Życzenia Urodzinowe

Ślijmy życzenia urodzinowe naszym bliskim i pokażmy jak wiele dla nas znaczą. Krótkie, długie, rymowane? Poniżej znajduje się wiele przykładów, które dzięki swojej różnorodności wpadną we wszelkie gusta. Życzenia na urodziny są oryginalne jak i tradycyjne, proste oraz złożone, potrafiące rozbawić jak również zachować dystans. Zdecydowanie jest w czym wybierać. Gwarantujemy, że sprawią one solenizantom dużo radości, w tym ważnym dla nich dniu.

Życzenia na urodziny

W tym szczególnym dniu życzę Ci, aby miłość i szczęście zagościły na stałe w Twoim życiu. Niech każda spędzona chwila niesie za sobą dziecięcą radość, moc wrażeń i spełnienie.

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Wszystkiego najlepszego dla najwspanialszej solenizantki! Dziękuję Ci, że zawsze mogę na Tobie polegać. Niech całe dobro, które czynisz ludziom, wróci do Ciebie ze zdwojoną siłą i sprawi, że poczujesz ciepło w sercu.

Niech promienie słońca zawsze i wszędzie towarzyszą Ci w życiu.

Mimo iż z roku na rok jesteś coraz starszy/a, to nie żałuj żadnych momentów swojego życia. Złap dystans to pewnych sytuacji i spoglądaj na przeszłość z dużą łagodnością oraz empatią do samego siebie. Wierzę, że czekają Cię jeszcze tysiące pięknych chwil.

Oby ten dzień urodzin uświadomił Ci jak wiele wspaniałych osób masz obok siebie, którzy darzą Cię ogromem miłości.

Szukasz dobrego internetu? Sprawdź internet domowy

Ładne życzenia urodzinowe

Dokładnie … lat temu przyszłaś/przyszedłeś na świat. Dziękuję za wszystkie spędzone z Tobą chwile. Były one dla mnie bezcenne. Życzę Ci, aby kolejne lata przyniosły jeszcze więcej uśmiechu i miłości. Z głębi serca życzy…

Urodziny to idealny dzień, aby zacząć wszystko od nowa. Ale ja życzę Ci, aby wszystko zostało po staremu, ponieważ: dajesz mi uśmiech każdego dnia, motywujesz do podążania za marzeniami i sprawiasz, że jestem szczęśliwy. Dziękuje Ci za to z całego serca. Wszystkiego najlepszego.

Życie pełne jest niespodzianek. Jedną z nich jesteś Ty! Dziękuję Ci za wszystkie chwile, które przeżyliśmy razem. Mam nadzieję, że spędzasz ten wyjątkowy dzień w wielkiej radości. Wszystkiego co najlepsze, życzy…

W tym ważnym dla Ciebie dniu życzę Ci, abyś nigdy nie stracił/a poczucia własnej wartości. Pamiętaj, że swoją postawą czynisz bardzo wiele dobrego i nie daj sobie wmówić nikomu, że jest inaczej. Bądź silny/a, pewny/a siebie, a osiągniesz wiele.

Wierszyki urodzinowe

Wierszyki urodzinowe – oryginalne wierszyki oraz wiersze które idealnie nadają się do wysłania solenizantowi. A oto nasze propozycje wierszyków urodzinowych.

Dziś są Twoje urodziny!
Święto Twoje i Twej Rodziny
Niech Ci każdy w tym dniu wspaniałym
Życzy swoim sercem całym
Byś radośnie je spędzała
O swych smutkach zapomniała
Byś wieczorem – w gronie gości
Czuła smak prawdziwej radości
Dziś życzenia chcę Ci złożyć
Żeby radość Twą pomnożyć.
Wszystkiego najlepszego, życzy Ci:

Na górze wyżyny, na dole niziny, a Ty kolejne masz urodziny. Niech Ci się szczęści, chociaż po części, a na imprezę przyszykuj pięści. Jak się napijesz, to kogoś pobijesz lub nie daj boże sam się zabijesz. Dlatego lepiej trzymaj się postu, bo nie dożyjesz lat stu – po prostu. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Bądź jasną gwiazdą,
dla tych, co gwiazd nie dostrzegają.
Żyj dla kogoś – nie tylko dla siebie
Niech Ciebie kochają i uwielbiają.

W tym szczególnym dniu, niech Twe smutki pójdą w cień,
A Twe marzenia się spełniają,
A ukochane osoby otuchy dodają.
Każdy składa Ci życzenia:
szczęścia, zdrowia, powodzenia.
A ja życzę Ci miłości i radości
oraz życia bez przykrości.

Rok za rokiem mija

I niczyja jest w tym wina.

Zamiast martwić się latami

Ciesz się tymi prezentami.

Po co czasem się przejmować

Lepiej wspólnie zabalować.

Smutki, żale szkoda życia

Martw się lepiej, co do picia.

Starość do drzwi puka

Mimo że nikt jej nie szuka.

Gości masz już w przepychu

Może wystraszy się ich krzyku.

Gotowe życzenia urodzinowe

Dziś jest 1 dzień z 365 dni Twojej kolejnej podróży. Życzę Ci, aby minęła ona w szaleństwie, radości z życia, przyjaźni i miłości. Tak, abyś za rok był/a chętny/a na jeszcze więcej przygód.

100 lat 100 lat niechaj żyje, moc radości niechże spłynie. Baw się, szalej, nie przerywaj, zawsze cała/cały zdrów bywaj. Wszystkiego najlepszego w dniu urodzin życzy…

Żyj nam sto lat w zdrowiu i miłości. Okaż światu wielość Twej doskonałości!

Wszystkiego najlepszego! Mam nadziej, że ten rok będzie pełen wspaniałych przygód i przepięknych chwil.

Fajne życzenia urodzinowe

Zamiast liczyć lata, możesz liczyć na mnie! Niech te urodziny uświadomią Ci, że zawsze będziesz miał u boku bliskich, którzy zrobią wszystko byś cieszył się życiem.

Spóźnione to życzenia, ale uznałem/łam, że nie ma nic do stracenia. Niech pełne uroków będzie Twe życie, aby wszystko szło znakomicie.

Lata mijają, nikogo nie oszczędzają. Niech więc sił witalnych Ci doda, ta słodkiej starości przygoda.

Wyciągaj kielichy i alkohol nielichy. Razem świętujmy, piękno Twych lat wspólnie afirmujmy.

Piękne życzenia urodzinowe

W dniu urodzin pragnę złożyć Ci najserdeczniejsze życzenia. Dużo pięknych chwil spędzonych w gronie przyjaciół i rodziny. Zdrowia co nie miara, abyś mógł/mogła korzystać z życia na 100%. Wspaniałych nowych przygód, dzięki którym jeszcze bardziej rozkochasz się w uroku tego świata. Spełnienia wszystkich marzeń i odwagi do rozmyślań nad kolejnymi. Niech szczęście sprzyja Ci zawsze i wszędzie. Tuziny uścisków przesyła…

Słowa nie są w stanie wyrazić tego, jak bardzo pragnę, aby kolejny rok Twojego życia minął z poczuciem spełnienia, miłości i dobroci. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.

W tym dniu pragnę złożyć Ci najszczersze życzenia urodzinowe. Pragnę, abyś zawsze doświadczał/a szczęścia i miłości bliskich Ci osób. Korzystaj z dni, jakby miały być one ostatnie. Realizuj i stale pogłębiaj swoje pasję.

Oby kolejny rok na tym pięknym świecie, dodał Ci jeszcze więcej odwagi do spełniania marzeń, miłości do okazywania bliskim i doświadczenia do dzielenia się z innymi.

Niech Twe życie będzie pełne różnorodnych barw, tak abyś zawsze przed oczami miał/a piękne obrazy. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin życzy…

Życzenia urodzinowe na fb

Za jeszcze więcej lat wspólnych przygód i zabawy. Wszystkiego najlepszego w dniu urodzin.

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Dziękuje Ci, że dajesz mi szczęście.

Mierz swoje życie uśmiechami, a nie latami. Wszystkiego najlepszego.

100 lat 100 lat niech żyje, żyje nam! Oby wszystko szło po Twojej myśli , gładko i bez zmartwień.

Życzenia z okazji urodzin

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Samych sukcesów zawodowych i znalezienia czasu na odpoczynek.

Wszystkiego najlepszego w dniu urodzin dla mojego wspaniałego przyjaciela. Żyj jakby jutro miało nie być, zawsze na 100%.

