Życzenia na Dzień Nauczyciela

Życzenia na dzień nauczyciela śmieszne

Dla pedagoga prosta to sprawa,
Ilu mieszkańców ma miasto Warszawa,
Ile wynosi pierwiastek z dziewięciu,
Jak po angielsku zliczyć do pięciu,
Gdzie dzisiaj leży Jerozolima,
Na czym polega prawo Optima,
Czym był Mickiewicz kiedyś natchniony,
Co to zasada, kwas i aniony,
Dla nas to trudne i trzeba czasu,
Byśmy już wyszli z ciemnego lasu!
Jeszcze poznany to wszystko na wskroś,
Nie trzeba nam dawać codziennie w kość,
Warto czasami pogłaskać po głowie,
Czego życzymy i Wam i sobie!

W dniu Waszego święta, życzymy Wam Drodzy Nauczyciele, aby kolejne dni spędzone w szkole były pełne sukcesów zawodowych i radości z podopiecznych.

W Dniu Nauczyciela chcieliśmy podziękować za ogromną i żmudną pracą, na której efekty trzeba czekać latami. Jesteśmy przekonani, że nie jest to praca, która pójdzie na marne.

Życzenia na Dzień Nauczyciela to słowa podziękowania między innymi za troskę, opiekę, szkolne wychowanie i trud włożony w edukację.
Słowa pisane prosto od serca, wyjątkowe i niepowtarzalne. Idealnie dopasowane i wyselekcjonowane, które będą okazywały naszą wdzięczność. Tutaj na pewno znajdziesz odpowiednie życzenia.

Dziś jest Dzień Nauczyciela – to wyjątkowy czas, w którym chcemy podziękować za cały trud włożony w formowanie młodego pokolenia. Jednocześnie chcemy przeprosić za wszystkie trudne chwile. Składamy również serdeczne życzenia z tej okazji, by każdy dzień spędzany w pracy niósł jak najwięcej radości i szczęścia.

Wiemy, że uczenie młodego pokolenia nie jest sprawą prostą. Niemniej chcemy podziękować za cały trud wkładany w to piękne przedsięwzięcie. Jednocześnie składamy najserdeczniejsze życzenia, by cały ten trud był tylko niewielkim ułamkiem radości, wynikającej z tej pracy zawodowej. Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego najlepszego!

„Przez ciernie do gwiazd” Ta sentencja towarzyszy nam przez cały czas nauki. Wiemy, że osiągnięcie swoich celów i marzeń nie jest możliwe, bez często trudnej i mozolnej pracy. Dlatego chcemy Wam – Drodzy Nauczyciele – serdecznie podziękować za cały trud złożony w nasze nauczanie i jednocześnie złożyć życzenia, z okazji dzisiejszego Dnia Nauczyciela.

Z okazji Dnia Nauczyciela, cała nasza klasa chce życzyć wszystkim Naszym Drogim Nauczycielom radości z pracy, szczęścia (w życiu rodzinnym i zawodowym), powodzenia i spełnienia wszystkich oczekiwań. Od dziś obiecujemy, że będziemy starać się być lepszymi uczniami. Przy okazji, chcemy podziękować za całą, otrzymaną od Was wiedzę. Składamy Wam najserdeczniejsze życzenia – Wszystkiego Najlepszego!

Drogi Nauczycielu! Z okazji Dnia Nauczyciela życzę wszystkiego najlepszego, pomyślności, radości z wykonywanej pracy a także spełnienia wszystkich marzeń. Niech wszystkie życzenia w tym wyjątkowym Dniu spełniają się jak najobficiej. Jednocześnie dziękuję za całą wiedzę, którą od Was – Drodzy Nauczyciele – otrzymałem/am.

” Najcenniejszym i najtrwalszym podarunkiem, jaki można dać dziecku — jest wykształcenie”.
Dlatego w dniu nauczyciela na ręce składamy te najszczersze życzenia. W podzięce za trud włożony w naszą edukację, cierpliwość i wyrozumiałość, za wkład w nasz rozwój. Samych radości i sukcesów zawodowych życzy klasa.

Przez większość uczniów nauczyciel nie jest zbyt lubianą postacią. Często jednak nie zauważamy jak wiele im zawdzięczamy. Życzenia na dzień nauczyciela to idealna okazja na to żeby im za wszystko podziękować. Zapraszamy do przejrzenia zbiorów życzeń dedykowanych nauczycielom na naszej stronie www…

Nauczyciele odgrywają jedną z bardziej znaczących ról w wychowaniu młodych ludzi oraz kształtowaniu ich charakterów. Prezentujemy życzenia na Dzień Nauczyciela, które pełne są wdzięczności oraz wsparcia dla tych właśnie osób. Niech w ten uroczysty dzień każdy wychowawca zostanie należycie doceniony.

Wpojenie zasad liczenia, czytania i podstawowej wiedzy o świecie nie należy do najprostszych spraw. Są jednak ludzie, którzy poświęcają się temu, by ich wychowankowie śmiało wkroczyli w życie wyposażeni w pełną wiedzę. Życzenia na Dzień Nauczyciela są doskonałym sposobem na odwdzięczenie się za to wszystko. Nasze życzenia dla nauczyciela sprawią mu wiele przyjemności i pokażą, że jego trudy nie idą na marne.

Dzień Edukacji Narodowej czyli dzień nauczyciela obchodzony jest w Polsce 14 października i z tej okazji składamy życzenia na dzień nauczyciela.