Sex Randki Życzenia urodzinowe dla mamy

Mama zajmuje szczególne miejsce w sercu każdego z nas. Bez względu na to czy mamy 5 czy 50 lat, jeśli mamy szczęście obchodzić z nią niezwykły dzień jej urodziny, pamiętajmy o nim. Niech będzie jedyny w swoim rodzaju, a życzenia – naprawdę wyjątkowe. Bo pamięć o ukochanej osobie zawsze jest najpiękniejszym prezentem, a nawet krótkie życzenia urodzinowe dla mamy mogą znaczyć wiele. Poniżej znajdziesz życzenia, które sprawiają jej przyjemność. Jeśli potrzebne Ci życzenia urodzinowe dla mamy,  znajdziesz tu najpiękniejsze.

Życzenia urodzinowe dla mamy

Kochana mamo, niech każdy dzień uświadamia Ci, jak bardzo jesteś wyjątkowa. Nawet jeśli nie zawsze udaje się to okazać, jesteś najważniejsza osoba dla całej swojej rodziny, jej podporą i opoką. Sprawiasz, że każdy dzień jest jaśniejszy i wszystko opromieniasz swoim cudownym uśmiechem.

Życzenia dla mamy na urodziny

W dniu tak ważnym droga mamo,

kochamy Cię wciąż tak samo!

Więc najmocniej i serdecznie,

prosimy – bądź taka wiecznie!

Dla nas zawsze jesteś młoda,

a Twój uśmiech to dar od Boga

Dla najlepszej mamy, moc najlepszych życzeń. Każdego dnia dajesz inny całą siebie i wiedz, że jestem za to wdzięczny. Dziękuję Ci, bądź zawsze pełna radości i szczęścia, a troski niech trzymają się z daleka.

Życzenia na urodziny dla mamy

Mamo droga pamiętaj, w dniu Twojego święta,

jesteśmy zawsze przy Tobie, w zdrowiu i w chorobie.

Jesteś dla nas jak zorza, jak tęcza, przyjmij te kwiatów naręcza.

Żyj nam proszę w radości, przyjmij wyraz miłości.

Mamo dziękuję Ci za to, że odkryłaś przede mną świat, za trud wychowania, za każdą Twoją chwilę, wsparcie, za czułe i kochające serce, Przepraszam za każdą łzę i za każdą chwilę niepokoju. Nikt tak nie kocha i nie rozumie jak matka.

Mamusiu najmilsza, wszystkiego dobrego,

w Twoje urodziny, życzę Ci tego,

żebyś się śmiała, żebyś tańczyła,

żebyś zawsze taką moją mamą była.

Życzenia urodzinowe dla mamy poważne

Mamo, w Twoim dniu dziękuje Ci za wszystko. Za każdą Twoją łzę i Twój uśmiech. Ty jedna w ciężkich chwilach zawsze znajdujesz słowo pociechy i dobrą radę. Pamiętaj, że jesteś dla mnie najważniejsza, nawet jeśli jestem daleko i pochłaniają mnie inne sprawy, myślami jestem przy Tobie. Żyj długo, bądź zdrowa i radosna, bądź szczęśliwa, bo zasługujesz na wszystko co najlepsze.

Jesteś przy mnie od początku mamo, prowadzisz mnie przez życie i zawsze jesteś obok, kiedy Cię potrzebuję. To Ty podnosisz mnie kiedy upadam, ocierałaś pierwsze łzy i uczyła pierwszych kroków. Chcę żebyś wiedziała, że kocham Cię i może nie mówię tego tak często jak trzeba, chcę żebyś była szczęśliwa.

Krótkie życzenia urodzinowe dla mamy

Dla Ciebie mamo od całej rodziny, życzenia na urodziny!

Śmiej się dużo, nie płacz wcale, piękna jesteś jak żurnale!

Mamo! Niech każdy dzień będzie dla Ciebie słoneczny, tak jak moje dni rozjaśnione Twoim uśmiechem. Żyj nam sto lat!

Mamo, w dniu Twoich urodzin życzę Ci, by każda Twoje chwila była wypełniona słońcem. Bądź szczęśliwa, tak jak na to zasługujesz. Wszystkiego najlepszego!

Mamo kochana z okazji urodzin:
Bądź Ty świetną, dzielną, zdrową,
i, jak zawsze, odlotową,
rodzicielką mą wspaniałą, po prostu:
kobietą doskonałą!
Nie zaglądaj do kieliszka, by
nie dokuczała Ci kiszka.
Bądź sprytna niczym liszka,
która robi wywar z bodziszka.
Te życzenia są dla Ciebie,
byś się czuła niczym w niebie!

Za pracę nad nami wśród trudu i znoju,
za brudne naczynia, bałagan w pokoju,
za niemiłe chwile podczas zebrań w szkole
za porozrzucane książki na kuchennym stole,
Za nasze zachowanie i fochy bez przerwy,
Za nasze pomysły nie na Twoje nerwy,
Chcemy Cię przeprosić Mamusiu kochana,
Życząc Ci w Dniu Matki radości od rana.

