Sex Randki Życzenia na 70 urodziny

Kiedy bliska nam osoba kończy siedemdziesiąt lat, chcemy, aby czuła się szczęśliwa i doceniana. Dlatego też pragniemy złożyć jej niezwykłe życzenia na 70 urodziny, które sprawią jej radość. Na naszej stronie znaleźć można wiele ciekawych inspiracji – skorzystanie z nich z pewnością pozwoli wywołać uśmiech na twarzy solenizanta. Siedemdziesiątka to naprawdę wyjątkowa okazja, warto więc zadbać o to, by życzenia na 70 urodziny były przemyślane i składane od serca – w ten sposób można pokazać osobie, dla której są przeznaczone, jak bardzo jest dla nas ważna.

Życzenia na 70 urodziny

Kończysz dziś siedemdziesiąt lat – to poważna liczba, nie znaczy to jednak, że musi to być poważny wiek! Baw się dobrze, czerp z życia pełnymi garściami i ciesz się każdą chwilą – niech zdrowie Ci na to pozwoli!

Kończysz dziś siedemdziesiąt lat,
świętuje z Tobą cały świat,
złożę Ci dziś więc życzenia,
a Ty czekaj ich spełnienia.
Dużo zdrowia i radości,
i od ludzi życzliwości,
pięknych wnuków, chwil wspaniałych
i doświadczeń doskonałych.
Niech Ci dobrze się powodzi,
życie niechaj Ci dogodzi,
znajdź czas dla siebie, spełniaj marzenia
i się uśmiechaj – tak, od niechcenia.
Tego Ci życzę z serca całego,
w dwóch słowach – wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego z okazji siedemdziesiątych urodzin – żyj jeszcze co najmniej dwa razy tyle i ciesz się każdym dniem! Dużo zdrowia, uśmiechu i radości – odpoczywaj, relaksuj się, spędzaj miło czas – zasłużyłeś na to całym swoim długim życiem.

Życzenia urodzinowe 70 lat

Rozpoczynasz kolejną, siódmą już dekadę swojego życia – nic nie stoi jednak na przeszkodzie, byś nadal aktywnie działał i realizował swoje cele! Nigdy nie jest za późno na spełnianie marzeń – życzę Ci więc, abyś znalazł w sobie dużo energii, aby dopisywało Ci zdrowie i abyś miał siły na robienie tego wszystkiego, czego zapragniesz!

Wiek to tylko liczba – prawdziwe znaczenie ma to, jak się czujesz. Dlatego życzę Ci całego mnóstwa zdrowia, niespożytej energii i radości – niech te siedemdziesiąte urodziny będą początkiem najpiękniejszego etapu w Twoim życiu. Pokaż światu, jak wiele jeszcze masz siły na spełnianie swoich marzeń – żyj pełnią życia, rób to, na co masz ochotę i nie przejmuj się opinią innych ludzi. Wszystkiego najlepszego!

Podobno w pewnym wieku nie warto już liczyć lat, ponieważ wywołują wyłącznie przygnębienie. Jednak w Twoim przypadku nie warto tego robić z innego powodu. Zachowujesz witalność i energię, której nikt nie spodziewałby się po siedemdziesięciolatku! Zdrowia, szczęścia, pomyślności i wielu mocnych wrażeń! Sto lat!

Na siedemdziesiąte urodziny pragnę złożyć Ci życzenia prosto z serca. Dużo zdrowia, szczęścia, rodzinnego ciepła i miłości. Aby każdy dzień przynosił nowe powody do radości i żeby wszystkie zamartwienia natychmiast znikały. Spełnienia najskrytszych marzeń i wszystkiego najlepszego na następne lata!!

Życzenia z okazji 70 urodzin

Dziś kończysz siedemdziesiąt lat. Wiele już w życiu osiągnąłeś, ale wcale nie musisz na tym kończyć! Teraz wreszcie masz czas na zajmowanie się tym, co lubisz – życzę Ci, abyś mógł w pełni to wykorzystać i zrobić te rzeczy, o których zawsze marzyłeś, a na które brakowało Ci wolnych chwil. Zdrowie i humor niech Ci dopisują każdego dnia. Najlepsze dopiero przed Tobą!

Mówi się, że siódemka to szczęśliwa liczba. Nie przejmuj się zatem kolejną “-dziesiątką”, ale świętuj, bo czeka Cię najwyraźniej dekada szczęścia! Wykorzystaj ten czas – właśnie teraz możesz spełniać swoje najskrytsze marzenia, zajmować się tym, co Cię interesuje, rozwijać swoje pasje, spędzać miłe chwile z rodziną i przyjaciółmi. Życzę Ci, aby nadchodzące dni, miesiące i lata były pełne szczęścia, zdrowia, spokoju i wspaniałych okazji do radości – siedemdziesiątka to piękny wiek!

Życzenia urodzinowe na 70

Siedemdziesiąt lat kończy się tylko raz w życiu – niech będzie to dla Ciebie wspaniała okazja do świętowania w gronie rodziny i przyjaciół. Baw się, tańcz, ciesz się życiem – nadal masz na to czas! Bądź dumny ze swoich osiągnięć i tego, co przeżyłeś – zasługujesz na wszystko, co najlepsze. Dużo zdrowia, radości i mnóstwa świetnej zabawy życzy…

To Twój wielki dzień – kończysz dziś siedemdziesiąt lat! Nie wspominaj lat młodości z żalem – bądź dumny z tego, co osiągnąłeś i ciepło myśl o ubiegłych dekadach. Ciesz się swoim doświadczeniem – wiele widziałeś i wiele przeżyłeś – teraz możesz korzystać ze swojej mądrości i dzielić się nią z innymi. Raduj się każdym dniem, ciesz się miłością i oddaniem rodziny, spędzaj fantastyczne chwile z przyjaciółmi. Dużo zdrowia, radości i spełnienia marzeń – tego Ci życzy…

Życzenia urodzinowe dla 70 latka

Kiedy na Ciebie patrzę i spędzam z Tobą czas, mam wrażenie, że jesteś jak wino – im bardziej wiekowe, tym lepsze. Dziś przypada Twoja siedemdziesiąta rocznica urodzin, a Ty nadal zachwycasz wyglądem i osobowością! Niech nigdy nie opuszcza Cię radość życia, pogoda ducha, poczucie humoru i zdrowie. Bądź zawsze tak wspaniałą osobą, jaką jesteś od siedmiu już dekad. Wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń i mnóstwa fantastycznych doświadczeń!

Wiele ludzi obawia się przekroczenia magicznego progu siedemdziesiątki, wiem jednak, że Ty się tego nie boisz. Nigdy nie pozwalałeś drobnym niedogodnościom popsuć Twojego dobrego humoru – niech zawsze tak będzie! Baw się dobrze na swoim przyjęciu urodzinowym, spełniaj marzenia i chwytaj dzień – nie istnieje coś takiego jak “zbyt wiele lat”! W duchu zawsze będziesz młody – wykorzystaj to najlepiej, jak potrafisz. Wszystkiego najlepszego, zdrowia, radości oraz wielu cudownych chwil spędzonych z rodziną i przyjaciółmi – tego Ci życzę z całego serca.

Nadeszła dziś Twoja siedemdziesiątka,
wiersz ten niech służy jako pamiątka
dnia tego bardzo wyjątkowego,
pięknego i fantastycznego.
W tym dniu właśnie przyszedłeś na świat,
siedemdziesiąt lat temu – to czasu szmat.
Wiele widziałeś, wiele przeżyłeś,
wielu cudownych chwil doświadczyłeś.
Teraz wspominasz to z rozczuleniem,
myślisz o dniach przeszłych z serca drżeniem.
Nie martw się jednak – wciąż jesteś młody!
Wciąż możesz iść z życiem w zawody!
Spełniać marzenia, realizować cele –
pomogą Ci zawsze Twoi przyjaciele.
Życzę Ci zdrowia, zapału, siły,
by Cię radość i duma nie opuściły.
Żyj pełnią życia, z bliskimi spędzaj czas
i nie zapominaj – zawsze masz nas!
My Ci chętnie pomożemy,
na wycieczkę zabierzemy,
wywołamy uśmiech na twarzy,
zrobimy, co tylko Ci się wymarzy.
Bardzo Cię wszyscy kochamy
i te życzenia Ci składamy!

70-tka to piękny wiek, w którym odbijają się wszystkie przeżycia, doświadczenie i wiedza solenizanta. Dzisiaj Ty również świętujesz swoją siedemdziesiątkę. Z tej okazji życzę Ci zapasu energii, szczęścia i zapału, którego dotąd nigdy nie brakowało. Śmiej się i raduj, a w razie potrzeby – odpoczywaj! Sto lat!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *