Życzenia urodzinowe dla mężczyzny

Życzenia urodzinowe dla mężczyzny, zarówno dla kolegi z pracy, bliskiego przyjaciela czy brata. W ostatniej chwili przypomniałaś sobie o urodzinach fajnego kolegi z pracy? Czy może jutro wypadają urodziny Twojego brata, a Ty nie masz nawet kupionej kartki urodzinowej? Nie musisz się tym martwić. Poniżej przedstawiamy śmieszne, oryginalne, krótkie życzenia urodzinowe dla mężczyzny. Można umieścić je zarówno na specjalnej kartce urodzinowej albo wysłać w formie SMS-a bądź przesłać za pomocą mediów społecznościowych. Nie trać więcej czasu – zacznij działać.

Życzenia urodzinowe dla mężczyzny

Jesteś najbardziej niesamowitym młodym mężczyzną jakiegokolwiek dotąd spotkałam – baw się dzisiaj jak najlepiej w swoje urodziny!

Dzisiaj jest Twój dzień, żyj nim w pełni jakbyś był królem świata i nie przejmuj się tym, co mówią inni. Ten dzień jest właśnie dla Ciebie, drogi przyjacielu. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Żyj sto lat.

Drogi kolego, życzę Ci wszystkiego najlepszego w dniu Twoich urodzin. Niech szczęście będzie Twoim najlepszym kumplem i będzie Ci towarzyszyć do końca Twoich dni.

Jesteś prawdziwym przyjacielem, najlepszym towarzyszem wszelkiego rodzaju przygód, a także wspaniałym człowiekiem.

Z okazji Twoich urodzin, życzę Ci wszystkiego Naj. Po pierwsze – żeby w Twojej lodówce nigdy nie zabrakło piwa. Sam wiesz, jak trudno jest, gdy go nie ma…Po drugie – życzę Ci, byś poznał najlepszą laskę na świecie. I wreszcie po trzecie – byś zrobił te słynne trzy rzeczy, które każdy porządny facet powinien zrobić.

Życzenia urodzinowe dla faceta

Życzenia dla faceta to nie lada wyzwanie. O czym pisać? Przecież nie o kwiatkach, motylkach i wzruszających chwilach. A może tak prosto z mostu, bezpretensjonalnie i do bólu szczerze wprosić się na imprezę? Jeśli nie wiesz, jak to zrobić, kup kartkę z odpowiednią liczbą lat, wydrukuj te życzenia, wklej i wręcz dzień przed urodzinami a jutro startuj na balangę.

Moc życzeń dla najfajniejszego faceta na Ziemi. Z okazji Twoich urodzin, pragnę życzyć Ci wszystkiego co najlepsze. Raz na jakiś czas udanych zabaw i wspaniałych wypraw, a na co dzień pomyślności i spokoju. Chyba powinieneś kupić coś swojej mamie. Niby to Twoje urodziny, ale ona się bardziej namęczyła.

Może i jesteś facetem. Może i nie lubisz obchodzić urodzin. Wierzę jednak, że te życzenia sprawią, że zaczniesz je obchodzisz i ucieszysz się z nich. Pamiętaj, że masz Twoją ukochaną, rodzinę i wspaniałych kumpli. Z tej okazji, wszyscy chcemy Ci życzyć wyjątkowych, pełnych radości Urodzin. Niech ten cały kolejny rok życia, który jest przed Tobą będzie dla Ciebie pomyślny i szczęśliwy.

Jeżeli myślałeś, że uda Ci się uniknąć imprezy urodzinowej, to uprzedzamy już dziś, dokładnie dzień przed Twoimi urodzinami, że wiemy, gdzie mieszkasz i parkujesz samochód, sąsiadów też już uprzedziliśmy, straż pożarna, policja i najbliższy szpital poinformowane. Pies przeprowadza się do przyjaciół a Ty jutro zapraszasz nas na balangę!!!

Śmieszne życzenia urodzinowe dla faceta

Napisać życzenia dla faceta to trudna sprawa. Co tu skrobnąć, żeby nie czuł się jak baba? No i żeby w ogóle raczył przeczytać. Jeśli sami nie czujemy się na siłach napisać cokolwiek, albo po prostu nie mamy na to już czasu, bo jak zwykle wszystko odkładamy na ostatnią minutę, skorzystajmy z gotowych życzeń.

Ile piwa jest w browarze,
ile gwiazd na niebie świeci
ile wody w oceanie,
tyle szczęścia niech Ci leci.

Ile mrówek jest w mrowisku,
ile pszczółek miodek robi,
tyle dni radosnych, pięknych
życzę w Dniu Twoich Urodzin.

Śmieszne życzenia urodzinowe dla mężczyzny

Niech największy ból, jaki kiedykolwiek poczujesz, wynika z nadmiernego jedzenia i śmiechu. Żyj sto lat i nigdy nie przestawaj być sobą.

Uśmiechnij się – dziś są Twoje urodziny. Bądź szczęśliwy i pamiętaj, że zawsze może być gorzej. Pomyśl tylko, jaki będziesz za 10 lat!

Nie stresuj się tym, że Twój wzrok słabnie w miarę starzenia się. Jest to naturalny sposób ochrony przed szokiem, gdy przechodzisz obok lustra. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.

Możesz sobie wyobrażać i poczekać na prezenty, pocałunki, romantyczne randki z pięknymi dziewczynami. Jednak wszystkie te rzeczy czekają na Ciebie nie w rzeczywistości, ale w Twoich snach. Przynajmniej ciesz się tym we śnie, ponieważ w rzeczywistości nic się nie wydarzy.

Życzenia dla mężczyzny na urodziny

Jest prawie niemożliwe, aby jakikolwiek mężczyzna spełniał wszystko, o co prosi o kobieta. Jednak Ty jesteś wyjątkowy i dałeś mi wszystko, czego szukałam u mężczyzny. Wszystkiego najlepszego w dniu urodzin, mój przyjacielu.

Wszystkiego najlepszego mój drogi przyjacielu. Ten dzień należy tylko do Ciebie. Niech dobry Pan obdarzy Cię swoją miłością i błogosławieństwem.

Czy wiesz, że oprócz tego, że jesteś moim bratem, jesteś moim najlepszym przyjacielem? Dziękuję, że zawsze jesteś przy mnie. Wszystkiego najlepszego w dniu Twoich urodzin.

Lata lecą, świat się zmienia. Również w Tobie zaszły zmiany, które czynią Cię jeszcze silniejszym i wspanialszym mężczyzną. Z okazji urodzin życzę Ci, abyś zawsze wiedział, na czym stoisz. Żeby wątpliwości rozwiewały się szybko, a troski przemijały bezpowrotnie. Niech zdrowie Ci dopisuje, a z pewnością osiągniesz wszystko!

Urodzinowe życzenia dla mężczyzny

Są w życiu pewne szczególne i rzadkie rzeczy, które z wiekiem stają się jeszcze lepsze. A ty, mój przyjacielu, jesteś jedną z takich wyjątkowych rzeczy. Życzę Ci wspaniałych urodzin.

W dniu Twoich urodzin, życzę Ci, aby Twoje cele i marzenia nigdy nie grały z Tobą w chowanego. Niech sukces zawsze znajdzie dla Ciebie drogę. Wszystkiego najlepszego.

Bez Ciebie bracie, nie byłabym w stanie przetrwać dzieciństwa. Dziękuję Ci, że zawsze byłeś moim oparciem. Udanych urodzin.

Mój ukochany. Tak długo czekałam, aż uda mi się znaleźć osobę tak serdeczną, ciepłą i szlachetną, a zarazem pociągającą, zniewalającą i intrygującą. W dniu Twoich urodzin pragnę świętować razem z Tobą, ponieważ Twoje szczęście jest również moją radością. Z tej okazji gorąco Cię całuję i spełniam wszystkie życzenia..

Wszędzie szukałem idealnego prezentu urodzinowego, ale nie udało mi się znaleźć niczego odpowiedniego dla tak wspaniałego, równego i łebskiego faceta jak Ty. Dlatego przyjmij proszę moje dobre chęci oraz moc najlepszych życzeń, przy cichym akompaniamencie fałszujących skrzypiec grających „Happy Birthday!

Chociaż po ziemi stąpa wielu facetów, tych najrówniejszych pozostało już bardzo niewielu. Na szczęście jeden z nich obchodzi dziś urodziny, dlatego można mu przekazać moc najszczerszych życzeń!. Niech Ci się wiedzie w życiu osobistym i zawodowym, a na każdym życiowym przystanku niech czeka grupa dobrych przyjaciół oraz ta jedyna. Sto lat!

Życzę Ci pozycji lidera, niskich podatków, pozytywnych wibracji, egzotycznych podróży, zielonego światła na każdym skrzyżowaniu oraz przejściu dla pieszych, wyłącznie łatwo odkręcających się słoików, długo działających żarówek oraz cierpliwości w doczytaniu tych niezwykle wysublimowanych życzeń do końca! Sto lat!

Dziś są Twoje urodziny,
Miej życzenia od Grażyny.
Jestem Twym prawdziwym szczęściem,
Więc przywitam Cię cmoknięciem.
Chętnie spełnię Twe życzenia,
Aż się z ziemi nie pozbierasz.
Dziś dostaniesz to co lubisz,
Będziesz szczerze mnie hołubić.
Dobrze znam Twoje marzenia,
Dam Ci powód do drętwienia.
Mam pomysłów całą masę,
Zajmę się moim Głuptasem.

W Twoje urodziny przyjmij życzenia od swojej dziewczyny.
Życzę Ci samych wspaniałości, aby smutek nie zagościł.
Idź przez życie uśmiechnięty, omijaj ciężkie zakręty.
Pragnę życzyć Ci też zdrowia, niech pomija Cię choroba.
Nie zapomnij, że rodzina jest tym co przy życiu trzyma.
Lubą piękną masz sam wiesz, więc za żonę szybko bierz.

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Dużo zdrowia, siły wewnętrznej oraz sukcesów na każdym polu. Szczęścia z kobietami i spokoju ducha. Więcej wolnego czasu na realizowanie Twoich największych pasji i rozwój osobisty. Pomyślności we wszystkich, podejmowanych przez Ciebie, projektach. Sto lat!!

Kochany Mój! Z okazji urodzin życzę Ci zadowolenia z siebie, dużo zdrowia i samych sukcesów, nie tylko na drodze zawodowej. Abyś zawsze był szczęśliwy i dążył do realizacji swoich celów. Życzę Ci też, żeby na Twojej twarzy jak najczęściej gościł piękny i szczery uśmiech. Sto lat i więcej, Kochanie!!

Mężczyźni starają się udawać twardych i mało wrażliwych. Prawda jest zupełnie inna. Dobrze sformułowane życzenia urodzinowe dla mężczyzny z pewnością sprawią mu przyjemność, a może nawet rozczulą. Oczywiście życzenia dla mężczyzny są nieco inne niż dla kobiety, lecz posługując się odpowiednio dobranymi słowami z pewnością wywrą na nim niesamowite wrażenie. Spróbuj takie wysłać, a z pewnością nie pożałujesz.

Dodaj komentarz