Kochana Mamo, składam ci najlepsze życzenia i wyrazy wdzięczności. Pragnę Ci podziękować za trud wychowania, cierpliwość i troskę, jaka mnie obdarzyłaś. Dzięki Tobie wiem kim jestem, potrafię kochać, śmiać się i płakać. Doceniam każdą wspólnie przeżytą chwile i mam nadzieje, ze będę dla Ciebie zawsze wsparciem i pociechą.
Życzenia na Dzień Matki Skomentuj Edytuj

Życzenia na dzień Matki, są to słowa uznania za trud włożony w wychowanie, za nocne czuwanie, za okazane wsparcie.
To słowa wdzięczności płynące prosto z serca, za cierpliwość i kochające serce, za wytrzymałość.
Pokaż mamie, że o niej pamiętasz i tak zasługuje na wiele więcej niż drobny gest życzeń.

Droga Mamo! Z okazji kolejnej rocznicy Twoich Urodzin chcę Ci podziękować. Po pierwsze za to, że jesteś. Po drugie za to, że wciąż nie brak Ci cierpliwości do mnie. I wreszcie po trzecie za to, że dałaś mi to wszystko, za co teraz mogę Ci serdecznie dziękować. Kocham Cię Mamo i zawsze tak pozostanie. Wszystkiego najlepszego!

Moja ukochana Mamo. Kiedy czuję szczęście, widzę Twoją twarz. Kiedy jest mi smutno również, ponieważ zawsze mnie wtedy wspierasz. Z okazji Twoich urodzin, pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia. Niech życie wynagrodzi Cię za wszystko zdrowiem, pomyślnością i radością, dzięki czemu wciąż będziesz tak wspaniała i zachwycająca.

Najdroższa mamo. Tak trudno wyrazić jest moją wdzięczności i miłość do Ciebie. Zasługujesz na wszystkie prezenty tego świata. Z okazji urodzin życzę Ci szczęścia, abyś zawsze osiągała swoje zamierzenia. Niech zdrowie Ci dopisuje, dzięki czemu będzie zawsze tak aktywna i pełna życia. Życzę Ci także radości, którą na co dzień mnie napawasz!

Wspaniałej mamie, w dniu 50-tych urodzin, życzę wielu lat zdrowego i szczęśliwego życia. Nigdy nie zapominaj o sobie i spełniaj swoje marzenia. Bądź zawsze uśmiechnięta i zarażaj innych swoim optymizmem. Miej mnóstwo przyjaciół i z radością witaj każdy nowy dzień. Pamiętaj, że Cię kocham, Twoja córka.

Kochana mamo, dziś są Twoje urodziny. Z tej okazji składam Ci życzenia. Życzę Ci fantastycznych przygód, pełni zdrowia, aby otaczało Cię dużo miłości, żebyś zawsze nosiła na twarzy ten piękny uśmiech, który sprawia, że wszyscy dookoła też się uśmiechają, żebyś nieustannie była taka piękna i dobra jak jesteś. Wszystkiego najlepszego mamo!

Najukochańsza mamo, z okazji Twoich urodzin pragnę przesłać Ci najpiękniejsze i najserdeczniejsze życzenia. Bądź zawsze tak wspaniała, cudowna i dobroduszna. Nie zerkaj wstecz, nie poddawaj się niepewnościom i walcz z każdym przeciwieństwem. Baw się i ciesz życiem, które jest najwspanialszym darem dla Ciebie i dla nas!

Kochana Mamo! Z okazji Twych urodzin pragnę złożyć Ci najpiękniejsze życzenia. Dużo uśmiechu na twarzy każdego dnia, zdrowia, pociechy z dzieci, wewnętrznej siły, nieprzerwanej energii, która sprawia, że od tylu lat wszyscy jesteśmy razem. Życzę Ci, żebyś na zawsze pozostała moją najukochańszą Mamą.

Mamo, ostatnio wyglądasz inaczej. Schudłaś? Zmieniłaś fryzurę? Nie jestem pewna dlaczego, ale mam wrażenie, że coś się zmieniło. Już wiem! Jesteś jeden rok starsza! Ale nie martw się, ja też. Dlatego w dniu urodzin życzę i Tobie i sobie, abyśmy na stare lata nadal tak dobrze się trzymały. Wszystkiego najlepszego!

Matka to osoba, która kocha swoje dziecko bezwarunkowo. Można się z nią kłócić, nie rozumieć, denerwować, ale wiadomo, że i tak jest najważniejszą osobą w życiu. Życzenia urodzinowe dla mamy powinny oddawać te wszystkie uczucia, które dla niej posiadamy: podziw, miłość, przyjaźń, szacunek… Życzenia dla mamy z naszej strony z pewnością sprawią jej wiele przyjemności i dodadzą mnóstwa pozytywnej energii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *