Sex Randki Życzenia urodzinowe dla córki

Nasza córka obchodzi kolejne urodziny. Życzenia w formie pisemnej z pewnością sprawią jej radość. Wspaniałą niespodzianką i pamiątką będą życzenia urodzinowe dla córki wypisane odręcznie na ozdobnej kartce lub dołączone w formie dedykacji do prezentu. Tekst można też wygrawerować np. na eleganckim długopisie, którego córka będzie mogła użyć podczas egzaminów, bądź na pamiątkowym wisiorku. Życzenia urodzinowe dla córki możemy też opublikować na jej profilu w mediach społecznościowych, dołączając sympatyczne zdjęcie, na którym jesteśmy razem.

Życzenia urodzinowe dla córki

Niech Twój wyjątkowy uśmiech jak najczęściej pojawia się na twarzy,

niech Twoje oczy dostrzegają jak najwięcej piękna tego świata,

niech Twoja droga prowadzi Cię do dobrego życia,

niech Twoje serce pozostanie czyste i kochające.

Córeczko, w dniu urodzin przesyłamy życzenia szczęścia, zdrowia i samych pozytywnych ludzi wokół.

Kochanie, wypełniłaś nasze życie radością i miłością. Dziś życzymy Ci szczęścia, spełnienia najskrytszych marzeń i mądrych wyborów, które doprowadzą Cię do wybranego celu.

Życzenia dla córki

Niech każdy dzień Twojego życia będzie lepszy i piękniejszy od poprzedniego.

Z okazji urodzin życzymy Ci szczęścia samego, wszelakich wspaniałości i cudowności. Niech los zawsze Ci sprzyja, a nasza miłość do Ciebie przynosi ukojenie w chwilach smutku i dodaje odwagi do realizacji najbardziej śmiałych przedsięwzięć.

Życzenia urodzinowe dla córki od mamy

Córeczko moja! Twoje urodziny to rocznica najszczęśliwszego dnia w moim życiu. Od kiedy pojawiłaś się na świecie, kolory stały się bardziej wyraziste, muzyka potrafi przyprawić mnie o dreszcze, a uczucia nabrały mocy i głębi. Życzę Ci, by całe Twoje życie było takim cudem. Bądź szczęśliwa, niech otaczają Cię przyjaciele, zarażaj innych optymizmem i nadzieją. Niech cały świat sprzyja Twoim planom i realizacji marzeń.

Maleńka moja, z okazji urodzin życzę Ci szczęścia samego. Przyjmuj wszystko, co daje Ci los, czerp z życia garściami, przeżywaj każdy dzień na 100%. Świat ma do zaoferowania mnóstwo cudowności i wspaniałości, które tylko czekają na to, by być odkryte. Doświadczaj nowych smaków, poznawaj nowych ludzi, zachwycaj się miejscami, miej wspaniałe przygody. Krocz swoją drogą odważnie, hojnie obdarzając innych dobrocią i uśmiechem. A ja, stojąc z boku, będę zawsze wspierać Cię moją miłością.

Życzenia dla córki na urodziny

Kochana córeczko, jesteś naszym największym cudem. Życzymy Ci miłości, nadziei i wiary na każdy dzień Twojego życia.

W dniu Twoich urodzin życzę Ci szczęścia, zdrówka i spełnienia najskrytszych marzeń.

Kiedyś brałem Cię na kolana, bo chciałem ochronić Cię przed całym światem. Dziś stoję z boku i podziwiam, jak doskonale sobie radzisz. Życzę Ci wytrwałości w realizacji wyznaczonych celów i marzeń. Życzę Ci prawdziwych przyjaciół, którzy będą Cię inspirować i wspierać. Życzę Ci szczęścia na każdy dzień oraz radości i pasji we wszystkim, co robisz. Twój tata.

Śmieszne życzenia urodzinowe dla córki

Dla córeczki zrobimy wszystko. Wszystko kupimy, przygotujemy, upieczemy, ugotujemy, wytniemy, wykleimy, uszyjemy, wytrzaśniemy choćby znikąd. Ale jakoś napisanie paru słów na kartce urodzinowej nie jest dla nas takie proste. Co wtedy? Na szczęście możemy znaleźć gotowe życzenia, na przykład takie, jak te tutaj.

Kiedy byłaś całkiem mała, w smoczku bardzo się kochałaś.

Gdy podrosłaś, gust się zmienił, smoczek w chłopca się przemienił.

Lecz choć oddasz swoje serce, przed ołtarzem podasz rękę

i zmienisz nazwisko swoje, to pamiętaj dziecko drogie:

dla rodziców pozostaniesz najcenniejszym życia skarbem.

Kochana córeczko, jesteś naszą prawdziwą królewną:

ubieramy Cię, podajemy posiłki, podwozimy w wyznaczone miejsca,

sprzątamy, pierzemy i prasujemy Twoje rzeczy,

załatwiamy za Ciebie nieprzyjemne sprawy,

dbamy o rozrywki, labę i sielankę.

A wszystko po to, by Twoje królewskie (czytaj: beztroskie) dzieciństwo trwało jak najdłużej.

Z okazji urodzin życzymy Ci, by nasza miłość odcisnęła piętno szczęścia na Twojej przyszłości,

skazała Cię na czerpanie z życia pełnymi garściami,

a zamknięte w skarbcu pamięci wspomnienia naszych wspólnych chwil,

niech dają Ci siłę i odwagę do spełniania najbardziej królewskich marzeń.

Skarbie nasz największy,
córeczko kochana,
Twoje urodziny
świętują od rana

lalki w swoim wózku,
misie na regale,
myszka w mysiej dziurze,
kozica na skale,

piesek w swojej budzie,
kotek na zapiecku,
wróbelek na drzewie
w leśnej norce lisek

A Ty śpisz jak suseł
a Ty nawet nie wiesz,
ile chwil bezcennych
czeka dziś na Ciebie.

 

Córciu! Z okazji Twoich urodzin, chcę życzyć Ci mnóstwa sukcesów, zadowolenia z siebie i częstego uśmiechu, nie tylko od święta. Żebyś zawsze była szczęśliwa, zdrowa, pełna energii i otoczona ludźmi, którzy Cię lubią i kochają. Spełnienia marzeń, wszystkiego najlepszego oraz wielu słonecznych chwil!

Pamiętam ten dzień, kiedy pojawiłaś się na świecie. Dziś przypada jego rocznica. To nie tylko Twoje święto, ale również moje. Razem wygrałyśmy Twój początek życia, dlatego razem świętujmy. Przesyłam Ci najserdeczniejsze życzenia, spełniania marzeń, zdrowia, pomyślności oraz wszystkiego, czego pragniesz. Mama.

Tyle już lat minęło, od kiedy pierwszy raz spoczęłaś w moich ramionach. Od tamtej pory zmieniłaś się Ty, mnie również ugryzł ząb czasu. Jednak miłość nadal przetrwała, dlatego jak co roku przesyłam Ci moc najszczerszych życzeń. Dla mojej kochanej Córki, która zawsze potrafi przywołać serdeczny uśmiech na mojej twarzy.

Kochanej córeczce, w dniu urodzin życzę samych pozytywnych chwil i zadowolenia z życia. Bądź zawsze piękna i mądra. Nie zapominaj, że tylko człowiek o czystym sercu może być szczęśliwy. Otaczaj się wspaniałymi ludźmi i przeżywaj niezapomniane przygody. Nie poddawaj się na życiowych zakrętach i pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na moją pomoc. Twoja kochająca mama.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *