Sex Randki Życzenia urodzinowe dla kobiety

Każda z Pań chce przeżyć dzień urodzin w sposób niezapomniany, dlatego też życzenia urodzinowe dla kobiety muszą być niebanalne i oryginalne. Aby dowieźć, jak ważna jest dla nas dana dama, w dniu urodzin należy przede wszystkim okazać jej swoją bliskość, czułość i poświęcić jak najwięcej uwagi. Jeśli w ten sposób złożymy jej życzenia, na pewno będą miały one podwójną wartość. Życzenia urodzinowe dla kobiety mogą mieć różną długość, lecz warto, by były nieco szalone, ale przede wszystkim prosto z serca, co na pewno doceni każda pani.

ŻYCZENIA URODZINOWE DLA KOBIETY

 1. W dniu urodzin życzę Ci spełnienia najskrytszych marzeń,Szczęścia i sukcesów w życiu osobistym i zawodowym oraz ogromu miłości, wiary i nadziei na każde dziś i każde jutro.Wszystkiego, co najlepsze życzy…

 1. Z okazji Twoich urodzin życzę Ci radości, szczęścia, miłości, spełnienia. Umiejętności radzenia sobie w każdej sytuacji oraz uśmiechu na każdy dzień.Żyj długo i szczęśliwie wśród ludzi, których kochasz, a każdy dzień niech przynosi miłe niespodzianki…
 2. W Dniu Twojego Święta moja kochana,życzę Ci uśmiechu od samego rana.Abyś była radosna, szczęśliwa, wytrwałaBy Twoja radość już na zawsze trwała,A wszelkie smutki i tęsknoty szybko znikały,

  Dni wśród najbliższych w miłości mijały.

ŻYCZENIA NA URODZINY DLA KOBIETY

 1. Samych pięknych i kolorowych dni, by w Twym życiu zawsze gościła radość i dobroć,a ludzie, których kochasz zawsze byli obok Ciebiei wspierali Cię nawet w najbardziej szalonych pomysłach.Wszystkiego najlepszego życzy…
 2. Z okazji urodzin pragnę życzyć Ci uśmiechu na twarzy i optymistycznego podejścia do życia.Nigdy się nie zrażaj i nie poddawaj, a zaowocuje to szczęściem i spełnieniem. Wszystkiego najlepszego!
 3.  W dniu urodzin życzę Ci:miłości, która wszystko przetrzyma,radości, która nigdy nie mija,wiary, na każdy dzień,wytrwałości w dążeniu do celu

  I spełnienia marzeń, dzięki którym łatwiej żyć.

  ŚMIESZNE ŻYCZENIA URODZINOWE DLA KOBIETY

 1. Urodziny to zabawa, dzień szaleństwa – ważna sprawa,Każdy kto Cię zna – pamięta, dzień urodzin to rzecz święta,Spędź ten czas tak jak chcesz – wyjdź, wyluzuj i mnie weź!
 2.  W dniu Twojego święta życzę Ci, abyś zawsze była mądra i zdrowa, a co do urody…Wiesz te kosmetyki w sklepach są coraz lepsze.
 3. Urodziny to kolejny pretekst, aby być maksymalnie niepoważnym, w sytuacjach, które tego wymagają – korzystaj z tego!

POWAŻNE ŻYCZENIA URODZINOWE DLA KOBIETY

 1. W dniu Twojego święta życzę Ci,żebyś nigdy nie rezygnowała ze swoich marzeń,abyś zawsze potrafiła wytrwale dążyć do celu, a przy tympozostała tą wspaniałą osobą, którą znam.Nigdy się nie poddawaj i zdobywaj góry,a wtedy wszystko będzie takie jak sobie wymarzyłaś.

  Otaczaj się tylko dobrymi, dającymi Ci radość ludźmi.

  Dziel z nimi swe radości i smutki, a każdy dzień okaże się być tym wyjątkowym.

 2. Z okazji Twych urodzin życzę Ci:odwagi, by stawiać czoła trudom tego świata,mądrości, by radzić sobie w sytuacjach bez wyjścia,rozwagi, by nie oszaleć w dzisiejszym świecie,miłości, by kochać ludzi, którzy są blisko,cierpliwości do życia, bo nic nie przychodzi od razu.

  Bądź szczęśliwa i ciesz się z małych rzeczy,

  bo to one stanowią całość.

 3. W dniu Twoich urodzin życzę Ci,

  abyś czerpała z życia, to co najpiękniejsze.

  Ciesz się każdą chwilą i nie marnuj czasu na smutki.

  Smakuj życia i dziel się nim z ludźmi, którzy na to zasługują,

  a wtedy każdy dzień będzie wyjątkowy.

Brakuje czasem określeń, by opisać najwspanialsze cechy kobiety. Ty masz ich tak wiele, że trudno nawet znaleźć odpowiednie słowa. Piękno Twoje powala, inteligencja imponuje, a wrażliwość porusza i zachęca do przyjaźni. Wszystkiego najlepszego życzę Ci nie tylko w dniu urodzin, ale również jutro, pojutrze i za rok!

Dobra, uczynna i wesoła? Co łączy te określenia? Chociaż od każdej bezbronnej kobietki wymaga się dziś bardzo wiele, Ty spełniasz wszystkie największe wymagania z nawiązką. W dniu urodzin życzę Ci, abyś znalazła w życiu spokój, szczęście i pomyślność. Choćby niebo spadło nam na głowę, zawsze masz moje wsparcie. Sto lat!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *