Życzenia urodzinowe dla kobiety

Każda z Pań chce przeżyć dzień urodzin w sposób niezapomniany, dlatego też życzenia urodzinowe dla kobiety muszą być niebanalne i oryginalne. Aby dowieźć, jak ważna jest dla nas dana dama, w dniu urodzin należy przede wszystkim okazać jej swoją bliskość, czułość i poświęcić jak najwięcej uwagi. Jeśli w ten sposób złożymy jej życzenia, na pewno będą miały one podwójną wartość. Życzenia urodzinowe dla kobiety mogą mieć różną długość, lecz warto, by były nieco szalone, ale przede wszystkim prosto z serca, co na pewno doceni każda pani.

ŻYCZENIA URODZINOWE DLA KOBIETY

 1. W dniu urodzin życzę Ci spełnienia najskrytszych marzeń,Szczęścia i sukcesów w życiu osobistym i zawodowym oraz ogromu miłości, wiary i nadziei na każde dziś i każde jutro.Wszystkiego, co najlepsze życzy…

 1. Z okazji Twoich urodzin życzę Ci radości, szczęścia, miłości, spełnienia. Umiejętności radzenia sobie w każdej sytuacji oraz uśmiechu na każdy dzień.Żyj długo i szczęśliwie wśród ludzi, których kochasz, a każdy dzień niech przynosi miłe niespodzianki…
 2. W Dniu Twojego Święta moja kochana,życzę Ci uśmiechu od samego rana.Abyś była radosna, szczęśliwa, wytrwałaBy Twoja radość już na zawsze trwała,A wszelkie smutki i tęsknoty szybko znikały,

  Dni wśród najbliższych w miłości mijały.

ŻYCZENIA NA URODZINY DLA KOBIETY

 1. Samych pięknych i kolorowych dni, by w Twym życiu zawsze gościła radość i dobroć,a ludzie, których kochasz zawsze byli obok Ciebiei wspierali Cię nawet w najbardziej szalonych pomysłach.Wszystkiego najlepszego życzy…
 2. Z okazji urodzin pragnę życzyć Ci uśmiechu na twarzy i optymistycznego podejścia do życia.Nigdy się nie zrażaj i nie poddawaj, a zaowocuje to szczęściem i spełnieniem. Wszystkiego najlepszego!
 3.  W dniu urodzin życzę Ci:miłości, która wszystko przetrzyma,radości, która nigdy nie mija,wiary, na każdy dzień,wytrwałości w dążeniu do celu

  I spełnienia marzeń, dzięki którym łatwiej żyć.

  ŚMIESZNE ŻYCZENIA URODZINOWE DLA KOBIETY

 1. Urodziny to zabawa, dzień szaleństwa – ważna sprawa,Każdy kto Cię zna – pamięta, dzień urodzin to rzecz święta,Spędź ten czas tak jak chcesz – wyjdź, wyluzuj i mnie weź!
 2.  W dniu Twojego święta życzę Ci, abyś zawsze była mądra i zdrowa, a co do urody…Wiesz te kosmetyki w sklepach są coraz lepsze.
 3. Urodziny to kolejny pretekst, aby być maksymalnie niepoważnym, w sytuacjach, które tego wymagają – korzystaj z tego!

POWAŻNE ŻYCZENIA URODZINOWE DLA KOBIETY

 1. W dniu Twojego święta życzę Ci,żebyś nigdy nie rezygnowała ze swoich marzeń,abyś zawsze potrafiła wytrwale dążyć do celu, a przy tympozostała tą wspaniałą osobą, którą znam.Nigdy się nie poddawaj i zdobywaj góry,a wtedy wszystko będzie takie jak sobie wymarzyłaś.

  Otaczaj się tylko dobrymi, dającymi Ci radość ludźmi.

  Dziel z nimi swe radości i smutki, a każdy dzień okaże się być tym wyjątkowym.

 2. Z okazji Twych urodzin życzę Ci:odwagi, by stawiać czoła trudom tego świata,mądrości, by radzić sobie w sytuacjach bez wyjścia,rozwagi, by nie oszaleć w dzisiejszym świecie,miłości, by kochać ludzi, którzy są blisko,cierpliwości do życia, bo nic nie przychodzi od razu.

  Bądź szczęśliwa i ciesz się z małych rzeczy,

  bo to one stanowią całość.

 3. W dniu Twoich urodzin życzę Ci,

  abyś czerpała z życia, to co najpiękniejsze.

  Ciesz się każdą chwilą i nie marnuj czasu na smutki.

  Smakuj życia i dziel się nim z ludźmi, którzy na to zasługują,

  a wtedy każdy dzień będzie wyjątkowy.

Brakuje czasem określeń, by opisać najwspanialsze cechy kobiety. Ty masz ich tak wiele, że trudno nawet znaleźć odpowiednie słowa. Piękno Twoje powala, inteligencja imponuje, a wrażliwość porusza i zachęca do przyjaźni. Wszystkiego najlepszego życzę Ci nie tylko w dniu urodzin, ale również jutro, pojutrze i za rok!

Dobra, uczynna i wesoła? Co łączy te określenia? Chociaż od każdej bezbronnej kobietki wymaga się dziś bardzo wiele, Ty spełniasz wszystkie największe wymagania z nawiązką. W dniu urodzin życzę Ci, abyś znalazła w życiu spokój, szczęście i pomyślność. Choćby niebo spadło nam na głowę, zawsze masz moje wsparcie. Sto lat!”

Podobne życzenia
Życzenia urodzinowe na 80 lat
Życzenia urodzinowe dla babci
Życzenia na 45 urodziny
Życzenia na 19 urodziny

Skomentuj życzenia

Twój komentarz

Imię lub Nick