Sex Randki Życzenia urodzinowe dla kolegi

Sympatycznie jest zawiązać bliższe znajomości w swoim miejscu pracy i celebrować wydarzenia, takie jak na przykład urodziny któregoś z członków zespołu. Krótkie życzenia urodzinowe dla kolegi z pracy to wyraz pamięci, to słowa, które z pewnością zapadną w serce każdego. Czasami trudno jest samemu ułożyć ładne życzenia urodzinowe dla kolegi lub koleżanki, dlatego warto sięgnąć wtedy po gotowe teksty, które wyrażają pamięć i ciepłe uczucia sympatii. Krótki tekst wysłany smsem, lub po prostu mailem, sprawi radość każdemu jubilatowi.

Życzenia urodzinowe dla kolegi

Życzenia urodzinowe to jedne z przyjemniejszych, jakie można otrzymać. Im bliższa więź, tym powinny być one bardziej spersonalizowane. Jeżeli jednak życzenia kieruje się po prostu do współpracownika, mogą one być bardziej oficjalne, ale jednocześnie fajne. Poniżej teksty na fajne życzenia urodzinowe dla kolegi.

Wszystkiego najlepszego w dniu urodzin! Spełnienia najskrytszych marzeń, pomyślności i radości z każdego dnia. Niech kolejny rok obfituje w realizację planów i marzeń. Sto lat! Sto lat! Z wyrazami szczerej sympatii kolega z pracy Janek Kowalski (przykładowo).

Sto lat! Sto lat! Samych cudowności w dniu urodzin! Niech kolejny rok pełen będzie zrealizowanych marzeń i planów, pomyślności oraz zdrowia. Moc gorących życzeń przesyła koleżanka zza biurka obok …

Najlepsze życzenia urodzinowe! Spełnienia najskrytszych planów i marzeń, zdrowia, pomyślności w pracy oraz w życiu osobistym. Dużo miłości i radości w każdym dniu przesyła zawsze ciepło o Tobie myśląca …

W tym cudownym dniu życzę Ci wszystkiego najlepszego, a przede wszystkim spełnienia najskrytszych marzeń i pragnień. Poza tym dobrego zdrowia oraz rozwoju w życiu zawodowym. Niech wszystko układa się po Twojej myśli, dobra energia i zdrowie dopisują. Z wyrazami szczerej sympatii…

 

Krótkie życzenia urodzinowe dla kolegi

Czego można życzyć koledze? Jeśli jesteśmy kumplami od dzieciństwa, damy radę sklecić parę słów od siebie, chociaż czasami nawet napisanie tych kilku zdań może stanowić nie lada problem. Zwłaszcza, jeśli odłożyliśmy to na ostatnią chwilę. Na szczęście gotowych wzorów na których znajdziemy krótkie życzenia urodzinowe dla kolegi, które można skopiować, jest w internecie pod dostatkiem.

Żeby Ci nigdy nie zabrakło zimnego piwka w lodówce, żeby zawsze był prąd podczas transmisji meczu i żeby Żona zrozumiała, co to jest spalony, tego Ci życzy w Dniu Urodzin …

W Dniu Urodzin wielką falą
wszyscy z życzeniami walą:
zdrowia spoko, kasy w bród,
fury wielkiej, chaty cool,
żebyś życie miał jak król!

 

Życzenia urodzinowe dla kolegi z pracy

Ładne życzenia urodzinowe dla kolegi z pracy, z którym znamy się głównie na polu zawodowym, powinny być utrzymane raczej w tonie pół oficjalnym. Największą zażyłość podczas składania życzeń mogą sobie pozwolić bowiem osoby zaprzyjaźnione. Koledze lepiej złożyć sympatyczne życzenia bardziej ogólnym tekstem. Dobre przykłady poniżej.

Dziś dzień Twoich urodzin dlatego przesyłam Ci moc serdeczności i szczerych życzeń! Nie wszystko się u Ciebie świetnie układa, codzienność obfituje w same miłe wydarzenia, a w przyszłości los przyniesie same wspaniałe niespodzianki. Życzę Ci zdrowia, pomyślności na polu zawodowym, sukcesów w rozwoju kariery, oraz spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń.

Krótkie życzenia urodzinowe dla kolegi z pracy

Króciutkie życzenia wysłane sms-em to wyraz pamięci i sympatii. Wystarczy kilka słów by jubilatowi zrobiło się naprawdę miło.

Moc urodzinowych serdeczności i uścisków przesyła zawsze pamiętająca…

Wszystkiego najlepszego w dniu Twojego święta! 100 lat w zdrowiu i pomyślności zasyła…

W tym szczególnym dniu Pragnę przesłać Ci najserdeczniejsze życzenia urodzinowe, samych sukcesów na polu prywatnym i zawodowym oraz spełnienia najskrytszych marzeń!

Urodziny są niewątpliwie ważnym wydarzeniem w życiu każdego z nas. Z tej okazji chcielibyśmy złożyć swoim bliskim życzenia, jednak z roku na rok coraz trudnej jest wymyślić coś oryginalnego. Zwykłe życzenia, takie jak “zdrowia, szczęścia, pomyślności” składane co roku nie sprawiają już takiej satysfakcji – zarówno solenizantowi, jak i osobie, która życzenia przekazuje. Wobec tego warto pomyśleć, czy tym razem nie posilić się na jakieś śmieszne życzenia urodzinowe dla kolegi i jak sprawić, aby zaskoczyć go tego dnia. Oto przykłady:

Życzenia dla kolegi

Zaraz jest Twój dzień wspaniały
w blasku glorii oraz chwały
Niech Ci za dnia przygrywają
oraz wiele zdrowia dają
abyś mógł sypiać na kasie
i by luźno było w pasie
Byś piękną kobietę znalazł
I to zrealizował zaraz

Życzę Tobie nie bez przyczyny
Aby towarzystwo Twe stanowiły piękne dziewczyny
Aby Twój portfel był wypchany po brzegi
To są życzenia dla mojego kolegi
A jak to nie wystarczy jeszcze
To niech Cię nie przejdą po tym dreszcze
Że przeżyłeś jeszcze kolejny rok
i na ten następny życzę ci tak:
Śpiewajmy sto lat
Niech to pójdzie w świat

Życzenia urodzinowe śmieszne dla kolegi

Aby dużo było piwa
Niechaj Cię ten świat zadziwia
Aby dużo było wódki
Bo ten żywot taki krótki
Aby dużo było whisky
Żeby z życia czerpać zyski
Aby dużo było ginu
Byś nie tracił zbędnych minut
Aby dużo było rumu
Żebyś się wyróżniał z tłumu
Aby dużo było wina
niech z uśmiechem będzie mina
A gdy już się napijemy
i to wszystko w siebie wlejemy
to zaśpiewa z Tobą świat
Przyjacielu, żyj sto lat!

Wesołe życzenia urodzinowe dla kolegi

Byś był po wsze czasy zdrowy
I jak zawsze odlotowy.
byś miał żonę, dzieci
oraz olbrzymią chałupę!
by hajsu nie brakowało
jakby tego było mało
marzysz też o szybkiej furze
co powiezie Cię ku górze
byś miał wspaniałych przyjaciół
co nie zostawią na placu
i do tego pracę swoją
które hobby twe ukoją

Śmieszne życzenia urodzinowe dla kolegi

Nie żałuj sobie niczego,
Nawet tego bardzo niezdrowego
Bo życie tylko jedno masz
I liczy się co od siebie dasz
A kto dużo daje od siebie
Ten najczęściej kończy w niebie
Choć i tutaj na ziemi są wyzwania
aby znaleźć trochę miłości i kochania
Aby w pracy przejść najśmielsze oczekiwania
Abyś dumnie szedł przez tego życia kolejny rok
Aby w dorosłość wykonać potężny, daleki skok

Mój Ty ziomku, mój ziomeczku
Jeśli wrócisz do domeczku
To czeka już tort dla Ciebie
taki, że czuj się w jak niebie
Bo ten tort to jest tort piwny
i nie jest wcale przedziwny
gdyż to Twój jest dzień pijaku
Dużo więc na sto lat smaku

Śmieszne urodzinowe życzenia dla kolegi

Wkrótce twoja osiemnastka
Spadnie ta niewinna gwiazdka
Przyjdzie wreszcie nowe życie
No i można zacząć picie
Lecz po dowód wpierw potrzeba
No i jakąś imprę trzeba
A już wkrótce, wnet matura
potem zakrzykniemy hurra
Lecz wciąż będziesz jak mój brat
Życzę ci więc – żyj sto lat!

Trzeba spełnić swe marzenia,
Trzeba spełnić swe życzenia,
Bo to właśnie jest ten dzień,
Gdy złe wątki idą w cień,
Jest radocha, jest zabawa
więc można z uśmiechem wstawać

Takiego kumpla mieć
to trzeba się urodzić
pod gwiazdą najszczęśliwsza
i z głową w chmurach chodzić

Takiego kumpla mieć
to prawie niemożliwe
ze świecą szukać
A znaleźć może i tak tylko szczęśliwiec.

Dlatego w Dniu Twoich urodzin
chce życzyć Ci na całego,
żebyś z mojego życia
nie znikał nigdy, Kolego.

Śmieszne życzenia urodzinowe dla kolegi

Miło jest dostać życzenia, nawet od nieznajomego, dlatego warto napisać parę ciepłych słów koledze z pracy czy ze szkoły, nawet jeśli nie jest naszym najlepszym kumplem i nie spędzamy z nim całego wolnego czasu. Kto wie, może takie życzenia przełamią lody i będą początkiem długiej i wartościowej przyjaźni?

Stary – z okazji Twoich urodzin, życzę Ci wszystkiego naj. Niech będą to najbardziej odjechane urodziny, jakie kiedykolwiek przeżyłeś. Życzę Ci też, by i po nich Twoje życie było zajefajne. Nie zapominaj, że masz koło siebie kumpli, którzy zawsze – cokolwiek się stanie – będą z Tobą. Pamiętaj o tym zawsze!

Z okazji urodzin, przesyłam kupę życzeń do spełnienia. Niech Ci się wiedzie w każdej dziedzinie. Walcz o swoje marzenia, a na pewno się spełnią. Życzę Ci, aby zdrowie dopisywało tak jak teraz. Abyś zawsze miał równie dobre pomysły i utrzymywał dobry humor, którym potrafisz zwalić z nóg wszystkich wokół. Sto lat!

Niech życie wynagrodzi Cię wszystkimi skarbami, a każdy z nich niech kryje w sobie kolejne marzenia i nowe wyzwania. Z okazji urodzin życzę Ci również zdrowia, abyś podołał każdej z tych przygód. Przy odrobinie szczęścia i pomyślności na pewno uda Ci się spełnić wszystkie marzenia, w czym masz moje pełne wsparcie. Sto lat!

Z okazji nadchodzących urodzin, przesyłam moc życzeń. Wszystkiego najlepszego, dużo radości, życia w dostatku i miłości. Postaraj się przeżyć ten dzień w taki sposób, aby niczego nie żałować. Niech każda chwila będzie wyjątkowa, dzięki czemu będziesz mógł wspominać swoje urodziny przez cały kolejny rok!

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin drogi kamracie. Spełnienia marzeń, złocistych rumaków biegnących przez pola z żołnierzami w pełnym umundurowaniu, w przepięknym blasku słońca, we wczesnych godzinach rannych, machających szabelkami wte i wewte… No dobra, nie umiem składać życzeń, może wystarczy jak Cię poratuję groszem?

Choćbyśmy znali się nie wiadomo jak długo, zawsze znajdzie się okazja do zaskoczenia. Tyle kieliszków wypitych i tyle rozmów odbytych, a Ty wciąż potrafisz odwrócić kota ogonem. Za to Cię cenię i podziwiam, dlatego w dniu urodzin pragnę życzyć Ci wszystkiego, co tylko zdoła Cię uszczęśliwić i sprawić, że nadal będziesz równym gościem!

Wszystkiego najlepszego życzę Ci mój ziomku, abyś każdy dzień spędzał wesół i pełen energii. Zawsze w urodziny bierze mnie na sentymenty. Może więc znów powspominamy nasze „chwalebne dni”? I nabawimy się kolejnych uszkodzeń wątroby, prawda? Na szczęście wciąż jesteśmy młodzi. Sto lat panie kolego!

Samych sukcesów we wszystkim, czego tylko dotkniesz! Zadowolenia z życia i dużo wolnego czasu na spotkania z najlepszymi kumplami. Życzę Ci też znalezienia wymarzonej pracy, realizacji Twoich celów i spełnienia marzeń. Abyś nigdy nie stracił zasięgu, a komputer zawsze działał na pełnej baterii. 100!

Najserdeczniejsze kumpel złożyć chcę Ci życzenia,
sam wiesz czego chcesz najlepiej – i tego ich spełnienia!
By się w życiu wiodło dobrze, lasek było co nie miara,
niech od szczęścia opada Ci kopara.
Najlepszego wszystkiego jeszcze raz,
od kumpla Twojego serdecznego.
Lufa jedna, może dwie, urodziny Twoje są – to się wie!

Gdyby ludzie usłyszeli ile przygód przeżyliście, z ilu niebezpieczeństw wyszliście obronną ręką, z pewnością nie uwierzyliby Wam. Wy jednak doskonale wiecie, że wspólne doświadczenia łączą na zawsze. Życzenia dla kolegi to nie jest zwyczajna formułka, którą mówi się na pamięć. Nawet jeżeli są to śmieszne życzenia urodzinowe dla kolegi niech będą najbardziej oryginalnymi, które podkreślą prawdziwą męską przyjaźń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *