieszne życzenia noworoczne

1. W tym niezwykłym, pełnym bólu i szumu w głowie czasie, życzę Ci, aby stan ten utrzymywał się możliwie krótko, a już na pewno nie do przyszłego sylwestra i następnego Nowego Roku. Powodzenia w dochodzeniu do siebie!

2. Jak to śpiewał klasyk, “Don’t worry, be happy!”. Dlatego życzymy Ci optymistycznego patrzenia na świat, choć jeszcze niewyraźnym, noworocznym wzrokiem.

Śmieszne życzenia na Nowy Rok

1. Podobno jaki dzień Nowego Roku, taki i cały rok. Dlatego życzymy Ci, by butelka wody i słoik ogórków były w tym wyjątkowym dniu możliwie jak najbliżej Ciebie…

2. Mamy już Nowy Rok. Dlatego życzymy Ci, by ten nowy i piękny czas, był dla Ciebie wyjątkowy. W przeciwnym razie opublikujemy Twoje zdjęcia z Sylwestra na FB…

Jak widać, życzenia noworoczne mogą mieć dowolną postać i zróżnicowany wydźwięk. Również i my życzymy Wam, by ten niezwykły czas był dla was wyjątkowy!

Nowy Rok

Nowy Rok to międzynarodowe święto obchodzone na całym świecie. W Polsce tradycją jest powitanie go butelką szampana. Według tradycji innych kultur może on być uzależniony od faz księżyca i być świętem ruchomym W naszym kraju wypada zawsze 1-go stycznia i jest dniem wolnym od pracy. Z okazji zakończenia starego, a rozpoczęcia nowego roku składamy sobie nawzajem życzenia noworoczne. Pragniemy, aby kolejny rok był jeszcze lepszy od mijającego. Wybieramy wierszyki, śmieszne obrazki lub bardziej poważne życzenia i ślemy znajomym. Ważne, aby nasze intencje były jak najbardziej szczere.

W Polsce święto Nowego Roku obchodzone jest 1 stycznia. Jednak nie zawsze tak było, ponieważ ustalenie konkretnej daty było źródłem wielu sporów i dopiero w 1630 r. udało się dojść do porozumienia i wybrać pierwszy dzień stycznia jako rozpoczynający nowy rok kalendarzowy. W tym dniu wszyscy składają sobie życzenia noworoczne, natomiast wigilię Nowego Roku obchodzi się na hucznych zabawach. Nowy Rok obchodzony jest przez wszystkie narody na świecie jednak data tych obchodów nie jest wszędzie taka sama. Wiele lat temu, pierwsi wyznawcy wiary chrześcijańskiej świętowali Nowy Rok 6 stycznia. Później święto zostało przełożone na 25 grudnia według kalendarza juliańskiego. Od 1630 jako pierwszy dzień roku ustalono 1 stycznia, czyli w 8 dni po Bożym Narodzeniu, na pamiątkę nadania Dzieciątku imienia Jezus. W przeszłości święto Nowego Roku było uważane za magiczne i związane z wieloma legendami i zwyczajami. Obecnie niewiele pozostało z tych dawnych wierzeń, ale nadal znany jest zwyczaj obsypywania się ziarnem owsa oraz popularne składanie życzeń noworocznych. W wielu kulturach w pierwszym dniu roku bliscy wręczają sobie podarunki. W Polsce najczęściej składano sobie życzenia i zwyczaj ten żyje do dziś. W przeszłości powszechne było obdarowywanie smakołykami dzieci i dorosłych, którzy w przebraniach chodzili po domach. Często towarzyszyły im młode zwierzęta: wilki, tury lub niedźwiedzie, jednak później zastąpił je kożuch narzucany na plecy. Święto Nowego Roku łączyło się z wypiekaniem pieczywa. Dla Kurpiowszczyzny charakterystyczne były pieczone figurki zwierząt. Podobny zwyczaj występował na Podhalu: rodzice chrzestni wręczali takie wypieki swoim chrześniakom przy okazji składania życzeń. Powszechne było także pieczenie szczodraków dla kolędników. W niektórych, głównie zamożnych gospodarstwach na Pomorzu smażono pączki. Po wielu tradycjach związanych ze świętem Nowego Roku nie ma już śladu, jednak niemal każdy nadal składa swojej rodzinie i przyjaciołom życzenie noworoczne.

Nowy Rok. Każdego roku składasz swoim najbliższym takie same życzenia noworoczne? Może czas to wreszcie zmienić? Jeżeli trudno Ci samodzielnie wymyślić coś oryginalnego, zdaj się na nas. Sprawdź zebrane przez nas pomysły na poważne i żartobliwe życzenia. Wybierz takie, które najbardziej będą odpowiadały Twoim potrzebom i zaskocz ludzi, którym życzysz szczęścia w Nowym Roku. Jeżeli nie chcesz by wysyłane przez Ciebie życzenia na Nowy Rok były sztampowymi formułkami, z którymi nie kryje się żadne prawdziwe przesłanie, zastanów się czy dla odmiany nie wybrać żartobliwego wierszyka. A może wolisz coś poważnego, ale w bardziej poetyckim, poważnym stylu. Zebrane przez nas życzenia noworoczne pozwolą Ci na wybranie odpowiedniego tekstu, niezależnie od tego do kogo ma on być skierowany.