Życzenia urodzinowe dla siostry

Relacja, która łączy nas z siostrą, to nie tylko więzy krwi. Siostra jest często najbliższą przyjaciółką i powierniczką. Najlepsze nawet kontakty ze znajomymi mogą z czasem się urwać, a siostra nigdy nie przestanie nią być. Tym bardziej warto z okazji jej urodzin sprawić jej przyjemność serdecznymi słowami. Życzenia urodzinowe dla siostry możemy przesłać za pomocą SMS-a, Messengera lub po prostu odczytać przez telefon. Dobrym pomysłem jest zakup symbolicznego prezentu, do którego dołączymy życzenia urodzinowe dla siostry. W książce lub albumie możemy umieścić je w formie dedykacji. Wywołajmy nasze wspólne zdjęcie z wkomponowaną treścią życzeń i podarujmy siostrze oprawione w stylową ramkę. Możemy też życzenia wygrawerować na zawieszce do łańcuszka bądź bransoletki, jeżeli lub ten rodzaj biżuterii. Taki spersonalizowany upominek nie tylko będzie jej o nas przypominał, ale też poprawi humor w ponure dni.

Życzenia urodzinowe dla siostry

Niech optymizm nigdy Cię nie opuszcza

Nadzieja każdego ranka dodaje sił i energii

Miłość przynosi szczęście na każdy dzień

Zawsze szczęśliwa bądź i zdrowa

fortuna niech Cię nie opuszcza

niech los w spełnianiu marzeń sprzyja

i uśmiech gości na Twych ustach

Pogody ducha, zdrowia i samych pozytywnych ludzi wokół.

Kochana siostrzyczko. Z okazji Twoich okazji pragnę przesłać najszczersze życzenia. Chcę, aby dopisywało Ci zdrowie, abyś miała górę oszczędności oraz mnóstwo ciepła i radości w życiu. W niektórych kulturach wiek jest oznaką dojrzałości, która wymaga szacunku. Powiedz mi, Ile już lat zalegam z tym szacunkiem?

Moja droga, z okazji urodzin przesyłam Ci gorące życzenia. Obyś odnalazła wszystkiego, czego szukasz. Żeby udało Ci się spełnić każde marzenie. Oby zdrowie dopisywało, to i reszta się spełni. Wiesz, że istnieje wyraźny związek pomiędzy starzeniem się, a nieszczerością na temat własnego wieku? W skali od 1-100, o ile lat jesteś nieszczera?

Z okazji urodzin życzę Ci, abyś szedł przez życie z dumą. Nieraz razem balowaliśmy, dlatego wiem, że stać się na dużo. Obyś zdążył spełnić swoje marzenia. Czy to nie zabawne, że skończysz swoje życie dokładnie w takiej formie, jak na jego początku? Jesteś powykręcany, słaby i nie umiesz sam się załatwić. Za urodziny!

Życzenia dla siostry

Z okazji urodzin życzę Ci szczęścia bez umiaru, miłości bez granic

i morza pieniędzy na spełnianie marzeń.

Jesteś najwspanialszym darem, jaki dostałam od rodziców,

najwierniejszą przyjaciółką, najlepszą towarzyszką i cierpliwą powierniczką największych sekretów.

Dziękuję Ci za Twoją siostrzaną miłość i życzę,

by spełniały się Twoje najskrytsze marzenia, a każdy dzień był lepszy od poprzedniego.

Choć biel prześwieca już we włosach, a czas płynie nieubłaganie

to niech Twój uśmiech i blask oczu młodzieńczy pozostanie.

Śmieszne życzenia urodzinowe dla siostry

Dla siostry warto pokusić się o napisanie unikalnych i spersonalizowanych życzeń. Jeżeli jednak zdecydowanie wykracza to poza nasze umiejętności, lub po prostu czujemy właśnie twórczą niemoc, a czas nagli, warto sięgnąć po inspirację do tomika poezji lub nawet gotowe życzenia takie jak te do internetu.

Ani w Grecji, ani w Libii,
w Niemczech, RPA i Chinach,
ani w Szwecji, ni w Holandii,
ani na Półwyspie Synaj,

w Belgii, Francji, na Kamczatce,
w Paragwaju, Argentynie,
na Półwyspie Iberyjskim,
ani w Rosji, ani w Rzymie.

Ani w Kongo, ni w Korei,
w Portugalii nikt nie spotka,
w Anglii, Peru, Pampelunie,
takiej Siostry jak Ty, Słodka!

 

W dniu Twoich urodzin życzę:

żebyś zawsze mogła mieć bałagan w pokoju i nikt nie kazał Ci sprzątać,

żebyś na śniadanie mogła jeść lody, a na kolację pizzę,

żeby wszystkie Twoje skarpetki zawsze miały pary

żebyś sobie znalazła fajnego chłopaka

i żebyś jak najszybciej wyprowadziła się z domu i zwolniła ten fajny pokój.

PS. Kocham Cię

W dniu urodzin życzę Ci: samych uśmiechniętych dni,

nowych ciuchów z butiku, wszystkich książek z Empiku,

auta wypasionego i mieszkania własnego.

Jak ten czas szybciutko leci, masz już męża, stadko dzieci,

a pamiętam Ciebie smyku jak siedziałaś na nocniku.

Dzisiaj racz przyjąć życzenia: miłości i powodzenia,

zdrowie niech Ci nie szwankuje, szczęście zawsze dopisuje.

Życzenia dla siostry na urodziny

Moja kochana i piękna siostro, nigdy się nie zmieniaj.

Niech Twój ciepły uśmiech jak najczęściej pojawia się na twarzy,

a młodzieńcza radość i entuzjazm rozświetlają świat.

Spełniaj swoje marzenia, czerp z życia pełnymi garściami,

a Twój mężczyzna niech uczyni wszystko,

żebyś była szczęśliwa.

Szanowna Jubilatko,

niech kolejny rok obfituje w szczęśliwe wydarzenia, a los zawsze Ci sprzyja. Życzę Ci pasma sukcesów zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym oraz samych dobrych ludzi wokół.

Życzenia na urodziny dla siostry

W dniu Twych urodzin składam życzenia:

zdrowia, miłości i powodzenia.

Z okazji Twojego święta życzę Ci z całego serca

spełnienia największych marzeń, radości na każdy dzień,

miłości najbliższych oraz wszelkiej pomyślności.

Urodzinowo Ci życzę

wszystkiego, co w życiu najpiękniejsze.

Moja droga siostro, znaczysz dla mnie bardzo wiele. Ciężko wyrazić w słowach, jak dobrą jesteś powierniczką, przyjaciółką i mentorką. Z okazji urodzin życzę Ci, aby każdy swój dzień spędzała pełna radości życia i spokoju o przyszłość. Niech wszystkie troski mijają szybko, a zdrowie zawsze dopisuje. Sto lat!

Droga siostro. Z okazji urodzin życzę Ci wszystkiego najlepszego. Największego zdrowia, ogromnej miłości i dużo szczęścia, a także trochę grosza na dostatnie życie oraz spełnianie wszystkich Twoich słodkich zachcianek. Nie zamierzam kłamać, że wyglądasz dobrze jak na swój wiek. Od tego masz krewnych. Ups…

Ukochanej siostrze, w dniu urodzin, życzę dalszych sukcesów i zadowolenie z życia. Nigdy nie zapominaj, że jesteś dla mnie najlepszą przyjaciółką. Pragnę, aby każdy Twój dzień był wyjątkowy i niezapomniany. Dbaj o swoją rodzinę, ponieważ to ona nakręca nas do działania. Zawsze znajdź czas dla siebie i zarażaj innych pozytywną energią.

Myślę, że prawdopodobnie spodziewasz się żartu na temat wieku lub coś w tym stylu, ale… Nie będę mówił nic o tym szarym włosie, który widzę nad prawym uchem! Wszystkiego najlepszego!

Nie mogę uwierzyć, że ktoś taki denerwujący i niedojrzały dorósł by być kimś, kogo mocno kocham i uważam jednego z moich najlepszych przyjaciół! Happy Birthday dla mojej wspaniałej, pięknej i inteligentnej siostry!

Najdroższa siostro, proszę przestań być młodsza ode mnie co roku! To nie jest sprawiedliwe! Najlepsze życzenia w tym specjalnym dniu. Niech twoje piękno i humor nigdy nie znikną!

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Wyglądasz jak małpa i powinnaś mieszkać w zoo! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Gratulacje, siostrzyczko! Jesteśmy rodzeństwem od ilu lat? Straciłem rachubę … Oby jeszcze przynajmniej sto lat!

Nie mam lepszego przyjaciela niż Ty, bo nie ma lepszego przyjaciela niż siostra! Ludzie mówią, że to dlatego, że nie mam przyjaciół! Najlepszego, moja słodka siostro!

Żadna z nas nie jest doskonała, ale nasze niedoskonałości sprawiają, że jesteśmy słodkim rodzeństwem. Wszystkiego najlepszego, sis!.

Szanowna Pani, jest Pani skarbnicą, w której przechowywane i przechowywane są najcenniejsze wspomnienia z mojego dzieciństwa. Wszystkiego najlepszego, siostra!

Kiedy patrzę na Ciebie, czuję, że patrzę w lustro. Kiedy patrzę w lustro, widzę Ciebie. Szczęśliwych urodzin, siostrzyczko!

Dla brata siostra jest tym, kim najlepsza przyjaciółka lub kochanka nigdy nie będzie. Dzięki za wypełnienie luk w moim życiu. Szczęśliwych urodzin, siostro!

życzenia urodzinowe dla siostryByć może jesteśmy siostrami z powodu losu i szczęścia, ale nie ma nikogo, za kim tęskniłabym tak bardzo. Wszystkiego najlepszego, siostro!.

Inspirujesz mnie przez cały rok. Więc Twoje urodziny to świetny moment, aby dać Ci prezent i zwrócić honory. Wszystkiego najlepszego, kochana siostro.

Dzięki za zrozumienie mnie tak bardzo, nie wyobrażam sobie mojego życia bez Twojego magicznego dotyku. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, siostro!.

Cóż by to był za świat bez jasnego słońca i poranka? Tak ciemny i nudny jak moje życie bez siostry jak Ty. Sto lat, siostrzyczko!

Wszystkiego najlepszego dla kogoś zupełnie niesamowitego, wspaniałego, zabawnego i bardzo przypominającego mi samą siebie! Jesteś wspaniałą siostrą i wiedz, że wszystko mi zawdzięczasz!

Piękna, inteligentna, troskliwa to wszystkie słowa, które Cię opisują! Ale hej, śmieszna nie było pierwszym słowem, które wpisałem na listę, prawda? Wszystkiego najlepszego, siostro!

Wszystkiego najlepszego siostro! Jesteś moją jedyną siostrą i moją ulubioną siostrą! Ale nawet jeśli nie byłabyś moją jedyną siostrą, na pewno też bym tak pisał.

Moje dzieciństwo byłoby niekompletne i niedoskonałe bez siostry takiej jak Ty. Wszystkiego najlepszego, najukochańsza!.

Presja, ból serca i samotność; Niepewność, strach i smutek. Jedyną rzeczą wspólną w tych cierpieniach jest to, że mogą być uleczone przez przytulanie takiej siostry jak Ty. Wszystkiego najlepszego, siostrzyczko!

Jak niekompletnie jeden kolczyk wyglądałby bez drugiego? Tak samo wyglądałabym bez Ciebie. Wszystkiego najlepszego, siostro!.

Wszystkiego najlepszego siostro. Nie zawsze byłyśmy najlepszymi przyjaciółkami, ale zawsze i na zawsze będziemy siostrami. I to jest punkt wyjścia do przyjaźni, nieprawdaż?

Siostra może Cię nienawidzić, walczyć z Tobą, wyśmiewać, zaciskać, urażać i wprawiać w kłopoty. Ale pod koniec dnia zawsze Cię kocha. Wszystkiego najlepszego, siostrzyczko!.

Kiedy byłaś malutkim dzieckiem, byłaś tak urocza i zachwycająca. I po tylu latach jesteś nadal najpiękniejsza. Wszystkiego najlepszego dla mojej pięknej siostry.

Wszystkiego najlepszego dla bajecznie wyglądającej, modnej, atrakcyjnej kobiety! Oszczędzam rzetelną ocenę Twoich cech wewnętrznych na następny rok. Sto lat!

Najfajniejsza siostro na świecie, mam nadzieję, że Twoje urodziny są zepsute! A to dlatego, że zasługujesz na bardziej niesamowite! Sto lat!

Lista Milionerów Forbesa jest całkowicie błędna. Jestem najbogatszym człowiekiem na świecie, ponieważ nikt inny nie ma miłości takiej wspaniałej siostry jak Ty. Wszystkiego najlepszego, sis!.

Moja szalona, kochająca, troskliwa i zabawna siostro, życie bez Ciebie byłoby paskudnym doświadczeniem. Sto lat najwspanialsza!

Nawet jeśli nikt inny nie okaże obawy czy troski, siostra jest kimś, kto zawsze to zrobi. Wszystkiego najlepszego, moja kochana!.

Kochana! Z okazji urodzin życzę Ci, abyś spełniła wszystkie marzenia, oddając się swej największej pasji. Wiele uśmiechu na co dzień oraz wszelkiej pomyślności w realizacji własnych celów. Bądź szczęśliwa i zarażaj swoim szczęściem innych, a zwłaszcza tych, których kochasz. Wszystkiego najlepszego!!

Gdy jesteśmy młodsi bardzo często nie doceniamy swojego rodzeństwa, szczególnie siostry. W końcu siostra jest rywalką i głównym wrogiem. Dopiero z upływem lat dostrzegamy jak wiele jej zawdzięczamy i ile dla nas znaczy. Piękne życzenia urodzinowe dla siostry z pewnością sprawią jej wiele przyjemności, dlatego warto wybrać takie życzenia dla siostry, które wyrażą jak wiele dla nas znaczy i jak bardzo ją kochamy.

Urodziny siostry to bardzo dobra okazja, żeby za pomocą odpowiednich życzeń przekazać jej wszystkie najgłębsze wyrazy wdzięczności oraz uwielbienia w formie życzeń. Można je również wykorzystać w nieco inny sposób, przesyłając solenizantce bardziej zabawny tekst. Życzenia urodzinowe dla siostry śmieszne są niezmiernie, jeżeli tylko ma ona do siebie odpowiednio dużo dystansu. W przypadku nieco bardziej poważnych i pozbawionych poczucia humoru solenizantek, lepiej wybrać jedną z bardziej klasycznych, inspirujących wiadomości z życzeniami. Zarówno uniwersalne, jak i śmieszne życzenia urodzinowe dla siostry z pewnością okażą się wystarczająco serdeczne, aby uszczęśliwić solenizantkę w tym wyjątkowym dniu.

Życzenia urodzinowe dla siostry mogą być nie lada zagwozdką. Z jednej strony koniecznie trzeba przekazać jej najbardziej serdeczniejsze myśli i gratulacje, a z drugiej pozostaje chęć zrobienia jej psikusa. Życzenia urodzinowe dla siostry śmieszne mogą być bardzo, jednak nie każdej z nich będą się podobać. Dlatego pośród gotowych, specjalnie zredagowanych życzeń najlepiej wybrać takie, które będą optymalnie pasować do charakteru solenizantki. Śmieszne życzenia urodzinowe dla siostry przeznaczone są dla tych bardziej wyluzowanych. Natomiast siostrze o nieco mniejszym poczuciu humoru, lepiej przesłać uniwersalny, inspirujący tekst z serdecznymi gratulacjami i wyrazami szacunku. W obu przypadkach każda siostra z pewnością poczuje się spełniona i doceniona przez rodzeństwo.

Dodaj komentarz