Sex Randki Życzenia na 30 urodziny

Trzydziestka to ważna okazja dla solenizanta – rozpoczyna się dla niego zupełnie nowy etap życia. Nic zatem dziwnego, że w tym dniu chcemy mu złożyć fantastyczne życzenia na 30 urodziny. Tu może pojawić się pytanie – jak znaleźć takie, które będą świetnie pasować do okazji, a przede wszystkim spodobają się konkretnej osobie? Z pomocą przychodzi nasza strona – zamieszczone tu życzenia na 30 urodziny, między innymi poważne, zabawne czy uniwersalne, pozwolą sprawić radość każdemu świeżo upieczonemu trzydziestolatkowi!

Życzenia na 30 urodziny

W dniu trzydziestych urodzin życzę Ci, aby ta kolejna dekada Twojego życia obfitowała we wspaniałe wydarzenia, niezwykłe osiągnięcia i wiele powodów do radości! Ciesz się każdym dniem i spełniaj marzenia – to Twój czas!

Dużo szczęścia, zdrowia wiele,
tak Ci życzą przyjaciele.
Pieniędzy mnóstwo i miłości
również niech w Twym życiu gości.
Kończysz dziś trzydzieści lat,
niech Ci sprzyja cały świat!

W dniu Twych trzydziestych urodzin życzę Ci spokoju ducha i wszelkiej pomyślności na polu zawodowym, jak i osobistym. Niech życie układa Ci się tak, jak Ty tego chcesz. Wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, zadowolenia z siebie, motywacji do ciągłego rozwoju, uśmiechu na co dzień. Sto lat i więcej!

Wchodzisz dziś w kolejny etap życia – kończysz trzydzieści lat! Niech więc spełnią się Twoje najskrytsze marzenia, zdrowie niech Ci dopisuje, miłość, szczęście i pieniądze niech Cię nie opuszczają, a Ty pamiętaj ten dzień jako początek nowej, wspaniałej przygody. Wszystkiego najlepszego!

Życzenia na 30 urodziny śmieszne

Trzydziestka to zabawny wiek – nastolatki myślą, że jesteś już stary, a seniorzy uważają Cię za dzieciaka. Tylko my wiemy, jak jest naprawdę – jesteś o kolejną dekadę mądrzejszy, a nadal wyglądasz świeżo i młodo! Jest więc co świętować – niech humor Ci dopisuje! Dużo szczęścia!

Nie mogę w to uwierzyć – aż trzydzieści lat zajęło Ci dorastanie! Cóż, najważniejsze, że w końcu Ci się udało. Teraz pora zacząć odliczanie do kryzysu wieku średniego i do ulg emerytalnych – tik-tak, tik-tak, tik-tak… Wszystkiego najlepszego!

Dzień ten przyszedł błyskawicznie,
pewnie prędzej, niż myślałeś,
powiem zatem dramatycznie:
nowe życie dziś wygrałeś!
Trzydziestka dopadła i Ciebie,
nim się jednak zmartwisz srodze,
wiedz, że będzie Ci jak w niebie,
na tej nowej życia drodze.
Zapewnią Ci to moje życzenia –
szczere i bardzo skuteczne –
cierpliwie czekaj ich spełnienia,
nie będzie to czekanie wieczne.
Dużo forsy, świetnej pracy,
dobrej wódki, radości wiele,
miej wszystko podane na tacy,
niech Cię otaczają przyjaciele.
Ciesz się życiem, chwile chwytaj,
unikaj zmartwień i problemów,
odpowiednio się wysypiaj,
zacznij używać odmładzających kremów.
Tego wszystkiego z serca Ci życzę,
byś był zawsze zdrowy i szczęśliwy –
na to jak najbardziej liczę,
ja, przyjaciel Twój prawdziwy!

Życzenia urodzinowe na 30

W tym szczególnym dniu życzę Ci, aby trzecia dekada Twojego życia była szczęśliwa i pełna sukcesów. Ciesz się każdym dniem, nie przejmuj się drobnymi zmartwieniami, spełniaj swoje marzenia, codziennie próbuj czegoś nowego – niech zdrowie Ci na to wszystko pozwoli, a miłość nie opuszcza. Wszystkiego, co najlepsze, życzy…

Mówi się, że wybitne postacie największe sukcesy odniosły właśnie po trzydziestce – Ty też możesz do nich dołączyć! Próbuj swoich sił, spełniaj się, rozwijaj umiejętności i czerp z życia, ile tylko się da, a nawet więcej! Życzę Ci powodzenia na nowym etapie życia – wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia i energii! Niech uśmiech nie schodzi z Twojej twarzy, a szczęście niech Ci dopisuje!

Życzenia z okazji 30 urodzin

Początek nowej dekady w życiu może być trudny – przypomina o postępującym czasie i starzeniu się. Nie przejmuj się jednak! Trzydziestka to wspaniały wiek! Wciąż możesz cieszyć się młodością, świeżością i energią, a przy okazji nabierasz mądrości i doświadczenia – czego chcieć więcej? Korzystaj więc w pełni z tego niezwykłego czasu – ciesz się każdym dniem i bądź szczęśliwy! Spełnienia marzeń, dużo zdrowia i radości życzy…

Niech świeczki na Twoim torcie jasno świecą, a szampan niech leje się strumieniami, aby uczcić dzień Twoich trzydziestych urodzin. Od teraz możesz jeszcze więcej! Wszystkiego, co najlepsze i najpiękniejsze, realizacji celów, dużo uśmiechu, szczęścia i zdrowia – tego Ci życzę z całego serca. Żyj pełnią życia i ciesz się każdą chwilą!

W dniu trzydziestych urodzin,
wielu fantastycznych godzin,
wszystkiego najlepszego,
pięknego dnia każdego,
sukcesów w pracy dużo,
obowiązki niech Cię nie nużą,
portfela pełnego,
zdrowia doskonałego,
marzeń spełnienia,
zmartwień utracenia,
podróży ciekawych,
doświadczeń wspaniałych,
kryształów i perskiego kobierca –
tego Ci życzę z całego serca!

Życzenia urodzinowe 30 lat poważne

Kończysz dziś trzydzieści lat. Rozpoczynasz nową dekadę i nowy etap życia. Z tej okazji chcę życzyć Ci wszystkiego, co najpiękniejsze – pogody ducha, aby uśmiech nie schodził z Twojej twarzy, zdrowia i energii, abyś miał siłę z podniesionym czołem iść przez życie, spełnienia marzeń i realizacji planów, abyś mógł cieszyć się tym, co uda Ci się osiągnąć, wiernych przyjaciół, aby zawsze towarzyszyli Ci i Cię wspierali, prawdziwej miłości, abyś zawsze pamiętał o tym, co w życiu najważniejsze. Żyj pełnią życia i bądź szczęśliwy – tego Ci z głębi serca życzy…

W tym szczególnym dniu nie wspominaj z żalem dekad, które odeszły – pomyśl zamiast tego z radością o nowej przygodzie, która właśnie się rozpoczyna. Trzydziesta rocznica urodzin to niezwykła okazja – początek czegoś nowego. Życzę Ci, abyś w pełni wykorzystał ten czas, spełniał swoje marzenia i był szczęśliwy. Niech Cię nie opuszcza to, co w życiu ważne – miłość, zdrowie i szczęście. Wszystkiego najlepszego życzy…

Masz trzydzieści lat a to oznacza, że coś bezpowrotnie skończyło się w Twoim życiu. Jednak zawsze pamiętaj, że koniec jednego, oznacza początek drugiego. Na początku tego nowego, dojrzałego etapu Twojego życia, chcę złożyć Ci życzenia wszystkiego najlepszego. Niech będą one wyjątkowe!

Wszystkiego najlepszego z okazji ukończenia 30 roku życia. Od tej pory nie ma już znaczenia, jak staro się czujesz. Liczy się jedynie, jak młodo. Z okazji 30-tych urodzin przesyłam Ci najserdeczniejsze życzenia. Niech zdrowie nigdy nie daje Ci w kość! Oby szczęście witało Cie na każdym roku, a entuzjazm nigdy nie opuszczał!

Trzydziestka to wiek jak każdy inny. A przynajmniej równie dobry, by zacząć spełniać swoje marzenia! Wszystkiego najlepszego z okazji trzydziestych urodzin! Niech nie opuszcza Cię krzepa! Mam nadzieję, że tym razem zażyczysz sobie czegoś wyjątkowego. Na początek może być dużą, huczna impreza na Twoją cześć!

Niech nowa dekada życia będzie dla Ciebie zupełnie nowym, nieznanym rozdziałem. Poznałeś już życie i znalazłeś swój cel. Teraz pora go zrealizować. Trzymam za Ciebie kciuki, życząc powodzenia. Niech zdrowie Ci dopisuje, pieniądze sypią się z nieba i przychylność ze strony innych towarzyszy na co dzień! Wesołej 30-tki!

Wszystkiego najlepszego z okazji trzydziestych urodzin! Niech Ci się wiedzie w kolejnej dekadzie życia. Oby zdrowie dopisywało i pomogło w pokonaniu każdego niezrealizowanego planu! A więc masz już 30 lat. To najlepszy okres, aby świętować swoje urodziny z rodziną i znajomymi. Chyba, że masz 29 lat lub mniej. Wtedy jest lepiej.

Wszystkiego najlepszego z okazji trzydziestych urodzin! Upływający czas bywa niesprawiedliwy i postawia po sobie zbyt wiele śladów. Jednak po Tobie zupełnie tego nie widać! Życzę Ci szczęśliwego życia po trzydziestce, która tak naprawdę dalej jest okresem młodości. Baw się dobrze i nie spuszczaj z tonu!”

Trzydziestka to nie koniec życia! Ba, często najlepsze rzeczy dzieją się w życiu dopiero po przekroczeniu tego magicznego wieku. Prześlij wyjątkowe życzenia na 30 urodziny solenizantowi, aby poczuł się wyróżniony. Życzenia urodzinowe na 30 mają szczególną moc pozytywnego i radosnego przekazu, gdy są dobrze sformułowane. Właśnie dlatego skorzystaj z gotowych szablonów i podaruj je wybranemu trzydziestolatkowi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *