Życzenia na Dzień Dziecka

Córeczko kochana z okazji Dnia Dziecka życzymy Ci przede wszystkim wiary w swoje możliwości. Byś zawsze dążyła do wyznaczonego celu, spełniała nawet najbardziej szalone marzenia oraz realizowała swoje postanowienia. Pamiętaj o tym, że jesteś jedyna i wyjątkowa. Czerp z życia to co najlepsze, pozwól sobie czasem na łzy. Wiedz, że my zawsze będziemy Cię wspierać i kochać.

Dzień Dziecka to szczególna data w kalendarzu, bo przecież każdy z nas był kiedyś dzieckiem. Dlatego wszyscy na takie życzenia czekają bez względu na wiek. Życzymy każdemu z tej okazji, by życie przynosiło tylko cudowne i szczęśliwe chwile, a smutki, które czasem się przytrafiają, niech jak zły sen przeminą.

Na ten niezwykły dzień dzieci czekają z niecierpliwością okrągły rok. Dzień Dziecka kojarzy im się z prezentami, słodyczami, zabawami, ciekawymi uroczystościami i serwowanymi specjalnie dla nich atrakcjami. Początków tego święta można upatrywać w Światowej Konferencji na Rzecz Dobra Dzieci, która miała miejsce w poprzednim wieku w Szwajcarii. Obecnie to okazja do spędzenia dodatkowego czasu ze swoimi pociechami. Rodzice obsypują dzieci wymarzonymi prezentami i składają pełne miłości życzenia na Dzień Dziecka. Pomimo że to stosunkowo młode święto, znakomicie zapisało się w polskim kalendarzu.

Z okazji Dnia Dziecka, życzymy CI wszystkiego najlepszego, radości w życiu, błogosławieństwa Bożego i pasji w poznawaniu świata. Niech każdy dzień będzie dla Ciebie czymś pięknym i cudownym. Niech spełnią się wszystkie Twoje marzenia i pragnienia – nawet te najskrytsze. Życzenia składają Ci Twoi Rodzice.

Żyj tak, by każdy dzień Twego życia był piękny, niesamowity i ekscytujący. Żyj tak, abyś kiedyś mógł powiedzieć, że Twoje dzieciństwo nie było zmarnowane. Kochaj i bądź kochanym – tego życzą Ci Twoi kochający Rodzice. I pamiętaj, zawsze masz w nas oparcie. Niech ten Dzień Dziecka będzie dla Ciebie najszczęśliwszy a nasze życzenia niech jak najszybciej się spełnią.

Dziś jest Dzień wyjątkowy. Nasz ukochany Maluszku – to dzień specjalnie dla Ciebie. Mamy nadzieję, że będzie on radosny dla Ciebie i Twojej rodziny. Składamy Ci również życzenia, by także i cały rok był dla Ciebie równie szczęśliwy na drodze w poznawaniu świata. Pamiętaj, że cały czas bardzo Cię kocham. Twoi Rodzice.

Z okazji Dnia Dziecka życzymy Ci wszystkiego najlepszego. Niech Twoja minka będzie zawsze uśmiechnięta, a serduszko – zawsze radosne. Bądź zawsze gotowy na poznawanie świata. Niech każdy dzień będzie kolejnym, radosnym punktem na Twojej drodze dążenia do dorosłości. I niech nasze życzenia spełniają się zawsze – nie tylko w dniu Twojego Święta.

życzenia dla dzieciWszystkie dzieci nasze są, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by przesłać życzenia na Dzień Dziecka każdemu maluchowi. Dzieci uwielbiają świętować każdą rocznicę, a szczególnie takie, które tyczą się ich samych. Sprawmy im radość i złóżmy specjalne życzenia dla dzieci, które będą bawić. Życzenia na naszej stronie z pewnością przypadną do gustu każdemu dziecku i wywołają na jego buzi promienny uśmiech.

Dziecko to największy nasz skarb. Wie o tym każdy, kto jest rodzicem. Dlatego dzień dziecka, powinien być przez nas świętowany w sposób szczególny. W świętowaniu tego dnia, pomogą Wam życzenia na dzień dziecka, które znajdziecie na naszej stronie internetowej. Znajdziecie tu życzenia zarówno dla małych i dużych. Wszyscy przecież jesteśmy dziećmi.