Życzenia na dzień babci

Babcia to niejednokrotnie najcenniejsza osoba w rodzinie. To ona dba o ciepło domowego ogniska, wychowuje swoje dzieci na dobrych rodziców, a wnuki uroczo rozpieszcza. Właśnie do niej najczęściej zwracamy się, gdy mamy jakiś problem. Jej wiedza życiowa oraz doświadczenie sprawiają, że jest ogromnym autorytetem w rodzinie i wzorem do naśladowania. Kiedy wypada jej święto, w Polsce 21 stycznia, rzesze wnuków tłumnie udaje się z laurkami, wypisując życzenia na Dzień Babci. Życząc zdrowia, dziękują za to, że są. Warto pamiętać o takim dniu jak Dzień Babci. To bardzo wyjątkowe święto dla seniorek naszego rodu.

Śpieszą wnuki ulicami,
wystrojeni z laurkami.
Niosą razem mnóstwo kwiatów
dla swych babć i dziadków.
Babunie szykują frykasy,
a dziadkowie worek kasy.

Dziadek z babcią są najlepsi na świecie. Gdy za bardzo rozrabiamy, pod ich skrzydła uciekamy. Oni zawsze nas tłumaczą, wszystkie błędy nam wybaczą. Bądźcie zdrowi, uśmiechnięci, tego życzą wam dziś dzieci.

Kochana Babciu, przyjmij dziś ode mnie życzenia, dołączę do nich bukiecik polnych kwiatów, słoneczny promyk i uśmiech motyla, by szczęście Cię nie opuszczało, a uśmiech zawsze gościł na Twoich ustach. A Ty Dziadku ukochany nie bądź zatroskany, bądź wesoły i dobrotliwy, niech Ci zdrowie dobrze służy.

Nic tak nie ucieszy ukochanej babci, jak słowa wdzięczności, które płyną prosto z serca.
Pokaż babci, że jest dla Ciebie ważna.
W tym wyjątkowym dniu wybierz życzenia na dzień Babci, które są idealnie dopasowane do osoby, której je ofiarujesz.
Ten drobny gest na pewno sprawi uśmiech na twarzy nie jednej ukochanej babci.

Kto piecze tak smaczne ciasta? Kto szyje takie ciepłe szaliki? Odpowiedź na to pytanie jest prosta – tylko nasza Ukochana Babcia. Z okazji Dnia Babci życzymy jej wszystkiego najlepszego, zdrowia, radości i miłości. A przede wszystkim ciągłego uśmiechu na twarzy, pomimo wciąż upływających lat. Niech nasze życzenia spełniają się każdego dnia. Kochamy Cię!

Z okazji Dnia Babci chcemy życzyć Ci nasza Babciu wszystkiego najlepszego. Niech ten przepiękny czas będzie dla Ciebie źródłem szczęścia. Składamy Ci najszczersze życzenia, byś mogła z nami być jak najdłużej. Jednocześnie chcemy zapewnić o naszej ciągłej miłości. I o tym, że wciąż kochamy Twoje przepiękne spojrzenie i Twój cudowny uśmiech.

Z okazji Dnia Babci życzymy Ci – nasza Droga Babciu – by ten Dzień był dla Ciebie najpiękniejszym dniem Twojego życia. I choć wciąż jest wiele trosk, które Cię ogarniają, pragniemy, by one wszystkie ustąpiły, chociaż na ten jeden, magiczny dzień. Niech nasze życzenia spełnią się jak najrychlej. Kochamy Cię!

Nasza Droga, kochana Babciu! Z okazji Twojego Dnia chcemy Ci podziękować za dar Twojej obecności przy nas. Za to, że pomimo wielu przeciwności wciąż się nami opiekujesz. I za to, że wciąż nas kochasz. Życzymy Ci pomyślności, radości i duuużo miłości. Niech nasze życzenia rozpromienią Twoją często stroskaną twarz.

Droga Babciu – Mamo moich Rodziców. Jesteś dla mnie po nich największym skarbem. Dlatego z okazji zbliżającego się wielkimi krokami Dnia Babci, chcę złożyć Ci najpiękniejsze jak to tylko możliwe życzenia. Dziękuję Ci za wszystko – za troskę, za uśmiechy i łzy szczęścia i… za to, że jesteś ze mną. Kocham Cię Babciu!

Droga Babciu – Twój uśmiech jest najcieplejszym, ze wszystkich uśmiechów. Twoje spojrzenie jest najpiękniejszym ze spojrzeń. Wreszcie Twój głos, jest najcieplejszy z wszystkich innych głosów. Z okazji Twojego Dnia, chcemy złożyć Ci życzenia wszystkiego najlepszego. I jednocześnie chcemy zaznaczyć, że bardzo mocno Cię kochamy!

Moja Babcia ukochana bardzo pyszne robi dania.
Od rosołu aż po ciasta, zawsze smaczne są i basta!
A i dziadzio dobrze przędzie, chociaż fajkę pali wszędzie,
Zawsze bajki opowiada i do snu nas też układa.
I dla babci i dla dziadka, życia ile miodu w plastrach!
Te życzenia radosne, prosto z serca płynące, aby babcia i dziadziunio w zdrowiu długo żyli.
Aby uśmiech dla nas mieli w każdej wolnej chwili.
Życzenia na Dzień Babci, Życzenia na Dzień Dziadka Skomentuj Edytuj
Życzenia na dzień babci i dziadka przedszkole

Pędzą wnuki ulicami z ogromnymi laurkami. Te laurki pełne kwiatków są dla wszystkich babć i dziadków. A dziadkowie wraz z babciami już czekają przed domami. Przez lornetki patrzą w dal wystrojeni jak na bal.
Wnuki, wnuczki i wnuczęta to dla babć i dziadków składają te życzenia od serca. Byście byli zawsze zdrowi, uśmiechnięci i pogodni.

W Dzień Babci warto pokazać tej ukochanej osobie wdzięczność za trud wychowania oraz wsparcie, jakim obdarza nas przez całe życie. Warto spędzić w ten dzień jak najwięcej czasu z ukochaną babcią, składając tym samym szczere życzenia na dzień babci. Seniorka rodu z całą pewnością doceni je bardziej niż jakiekolwiek upominki. Sprawdź najpiękniejsze naszym zdaniem życzenia. Pamiętasz jak jadłeś w ogrodzie świeżo upieczoną pachnącą szarlotkę? A może te pyszne obiady, które robiła specjalnie dla Ciebie? Każdy z nas ma wiele wspomnień związanych z Babcią, dlatego piękne życzenia na Dzień Babci są obowiązkowe! Oczywiście życzenia dla babci powinny być składane prosto z serca, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by były inspirowane najpiękniejszymi życzeniami z naszej strony.