Sex Randki Życzenia urodzinowe dla brata

Każdy, niezależnie od wieku, lubi dostawać życzenia. Są one dowodem sympatii i pamięci. Kartka urodzinowa z własnoręcznie wpisanym wierszykiem potrafi wzruszyć jubilata i sprawić mu większą przyjemność niż niejeden prezent. Urodziny brata do wspaniała okazja do pisemnych gratulacji. Życzenia urodzinowe dla brata możemy wysłać tradycyjną pocztą lub wręczyć osobiście. Miłą niespodzianką będzie urodzinowy SMS, wiadomość na Messengerze czy opatrzony grafiką wpis na profilu w mediach społecznościowych. Życzenia możemy też wyśpiewać przez telefon lub wygrawerować na praktycznym gadżecie typu brelok do kluczy lub scyzoryk wielofunkcyjny. Życzenia urodzinowe dla brata mogą być poważne i zabawne, pisane prozą lub rymowane, krótkie bądź długie. Poniżej kilka gotowych propozycji życzeń, które można potraktować też jako inspirację do stworzenia własnych.

Życzenia urodzinowe dla brata

W dniu urodzin życzę Ci odwagi, by iść własną drogą i spełniać marzenia.

Kochany Bracie, niech wspomnienia naszego beztroskiego dzieciństwa dają Ci siłę do pokonywania wszystkich przeciwności losu na drodze do budowania własnego szczęścia.

Z okazji urodzin przesyłam życzenia dobrego zdrowia, szczęścia w życiu osobistym oraz sukcesów na drodze zawodowej.

Mój młodszy bracie, z okazji Twoich urodzin życzę Ci:

żebyś polubił szkołę (w końcu spędzisz w niej pół młodości)

samych fajnych kolegów (tymi gorszymi się zajmę)

góry prezentów (może jakiś mi odpalisz)

zawsze udanych ferii i wakacji (żebyś miał mi co opowiadać)

Życzenia dla brata

Drogi braciszku, życzę Ci wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Spełnienia marzeń, zdobycia szczytów i realizacji każdego planu. Niech Ci się wiedzie. A teraz do rzeczy. Rodzice mówią, że nie pamiętają dnia Twoich narodzin. Nie są w stanie sięgnąć pamięcią tak daleko! Zawsze wiedziałem, że jesteś prehistoryczny.

Literackiej imprezy, wypasionych prezentów i zawsze pełnego baku.

Z okazji urodzin ściskam Cię z całego serducha. Życzę Ci fajnej bryki, grubej kaski oraz mądrej, ładnej laski.

Wyciskaj z życia co najmniej tyle, ile wyciskasz na siłce.

Niech moc zawsze będzie z Tobą, a los nieustannie sprzyja.

Mądre życzenia urodzinowe dla brata

Nasz brat to świetny facet – pomoże w lekcjach, obroni, pożyczy kasę, kiedy pusto w portfelu. Czasami tylko popisuje się niepotrzebnie przed swoimi kumplami. Jak mu powiedzieć, że jest dla nas ważny? Jak ułożyć ładne i mądre życzenia urodzinowe dla brata? Jeśli sami nie potrafimy, internet przyjdzie nam na pewno z pomocą.

Życzę Ci, żeby Twoje życie było pełne szczęśliwych chwil, żebyś spełnił swoje najskrytsze marzenia, żeby Ci dopisywało zdrowie i mądrość życiowa zawsze CI towarzyszyła.

Dzisiaj jesteś bliżej o krok do dojrzałości, dorosłego życia z poważnymi problemami. Życzę Ci, żebyś zawsze zachował pogodę ducha, radził sobie w najtrudniejszych sytuacjach i zachował radość i pogodę ducha.

Urodziny to czas podsumowań tego, co było, a ja Tobie życzę, żebyś nie oglądał się wstecz. Żyj dzisiaj. Niech wspomnienia dodają Ci energii do przeżywania każdego dnia na 100 procent, a dotychczasowe doświadczenia i wiedza pomogą w podejmowaniu mądrych decyzji.

Z okazji urodzin życzę Ci mądrych wyborów,

żebyś zawsze potrafił się cieszyć z tego, co dał Ci los,

a kochająca się rodzina niech będzie dla Ciebie zawsze największą wartością

Życzenia dla brata na urodziny

Bracie, w dzieciństwie wspólnie tworzyliśmy ekipę. Dzisiaj życzę Ci, żebyś zaczął budować własną drużynę z mądrą dziewczyną. Niezależnie od tego, czy będziesz wygrywał, czy przegrywał na boiskach, które ześle Ci los, ja zawsze będę Ci kibicować.

Z okazji urodzin życzę Ci jak najwięcej szczęścia w życiu, wielu prawdziwych przyjaciół i spełnienia najbardziej szalonych marzeń.

Życzenia urodzinowe dla brata od siostry

Psułeś moje zabawki, wykradałeś słodycze

więc za karę wszystkiego najmniejszego Ci życzę:

żebyś mało chorował i miał smutków niewiele

zajęć w pracy minimum, robocze dni tylko cztery!

 

W dniu urodzin życzę Ci więcej optymizmu, więcej odwagi w sięganiu po szczęście, więcej nadziei na lepsze jutro i więcej wiary we własne siły.

Kochany Bracie,

życzę Ci wymarzonego lotu w kosmos,

rejsu dookoła świata oraz

zdobycia najwyższych szczytów

zarówno w górach jak i w życiu.

 

Śmieszne życzenia urodzinowe dla brata

Napisać życzenia dla brata – niby prosta sprawa, ale wcale nie najłatwiejsza. Co zrobić, gdy brakuje nam pomysłu i wena na wyczerpaniu? Na szczęście inspiracje można znaleźć w internecie, a jeśli i to nic nie da – na pewno, gdy troszkę poszukamy, dotrzemy do życzeń, które jak ulał będą pasować do naszego brata.

Życzę Ci Bracie, w Dniu Twoich Urodzin,
żebyś na rękach nauczył się chodzić.
Do góry nogami weselszy jest świat,
Żyj, Bracie kochany, co najmniej 100 lat.

Wszystkich gwiazd w kosmosie
nawet nie policzę,
Ale tylu właśnie
dni Ci szczęścia życzę.

Żeby Ci się wiodło,
żebyś się nie zmieniał,
Bracie mój kochany,
przyjmij te życzenia.

Życzenia urodzinowe dla brata od siostry

Każda siostra, która ma brata wie, jakie szczęście ją spotkało. Obroni, pomoże, zadanie domowe napisze. Życzenia dla brata to po prostu mus. Tylko jak je napisać, skoro natura poskąpiła nam talentu, albo odkładałyśmy ten moment tak bardzo, ze właściwie to już nie ma czasu nawet na podpis na kartce, a co dopiero na życzenia? A od czego jest internet?

Mój Brat jest wredny, same z nim znoje,
na komputerze grać nie pozwala,
gdy przeskrobiemy coś obydwoje,
na mnie calutką winę zwala.

Wystarczy jednak, że ktoś nieznany
spode łba spojrzenie rzuci mi wrogie,
srogi, skupiony, skoncentrowany,
natychmiast staje w mojej obronie.

Dlatego w dniu Twych urodzin chcę,
powiedzieć Ci, że kocham Cię.

Kochany bracie, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Niech wiedzie Ci się jak dotychczas. Czerp z życia pełnymi garściami, nigdy nie oglądaj się za siebie. Życzę Ci szczęścia i pomyślności w każdym zamierzeniu. Jak co roku w Twoje urodziny, czeka nas wiele wspaniałości. Przede wszystkim będę mógł zjeść tort!

Najlepszemu bratu, w dniu jego 15 tych urodzin, życzę samych szalonych i niezapomnianych przeżyć. Pragnę, aby nie dotknęły Cię żadne troski, a każdy nowy dzień rozpoczynał się z uśmiechem na twarzy. Życzę Ci wyłącznie dobrych ocen w szkole, dalszych sukcesów w sporcie oraz miłej i ładnej dziewczyny. Twoja ukochana siostra.

Odkąd pamiętasz zawsze jest przy Tobie. Niezależnie czy się kłócicie, czy idziecie na wspólną imprezę, możesz liczyć na jego pomoc. Brat zawsze jest tym, który pospieszy na pomoc, więc życzenia urodzinowe dla brata są niezwykle istotne. Samemu trudno ubrać w słowa wszystko co chce się wyrazić, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by życzenia na urodziny brata były zainspirowane naszymi oryginalnymi i zawsze dobrze pasującymi formułkami.

Kochany Bracie! W dniu Twoich urodzin życzę Ci, aby nigdy nie opuszczał Cię dobry nastrój i pozytywne nastawienie do życia. Niech się spełni wszystko, o czym tylko zamarzysz. Dużo zdrowia, szczęścia, motywacji, ciągłego rozwoju i podejmowania własnych i niezależnych decyzji. Wszystkiego najlepszego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *