Życzenia Imieninowe

Wiele osób duże znaczenie przykłada do obchodzenia imienin. Świętowanie dnia własnego imienia szczególnie popularne jest w regionach katolickich i ma to związek z czczeniem imienia świętego lub błogosławionego. Zwykle wiąże się to ze składaniem życzeń i wręczaniem skromnych upominków solenizantom. Imieniny to również dobry sposób na pokazanie, że pamiętamy o naszych bliskich, a zaproszenie na skromną kawę lub kawałek ciasta pozytywnie wpływa na zacieśnianie więzów międzyludzkich. Życzenia imieninowe możemy składać na poważnie lub na wesoło, w zależności od wieku i poczucia humoru solenizanta. Imieniny to doskonała okazja do przypomnienia solenizantowi, że o nim pamiętamy. W końcu każdy z nas lubi się czuć wyjątkowym i lubianym, więc warto wybrać takie życzenia imieninowe, które podkreślą naszą sympatię wobec niego. Aby nie popełnić żadnej gafy warto wybrać dobrze sformułowane życzenia na imieniny z naszej strony. Wierszyki imieninowe będą świetnym pomysłem na niebanalne, a jednocześnie zapadające w pamięć życzenia.

Najpiękniejsze życzenia imieninowe

Droga Barbaro. W tym dzisiejszym Twoim dniu, ślę życzenia te najlepsze. Cudowna Basiu, piękna Basiu, dużo zdrowia i radości. Niech Ci zawsze słońce świeci i niech każdy dzień, tym szczęśliwym ciągle będzie. Sto lat życzę, sto milionów też, wiele światła i to wszystko co tylko chcesz. I miłości i spełnienia marzeń. Całuję.

Gdybyśmy się nie poznały, nie miałabym przy swym boku tak wspaniałej przyjaciółki. Dziękuję Ci za każdą wspólną chwilę, a w dniu imienin przesyłam moc najserdeczniejszych życzeń. Abyś nigdy nie zaznała smutku, samotności i cierpienia. Niech życie wynagrodzi Cię wyłącznie swoimi najpiękniejszymi owocami!

O dniu Twojego święta nawet kochane Słoneczko pamięta. Promykami dotyka całej ziemi i raduje wszystkie dzieci. I ten struś puszysty pamięta, i nawet groźna pantera. Wszyscy wiedzą, że są imieniny i ślą życzenia z tej przyczyny. Mnóstwa zabawek i wielu słodyczy, bo dzisiaj to święto się Ciebie tyczy.

Życzenia imieninowe zwyczajne

Andrzeju w dniu Twojego święta, życzę Ci ze szczerego serca, abyś zawsze cieszył się każdą chwilą, bo one życie naprawdę pięknym czynią. Andrzeju mój drogi niech Cie niosą nogi w zakamarki tak przepiękne, że nawet ja z zazdrości pęknę. Zdrowia, szczęścia i pomyślności, a także od losu wiele łaskawości.

Z okazji imienin pragniemy życzyć Pani spełnienia nawet najskrytszych marzeń oraz pasma nieustannych sukcesów zarówno w życiu prywatnym, jak i w zawodowym. Niech te życzenia przyniosą także zdrowie, prawdziwą pomyślność, powody do radości i spektakularne sukcesy, których mamy nadzieję być częścią.

Kochany Tato, w dniu Twojego święta pragnę Ci życzyć siły, wigoru i zdrowia. Niech życie będzie dla Ciebie łaskawe i pozwala się cieszyć z każdej chwili. W dniu Twoich imienin pragnę także życzyć Ci spełnienia marzeń, dalekich i pięknych podróży, sukcesów w pracy i życiu towarzyskim, a także tego byś mógł być zawsze dumny ze swoich dzieci i wnuków.

W dniu imienin chciałam Ci podziękować za Twoją obecność w moim życiu. Czasami nie potrafię tego wyrazić, ale chcę byś wiedziała, że życzę Ci mnóstwa radosnych chwil i życia wypełnionego prawdziwym szczęściem i idealną miłością. Niech los zawsze obchodzi się z Tobą łaskawie i daje wspaniałe szanse do wykorzystania.

Imieniny życzenia

Kochana Basiu w dniu Twoich imienin pragnę Ci życzyć spełnienia najskrytszych marzeń. Niech zawsze towarzyszą Ci przyjaciółki, które będą podporą w ciężkich chwilach, a także towarzyszkami świętowania sukcesów na Ciebie czekających. Korzystaj z chwil wypełnionych radością i szczęściem, i zawsze miej mnóstwo szans na wykorzystanie wspaniałych okazji jakie daje życie.

Z okazji imienin życzę Ci spełnienia marzeń, radości oraz powodów do uśmiechu. Niech uśmiech nie schodzi Ci z twarzy, a przyjaciele będą zawsze obecni w Twym życiu.

Z okazji imienin przyjmij najszczersze życzenia zdrowia, szczęścia i pomyślności. Abyś zawsze potrafił odnaleźć najwłaściwsze rozwiązanie sytuacji życiowych, a los okazywał się łaskawy i wspaniały.

W dniu imienin życzę Ci, aby Matka Boska miała Cię w swojej przenajświętszej opiece, a Dzieciątko Jezus błogosławiło na każdą godzinę dnia i nocy. Niech Anioł Stróż zawsze strzeże Cię od niebezpieczeństw i wskazuje najwłaściwszą drogę, a wszyscy święci niech opiekują się Tobą i pomagają w zmaganiu się z trudami dnia codziennego.

Mądre życzenia imieninowe

Kochana wnusiu, w dniu imienin, pragnę życzyć Ci samych piątek i szóstek w szkole oraz największych sukcesów o jakich śnisz. Poznaj takie koleżanki i takich kolegów, którzy będą wiernymi towarzyszami przygód dużych i małych. Bądź zawsze zdrowa, radosna i dalej przynoś pociechę oraz powód do dumy mi oraz rodzicom.

Z okazji Twoich imienin życzę Ci tego, żebyś zawsze odnalazł drogę bez używania GPS-u, nie miewał kaca nawet po najbardziej wyczerpujących nocach i potrafił onieśmielić najbardziej wyrafinowane kobiety. Świat należy do Ciebie i niech się o tym dowie. Niech moc teraz i na zawsze będzie z Tobą!

Imieninowo życzenia ślę, aby ziścił się Twój sen. Szampańskiej zabawy do rana i najnowszego z możliwych Vana. Niech egzotyczne kobiety Cię utulą, a bąbelki w nocy zbytnio nie zmulą. Mnóstwa radości i błogości, a przy okazji lisiej przebiegłości. Dziś niech będzie Twoja radość i niech tak trwa aż zawita starość.

Życzenia z okazji imienin

Imieniny to wyjątkowy dzień, w którym świętuje się urodziny swojego imienia. Na świecie jest wiele osób noszących to samo imię co Ty, ale tylko Ty dostaniesz ode mnie wyjątkowe życzenia. Otóż z całego serca pragnę Ci życzyć tego samego co wszyscy inni, a więc zdrowia, szczęścia i pomyślności aż do kresu wytrzymałości.

Kolego mój kochany dziś są Twoje imieniny, więc niech cały dzień będzie wyjątkowy. Niech oglądają się dziewczyny, a wieczorny balet będzie odlotowy. Życzę Ci też powodzenia w pracy, bo bez niej nie ma kołaczy. Ale niech będzie dzisiaj lajtowo, tak w sam raz, imieninowo. Niech pieniążki sypną z nieba, i nie opuszcza Cię do zabawy wena.

Moja piękna koleżanko, w dniu Twoich imienin pragnę Ci życzyć prawdziwego księcia z bajki. Niech przyjedzie w amerykańskim powozie za milion dolarów, ma zamek wybudowany na Hollywoodzkich wzgórzach, a jego matka okaże się dobrą wróżką, a nie złą czarownicą. Moja kochana, po prostu bądź szczęśliwa!

Piękne życzenia imieninowe

Bywasz słodki, bywasz śmiały, ale w środku wciąż chłopiec mały. Niech imieninowych życzeń czar odmieni na lepsze w mig Twój świat. Przygody, o których marzyłeś niech się spełnią, a Ty do realizacji ich bierz się z werwą. Wielkich na safari polowań, spektakularnych w pracy dokonań, miłości takiej poważnej, a przyjaźni naprawdę lojalnej.

Najukochańsza ciociu, w dniu imienin, pragnę Ci życzyć aby każdy nowy dzień był lepszy od poprzedniego, a stare troski rozmywały się w mig i odchodziły w zapomnienie. Niech zawsze świeci Ci Słońce, a radość i szczęście wypełniają każdą chwilę. Przyjmij te najgorętsze życzenia, bo wysyłam je z głębi swojego serca.

Kochanie najukochańsze moje, w dniu Twoich imienin, pragnę podziękować Ci za to jaki jesteś i życzyć byś nigdy się nie zmienił na gorsze. Niech Twoje ramię zawsze będzie moją osłoną, a Twoje ciało najlepszą osłodą. Niech marzenia spełniają się co dnia, pod warunkiem, że główną rolę odgrywam w nich ja.

Ładne życzenia imieninowe

Kiedy Twoja drużyna przegrywa jest z Ciebie podła świnia, dlatego dzisiaj z całego serca życzę, niech te padalce wygrają ligę. Bywasz słodki i okrutny, czasem fundujesz koniec dnia smutny. Tak naprawdę bywa słabo, ale wciąż mi Ciebie mało. Niech się spełnią Twe życzenia, o mnie najrozkoszniejsze skryte marzenia.

Dookoła wszyscy mówią, że dzisiaj u Ewy jest zabawa. Stroją się koleżanki, szykują koledzy, bo będą bawić się aż do rana. Z tej przyczyny ślę Ci życzenia pełne słodyczy. Mnóstwa kwiatów, prawdziwych przyjaciół, pełno zdrowia, forsy wora, kremu przeciwzmarszczkowego i adoratora przystojnego. W dniu twojego święta bądź jak zawsze cudownie uśmiechnięta.

Imieninki obchodzisz raz do roku, więc życzenia są na każdym kroku. Jedne fajne, drugie straszne, a moje będą najfajniejsze, bo na pewno są najszczersze. Niech Ci los będzie łaskawy, bo naprawdę jesteś równy, stary. Zdrowia, szczęścia, pomyślności, bo to zawsze słyszy się od gości. I niech jeszcze na koncie będą miliony, bo wtedy już na zawsze będziesz dorobiony.

Wzruszające życzenia imieninowe

Mój Najdroższy, w dniu imienin, przyjmij proszę najszczersze i najbardziej gorące życzenia od swojej dziewczyny. Niech zawsze los Ci sprzyja, a przyjaciele okażą się wiernymi towarzyszami zarówno w zabawie, jak i w obowiązkach. Bądź zawsze tak wspaniałym chłopakiem jakim jesteś i niech spełnią się wszystkie Twoje marzenia, bo jesteś tego wart.

Mój kochany synku, w dniu Twych imienin, przyjmij ode mnie najszczersze życzenia. Niech zawsze na Twej twarzy gości uśmiech, a dni niech wypełniają prawdziwe, radosne przygody o szczęśliwym końcu. Poznawaj nowe krainy, koleguj się z ludźmi, którzy okażą się wiernymi towarzyszami i zawsze pamiętaj o tym, że jesteś przeze mnie bardzo kochany.

W dniu Twych imienin życzę Ci najpiękniejszych i najlepszych chwil, które niebawem nadejdą. Życzę Ci też radosnych i pogodnych dni wypełnionych prawdziwym szczęściem i ognistą miłością, która jest powodem dla którego żyjemy. Niech każdy nadchodzący dzień będzie wspanialszy od poprzedniego, a w Twoim życiu byli tylko ludzie Ciebie warci.

Moja kochana siostro, z okazji Twoich imienin życzę Ci jak najmniejszej ilości problemów, jak najfajniejszych imprez i mnóstwa najpiękniejszych kwiatów, które dostaniesz od szalejących na Twoim punkcie wielbicieli. Niech nigdy nie opuszcza Cię dobre samopoczucie, a każdy dzień będzie wspaniałym powodem do przeżycia kolejnych ekscytujących przygód.

Imieninowe życzenia

Niech dzisiejszy promień Słońca pozwoli Ci zacząć nowe, ekscytujące życie pełne najpiękniejszych przygód, niesamowitych doświadczeń i wspaniałych okazji do wykorzystania. Kochaj i bądź kochana szczerze, baw się i raduj obecnością innych ludzi, a prawdziwa lojalna przyjaźń da Ci powody do dumy i radości.

Z okazji imienin życzę Ci zdrowia, szczęścia, pomyślności, a także wykorzystania wszystkich szans na swojej drodze.

Niech dobry los niech zawsze sprzyja Ci w wyborach, a ludzie na Twojej drodze niech będą życzliwi, lojalni i interesujący. Niech każda rozmowa inspiruje, a spotkanie poprawia samopoczucie.

Wierszyki życzenia imieninowe

Z okazji imienin życzę Ci spełnienia najskrytszych marzeń, które Cię uszczęśliwią i przyniosą powód do bycia dumnym. Niech dopisuje Ci wyśmienite zdrowie, a dobre samopoczucie nie opuszcza na krok. Obyś zawsze znajdowała w każdym dniu powód do radości i potrafiła obrócić każdą sytuację na swoją korzyść.

Mamo dziękuję Ci za to, że jesteś i zawsze byłaś. W dniu imienin pragnę przesłać Ci najgorętsze życzenia. Niech zawsze świeci dla Ciebie Słońce i znajdzie się powód do uśmiechu. Niech tata się Ciebie słucha, a potrawy zawsze wychodzą tak samo pysznie. Jesteś kimś wyjątkowym w moim życiu, więc życzę Ci spełnienia wszystkich marzeń.

W dniu Twojego święta ma córeczko życzę Ci tego byś zawsze była tak samo pięknie uśmiechnięta i miała ten promienny blask w oczach. Niech życie będzie Ci wspaniałą przygodą, którą przeżyjesz w towarzystwie najfajniejszych osób. Osiągnij każdy cel, który sobie wyznaczysz i zachowaj w sobie tą radość, którą masz.

Kochany mężu, z okazji imienin życzę Ci tego byśmy zawsze byli tak samo młodzi, piękni i szczęśliwi jak teraz. Zamieszkajmy w pięknym domu z basenem, miejmy miliony dolarów na koncie, wiele niań do dzieci (ale niezbyt ładnych, bo wciąż jestem o Ciebie zazdrosna) i mnóstwo chwil, w których będziemy tylko dla siebie.

Fajne życzenia imieninowe

Z okazji imienin pragniemy życzyć Panu spełnienia wszystkich marzeń związanych z życiem prywatnym i zawodowym. Niech los sprzyja we wszystkich dziedzinach życia, kontrahenci będą idealnymi partnerami w biznesie, doskonałe okazje pojawiają się jak grzyby po deszczu, a firma rozwija się z każdym rokiem coraz lepiej.

Kochana Anno, Aniu i Aneczko, niech Ci dzisiaj świeci Słoneczko. Jesteś warta stu milionów, jachtów, Porsche i banknotów pełnych worów. W dniu Twoich imienin niech będzie kolorowo, i świetna zabawa dzisiaj obowiązkowo. Dzisiaj życzę Ci też radości, a przede wszystkim niegasnącej miłości aż do nieubłaganej starości.

Imieniny to wspaniała okazja, aby przesłać Ci najpiękniejsze życzenia, bo tylko na takie zasługujesz. Niech miłość oświeca Ci drogę, a każdy dzień będzie coraz wspanialszy. Obyś zawsze mogła samodzielnie wybierać drogę, którą chcesz iść, i osiągała największe sukcesy, o których nawet boisz się marzyć.

Wierszyk imieninowy

Zapach najpiękniejszych kwiatów niech obudzi Cię dzisiaj ze snu i pozwoli spełniać najpiękniejsze marzenia na jawie. Przyjmij ode mnie gorące życzenia dobrobytu, niekończącego się zdrowia, wielkiego szczęścia, niezapomnianych wrażeń i spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, które Cię uszczęśliwią.

W dniu imienin pragnę życzyć Ci tego byś zawsze była tak samo piękna, mądra i wspaniała jak teraz. Niech droga życia będzie usłana Ci płatkami róż bez kolców, a piękny książe z bajki okaże się Twoim największym wielbicielem. Życzenia, które ślę są z głębi serca, bo jesteś moją Bratnią Duszą już na zawsze.

Z okazji imienin życzę Ci tego byś zawsze miał tyle samo sił co teraz i nigdy się nie zmienił, bo jesteś wyjątkowy. A ze spraw przyziemnych, lecz również istotnych, życzę Ci tego, by Twoja ukochana drużyna zawsze wygrywała w rozgrywkach, a piwo w lodówce nigdy się nie kończyło. Bo w końcu dzisiaj jest Twój dzień!

Z okazji Twoich imienin pragnę Ci życzyć promiennego uśmiechu na twarzy i niekończących się powodów do radości. Niech każdy poranek będzie początkiem wspaniałego dnia przepełnionego szczęściem, miłością, zdrowiem i doskonałym samopoczuciem, a noc niech przyniesie upragnione ukojenie i najpiękniejsze sny.

Życzenia imieninowe wierszyki

Imieniny to dobra okazja, aby życzyć Ci zajebistej laski
A także wypitej w gronie znajomych mocnej flaszki
Niech życie będzie Ci przygodą bardzo odlotową
Ale niech nie skończy się jak wieczór z wyborową
Dzisiaj te życzenia śle osoba niezwykle szczera
I czeka aż życie zrobi z Ciebie zacnego milionera

Dzisiaj są Twoje imieniny, więc nie zapraszaj rodziny
Oni tylko liczą kieliszki wódki, a Ty przecież topisz w niej smutki
Napijemy się za Twoje zdrowie, bo przecież to już dozwolone
I niech kac Cię jutro nie męczy, a baba nie zadręczy
Należy Ci się dzisiaj życzeń pełna moc,
Bo to dziś Twoja najlepsza noc!

W dniu tak wyjątkowym, życzę Ci radości, spełnienia marzeń oraz pomyślności. By kobiety się o Ciebie starały i dostarczały niezapomnianych wrażeń. Życzę Ci dużo mądrości i życiowego sprytu, byś zawsze dał sobie radę, lekkiej, dobrze płatnej pracy, tradycyjnie jeszcze zdrowia i pieniędzy mrowia.

Wierszyki imieninowe

Dziś są Twoje imieniny, każdy o tym wie,
dlatego tak wszyscy uśmiechają się.
Życzą samych pomyślności,
dużo szczęścia i radości,
oprócz tego jeszcze zdrowia,
siły, pasji, wytrwałości,
więcej śmiechu niźli złości,
wielu, wielu przyjemności,
ładnych prezentów, a w domu samych,
znakomitych, miłych gości.

Każdy solenizant zasługuje na pamięć swojego imienia i wyjątkowe słowa płynące prosto z serca. Życzenia imieninowe mogą być poważne, śmieszne dla tych z nutką poczucia humoru bądź w formie wiersza. Wybór należy do Was, każdy obdarowany drobnym gestem będzie się cieszył z odpowiednio dopasowanych życzeń do jego osoby. Tu znajdziesz to, czego szukasz.

Wierszyki na imieniny

Choć zmęczeni przybiegamy, to najlepsze życzenia Tobie dziś składamy, dużo zdrówka i zawsze uśmiechniętego słonka, pozytywnych wrażeń przy spełnianiu marzeń, dużo forsy, super ekstra bryki. Willi wielkiej jak z Ameryki.
A gdy smutek czy zgryzota Cię dopadnie, nie martw się, zawsze nasza paczka wpadnie.

Jak brzmi Twoje imię, dobrze wiem, dlatego dzisiaj szczere życzenia złożyć Ci chcę.
Ile w drabinie jest drewnianych szczebli?
Ile źli złodzieje nakradli drewnianych mebli?
Ile cukru mają słodycze?
Ile samochodów i ludzi w Ameryce?
Tyle radości Tobie życzę
a oprócz tego wszystkich najskrytszych marzeń spełnienia.

Obchodzenie imienin jest w naszym kraju bardzo popularne. Warto złożyć solenizantowi piękne życzenia imieninowe, które sprawią, że poczuje się kochany i pamiętany. Sprawdź dokładnie propozycje, które wybraliśmy specjalnie po to, aby ułatwić życie osobom poszukującym wspaniałych, poetyckich życzeń imieninowych.
Imieniny to szczególny czas, w którym wspominamy patrona naszego imienia. Na naszej stronie, znajdziecie zbiór życzeń przygotowanych specjalnie na tą okazję. Nasze życzenia imieninowe, z pewnością będą niezapomnianym prezentem dla imieninowego solenizanta. Szukasz „życzeniowej” inspiracji, zajrzyj do nas.