Niech te urodziny będą dla Ciebie zasłużonym czasem na zabawę i odpoczynek. Obyś spędził/a ten dzień w gronie najbliższych osób i choć na chwilkę mógł/a zapomnieć o codziennych obowiązkach. Sto lat!

Moje życie nie byłoby tak piękne bez Ciebie. Życzę Ci szczęścia co nie miara, codziennego uśmiechu z rana, prezentów wiele i pomyślności na czele.

Niech ten tort urodzinowy osłodzi nieco to życie, byś zawsze patrzył/a na rzeczywistość w pozytywny sposób.

Życzenia urodzinowe poważne

Dobroć jest niezwykle szlachetną cechą w dzisiejszych czasach. Chcę Ci niezmiernie podziękować za to, że inspirujesz mnie to bycia dobrym i pokazujesz jak piękny potrafi być świat. Jestem pewien, że kolejny rok w Twoim życiu będzie przepełniony radością. Samych wspaniałych chwil z okazji urodzin życzy…

Dziś jest niezwykle piękny dzień, aby świętować Twoje urodziny. Życzę Ci abyś doceniał/a każdy moment swojego życia, umiał/a odnaleźć czas na zasłużony odpoczynek, otaczał/a się wspaniałymi ludźmi, nigdy się nie poddawał/a i z wielką determinacją dążył/a do celu. Wszystkiego najlepszego.

Urodziny to idealna okazja do ukazania bliskim czułości. Dlatego pragnę w tym dniu, życzyć Ci samych pogodnych chwil, pełnych poczucia troski i miłości. Oby ten czas świętowania minął w radosnej i spokojnej atmosferze. A otrzymane prezenty i tort dodały mu pięknego uroku.

Najpiękniejsze życzenia urodzinowe

Mimo iż dzielą nas kilometry, to mam nadzieje, że te życzenia choć na chwilę zbliżą nas do siebie. Pragnę przede wszystkim, abyś spełniał/a swoje największe pasje. Niech płynące z nich szczęście, rozświetli Twoją drogę w życiu. Czerp z każdej chwili jak najwięcej doświadczeń, nawet jeżeli nie będą one zawsze pozytywne. Pamiętaj, że co Cię nie zabije, to Cie wzmocni! Mam nadzieje, że dzisiejszy dzień przepełnia radość i zabawa. Wszystkiego co najlepsze, życzy….

W tym szczególnym dniu, pragnę abyś doświadczył/a samych magicznych chwil. Niech wszelkie smutki i zmartwienia odejdą dziś na bok. Życzę Ci przede wszystkim znalezienia prawdziwej miłości. Kogoś kto w pełni doceni to jakim wartościowym człowiekiem jesteś i sprawi, że będziesz miał/a ochotę uśmiechać się każdego dnia. Bądź odważny/a i otwieraj się na nowe znajomości. Daj światu tyle, ile sam/a byś od niego oczekiwał/a. Żyj nam sto lat!

Gdy tylko Cie poznałem/am wiedziałem/am, że czeka nas wspólna wyjątkowa przyszłość. Dlatego w tym dniu pragnę dla Ciebie jak najwięcej. Przede wszystkim zaś tego, abyś mógł/a spełnić swoje wszystkie marzenia. Niech ziszczenie tych największych pragnień, ukaże Ci jak piękne potrafi być życie i jak wiele pięknych chwil może się wydarzyć. Z całego serca, przesyłam te najszczersze życzenia.

Obyś zawsze był/a tak wartościowym i dobrodusznym człowiekiem. Okazuj innym czułości i serce, a z pewnością dosięgniesz szczęścia. Wszystkiego najlepszego!

Życzenia urodzinowe wierszyki

Niech spełnią się Twoje marzenia

Bo nie ma czasu do stracenia.

Czerp radość z każdej chwili

By wspaniali ludzi Ci się jawili.

 

Radosny to dzień i piękny

Z pewnością nie będzie przeciętny.

Urodziny twoje świętujemy

 A smutki ignorujemy.

 

Moc życzeń chcę Ci złożyć

By samych dobrych chwil przysporzyć.

Przede wszystkim marzeń spełnienia

I nowych wrażeń pragnienia.

 

Zdrowia dla kości

By mieć siłę korzystać z radości

Spokoju ducha

By zawsze uśmiechać się od ucha do ucha.

Prezentów stosy.

Podróży w kosmosy.

I oczywiście miłości

Bo ciężko żyć bez czułości.

 

W ten dzień pełen radości

Niech Ci się ziszczą wszelkie przyjemności.

Z uśmiechem krocz przez życie

A niejedno dokonasz odkrycie.

Urodzinowe życzenia

W dniu Twoich urodzin pragnę złożyć Ci najserdeczniejsze życzenia. Oby zdrowie i pomyślność dopisywały każdego dnia.

Każdego dnia doceniaj piękno świata, tak aby najmniejsze rzeczy wywoływały na Twojej twarzy uśmiech.

Urodziny to niezwykły dzień w naszym życiu. Dlatego życzę Ci, abyś w pełni mógł/a je celebrować. Baw się do samego rana, tańcz do upadłego i daj się porwać tym wspaniałym chwilom. Wszystkiego najlepszego!

W dniu urodzin życzę Ci, abyś nigdy nie rezygnował/a ze swoich marzeń i pragnień. Wymagaj od życia, jak i od samego/ej siebie jak najwięcej, a będziesz spełniony/a.

Urodziny to dla wielu osób jeden z najważniejszych dni w roku. Pomimo kolejnych lat na karku pragniemy przeżyć go bardziej uroczyście. Organizujemy spotkania, zapraszamy znajomych, rodzinę, chcemy spędzić miło czas w doborowym towarzystwie. Życzenia urodzinowe mogą być doskonałym sposobem na przekazanie naszych intencji. Te oryginalne zaskoczą każdego solenizanta. Możemy to zrobić za pomocą smsa, maila, czy śmiesznego wierszyka. Wiele pomysłów na tego typu twórczość można znaleźć w internecie. Osobom najbliższym warto przekazać życzenia osobiście. Taka forma na pewno zostanie doceniona.

Życzenia urodzinowe dla pana

W dniu urodzin życzę Panu, aby znalazł na naszym świecie wszystko to, czego potrzebuje. Aby radość i zadowolenie nie opuszczały Pana każdego dnia, dzięki czemu dopisze również forma i zdrowie. Przesyłam moc życzeń razem z wyrazami szacunku, mając nadzieję na utrzymanie pozytywnej i rozwojowej relacji. Sto lat!

Życzenia na różne okazje

Z okazji ………. chciałbym Ci życzyć:
– radości, która ubogaca życie
– miłości, co pomaga wytrwać w najgorsze burze
– spokoju, bo tylko on czasami może nas uratować z najgorszej opresji
– uroku, który zaczaruje otoczenie.
Wszystkiego najlepszego.

Ładne życzenia urodzinowe

Ślę życzenia z mego serca. Niech CI słońce cała aura będzie piękna. Niech Ci radość zawsze w sercu i miłości obok wiele. Niech kochany śle całusy i uściski wieczorami. Bądź na zawsze uśmiechnięta i pamiętaj, że masz wielu obok siebie, co kochają Ciebie. Niech Ci radość sprzyja, dobry wietrzyk zawsze wieje i tysiące kwiatów wokół Ciebie sieje.

Wzruszające życzenia urodzinowe

Życzenia dla Ciebie z okazji urodzin nie mogą się zamknąć w banalnych słowach, choć oczywiście życzymy sobie abyś była zdrowa.
Niech każdy dzień ma w sobie trochę wiosny, a każdy rok niesie powiew świeżości.
Łzy niech odejdą w wieczne zapomnienie, bo tylko radosne masz chować wspomnienie.
W kolejny rok wkrocz z dumnie podniesioną głową, pamiętaj, że jesteś szczególną osobą.

Zwykłe życzenia urodzinowe

W dniu Twoich urodzin, życzę Ci samych wyjątkowych oraz pięknych chwil. Pragnę, aby każdy Twój dzień rozpoczynał się i kończył uśmiechem. Nigdy nie zapominaj, że są na świecie ludzie dla których jesteś całym światem. Bądź zdrowy, zadowolony i spełniony. Nie zważaj na niepowodzenia i idź przed siebie z podniesioną głową.
życzenia

Wyjątkowe życzenia urodzinowe

Dzień Twoich Urodzin to dzień wyjątkowy. Jest to więc doskonała okazja by życzyć Ci wyjątkowo szczęśliwego życia. Aby było piękne, beztroskie i pełne miłości. Moje życzenia niech przyniosą Ci radość i wywołają na Twej twarzy uśmiech, który będzie Ci towarzyszył przez wszystkie dni nadchodzącego roku.

Moje życzenia, choć tradycyjne, ale szczere w ich spełnienie wierzę. Z okazji Twoich urodzin życzę Ci, aby w Twoim życiu były same słoneczne dni. Niech marzenia, nawet te ukryte na dnie serca się spełnią, tak byś mógł żyć życia pełnią. Życzliwe osoby tylko na swojej drodze spotykaj. Uśmiech na Twojej twarzy niech cały czas gości i dużo szczęścia życzę również w miłości.

Życzenia urodzinowe oryginalne

Z okazji zbliżających się urodzin, przesyłam najserdeczniejsze życzenia. Niech błyskawice zawsze uderzają z dala od Ciebie, a wilki tropią zwierzynę po drugiej stronie rzeki. Gdy motyl zatrzepocze skrzydłami, niech huragan rozpęta się daleko od Ciebie i Twoich najbliższych. Gdy dzień urodzin się skończy, spokojnie rozpocznij kolejny.

Życzenia urodzinowe piękne

Jawisz się nam niczym majestatyczne drzewo. Z roku na rok spadają z niego liście i owoce, a na konarach przybywa kolejnych gałęzi. Nie martw się jednak, ponieważ wszystko jest przez nas podlewane, zbierane i pielęgnowane. Ponieważ Twoje życie odciska piętno tak duże, pragniemy upamiętnić Twoją szlachetną osobę szczerymi życzeniami. Sto lat!

Życzenia urodzinowe od serca

W tym wyjątkowym dniu składam Ci najserdeczniejsze życzenia. Aby każdy moment życia wypełniał Cię radością i zadowoleniem. Żeby wszystkie Twoje pragnienia i potrzeby zostały spełnione, aby Twoje zamierzenia zostały zrealizowane i obyś napotkał na swojej drodze wyłącznie życzliwych ludzi. Sto lat z całego serca!

Super życzenia na urodziny

Na urodziny życzę Ci uważnych oczu, dzięki czemu dostrzeżesz wszystkie najsubtelniejsze sygnały. Mocnych uszu, które zdołają uchwycić słowa tam, gdzie usta milczą. Sprawnych dłoni, które zawsze chętne będą do pomocy. A na koniec kochającego serca, którym obdarzysz również innych. Wszystkiego najlepszego!

Gotowe życzenia urodzinowe

Rok za rokiem nasze doświadczenia zwiększają się. Dzięki temu podejmujemy lepsze decyzje i potrafimy docenić to, co nas spotyka. W dniu Twoich urodzin pragnę przesłać najserdeczniejsze życzenia. Nienagannego zdrowia, wszelakiej pomyślności oraz odwagi do ruszenia w nieznane. Niech Ci się wiedzie, a każde życzenie się spełni!

Fajne życzenia urodzinowe

Jak co roku tego dnia, urodziny obchodzi jedna z najfajniejszych osób, jakie znam. Dlatego pragnę przesłać jej najserdeczniejsze pozdrowienia. Życzę Ci dużo zdrowia, szczęścia oraz spełnienia wszystkich, najskrytszych pragnień. Niech każdy obiekt Twojej miłości odwzajemni uczucie, a spędzisz życie w spełnieniu i radości.
Życzenia Urodzinowe Skomentuj Edytuj

Fajne życzenia na urodziny

Dziś są Twoje urodziny. Dlatego pragnę życzyć Ci radości, kiedy nadejdą bóle i smutki. Niech na niebie pojawi się tęcza, gdy najciemniejsze chmury przykryją Twój uśmiech. A słońce niech powstanie, gdy ogarnie Cię samotność i chociaż jedna mroczna myśl. Promienie dotrą do Twoich pięknych oczu, dzięki czemu przezwyciężysz te wątpliwości!

Długie życzenia urodzinowe

Z okazji urodzin życzę Ci, aby uśmiech nigdy nie znikał z Twojej twarzy. Aby promienie słońca zawsze docierały w najdalsze zakątki Twojego pokoju. Aby deszcz przynosił ulgę i radość, a nie smutek i niepokój. Niech życie będzie lekkie i przyjemne, a każda troska ulotna i nieznacząca. Sto pięknych lat!

Ciekawe życzenia urodzinowe

Życzę Ci spełnienia wszystkich wymyślonych pod poduszką marzeń, rozbicia wielkiej świnki skarbonki, ogromnego kosza pełnego kwiatów przypominającego najwspanialsze chwile w życiu. A oprócz tego zdrowia, szczęścia i pomyślności, które pozwolą Ci wytrwać w chwilach najtrudniejszych. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Najładniejsze życzenia urodzinowe

Jesteś jak aksamit rozrzucony po bujnych polach. Stąpamy obok Ciebie z dumą i radością, świętując Twój wyjątkowy dzień. Na urodziny życzę Ci przede wszystkim szczęścia, z którego potrafisz zrobić dobroczynny i szlachetny użytek. Niech zdrowie nigdy Cię nie opuszcza, a dobra doczesne smakują jak zawsze!

Najlepsze życzenia urodzinowe

Przesyłam najlepsze życzenia urodzinowe dla osoby, którą szanuję, lubię i podziwiam. Niech każdy Twój dzień zachwyca swoją intensywnością i zaprasza do przeżycia fascynujących przygód. Niech zdrowie nigdy się nie psuje, dzięki czemu uda Ci się zdobyć każdy szczyt i spełnić nawet najśmielsze marzenia!

Najdłuższe życzenia urodzinowe

Każdy dzień przynosi nowe niespodzianki, a każdy rok nowe doświadczenia. Urodziny to moment, aby połączyć istotę tych refleksji. Dlatego w tym wyjątkowym dniu pragnę przesłać Ci najserdeczniejsze i najpiękniejsze życzenia. Niech każda chwila będzie cudowną, każdy dzień pasjonujący, a każda noc upojna. Sto lat!

Na urodziny życzenia

Chociaż nie brakuje Ci niczego, w urodziny masz prawo liczyć na wiele. Niech Twoje oszczędności zawsze będą o gram złota większe niż potrzeba. Niech zdrowie i krzepa dopisują nad wyraz. Niech szczęście spotyka Cię każdego dnia, dzięki czemu podzielisz się nim również z innymi, by dalej wnosić radość do naszego życia!

Gdy anioły zeszły na Ziemię, jeden z nich zabłądził i znalazł schronienie dopiero w Twojej duszy. Dziś przypada rocznica tego wydarzenia, dlatego z okazji urodzin pragnę życzyć, aby szczęście nigdy Cię nie opuszczało. Niech każdy dzień naznaczony będzie dobrym humorem, zabawą i beztroską, a zakończy się relaksem i złapaniem oddechu!

Piękne życzenia na urodziny

Z okazji urodzin pragnę życzyć Ci przychylności losu. Podążaj przez życie z nadzieją oraz duszą wypełnioną radością. Okazuj miłość tym którzy Cię otaczają. Czuj się bezpiecznie, korzystaj ze swej siły i biegnij za głosem serca. Kalejdoskop barw, dźwięków i uczuć czeka na Ciebie, dlatego nie zwlekaj!

Piękne życzenia urodzinowe

Życzę Ci, aby w tym pięknym dniu spełniły się wszystkie marzenia. Niech każdy smutek odejdzie w cień. Aby bliskie osoby zawsze były przy Tobie. Żeby wszystkie przykrości pozwoliły Ci odrodzić się na nowo i docenić największe wartości. Życzę Ci również zdrowia i pomyślności, aby każdy dzień wykorzystać w pełni!

Oryginalne życzenia urodzinowe

Kiedy przez strumień przepłynął setny łosoś, a z gniazda do wody wypadło pierwsze pisklę, na świecie pojawił się nowy człowiek. Od tamtej pory Twój los nieodłącznie związany jest z kręgiem życia zwierząt. Z tej okazji życzę Ci wyłącznie pomyślnych chwil oraz dni wypełnionych wdzięcznością i radością. Sto lat!

Nietypowe życzenia urodzinowe

Z okazji urodzin, pragnę przekierować w Twoją stronę wyłącznie najbardziej pozytywne wibracje. Niech układ gwiazd będzie Tobie przychylny, dzięki czemu korzystnie odczujesz ich wpływ. Niech przodkowie naszych przodków odtańczą tańce w Twoim umieniu, aby umysł oraz równowaga nie zostały nigdy zachwiane. Sto lat!

Super życzenia urodzinowe

Na tegoroczne urodziny musisz zażyczyć sobie czegoś wyjątkowego. Niech energia każdego z nas pomoże Ci w zrealizowaniu tych marzeń, a ten wspaniały, odświętny dzień przypieczętuje nasze starania. Żyj pełnią życia, korzystaj z przyjemności i pozbądź się trosk. Wybieraj mądrze i słuchaj rad, a przede wszystkim baw się!

Słodkie życzenia urodzinowe

W dniu urodzin pragnę podarować Ci kosz pełen wspaniałości. Życzę Ci bajecznych sum pieniędzy, aby każde marzenie mogło się spełnić. Niech uroda Twoja zawsze kwitnie, żeby zawsze była atutem i nigdy nie stanowiła przeszkody. Żeby każdy dzień był smakowity i pełen radości, która doprowadzi Cię na sam szczyt!

Proste życzenia urodzinowe

Z okazji Twoich urodzin, przesyłam szczerze życzenia i zachęcam do świętowania. Niech każdy dzień napawa Cię radością i skrzy humorem. Odnajdź spokój w codzienności, ale nie zwlekaj i walcz o swoje marzenia. Podążaj wyłącznie za dobrymi śladami, słuchaj mądrych ludzi i wyznaczaj cele. Wszystkiego najlepszego!

Najfajniejsze życzenia urodzinowe

Wraz z nadchodzącymi urodzinami, pragnę złożyć serdeczne życzenia i zachęcić do refleksji. W tym wyjątkowym dniu przystań w biegu, odpocznij i oddaj się swym najskrytszym marzeniom. Niech przemyślenia pozwolą Ci odnaleźć szczęście, miłość i ukojenie. Poświęć się, poszukuj i pielęgnuj swoje uczucia. One Cię zawsze wynagrodzą!

Najlepsze życzenia na urodziny

Urodziny to symbol i wspomnienie Twoich narodzin. Jest to bardzo ważna data, dlatego z całego serca chcę życzyć Ci, aby zakręty losu i wszelkie niepowodzenia omijały Cię szerokim łukiem. Bądź przede wszystkim zdrów, bo to najważniejsze, a cała reszta sama się ułoży. Bądź dobry dla ludzi, a karma zwróci Ci to z nawiązką.

Fajne życzenia urodzinowe

Kończysz dziś kolejny rok,
Zapamiętaj ten dzień, bo
Spędzisz go z nami,
Twoimi najlepszymi kumplami
Na miasto się wybierzemy
I nie jedno piwko razem wypijemy.
A potem, kolego
Złożymy Ci szczerze Wszystkiego Najlepszego
Pięknej kobiety, dużo miłości,
Szczęścia, zdrowia i radości,
Portfela i kieliszka zawsze pełnego
I raz jeszcze, przyjacielu
Najszczersze
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ?
Życzenia Urodzinowe Skomentuj Edytuj
Ładne życzenia urodzinowe

Dziś są Twoje urodziny,
więc się wspólnie pobawimy
Czas na spotkanie z przyjaciółmi
I rodzinne świętowanie.
Zanim skosztujemy urodzinowego tortu,
złożę Ci życzenia:
Spełnienia marzeń i dużo zdrowia,
Szczęścia i radości w życiu,
By miłości Ci nie brakowało
I wszystko po Twojej myśli się układało
Wszystkiego najlepszego!
Życzenia Urodzinowe Skomentuj Edytuj
Krótkie życzenia urodzinowe

Z okazji urodzin życzę Ci:
Spełnienia marzeń,
Pasma sukcesów,
Dużo zdrowia,
Prawdziwych przyjaciół
I prawdziwej miłości.
Wszystkiego najlepszego !

W dniu dzisiejszych urodzin życzę Ci;
Sukcesów wielu,
Jasno wytyczonych celów
Spełnienia marzeń
Pozytywnych wrażeń
No i jeszcze jednego,
po prostu wszystkiego najlepszego ?
Życzenia Urodzinowe Skomentuj Edytuj
Gotowe życzenia urodzinowe

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin
Dużo szczęścia i zdrowia,
Spełnienia marzeń,
Prawdziwych przyjaciół,
Życia pełnego miłości

W dniu Twojego urodzenia,
życzę Ci:
Marzeń spełnienia,
Zdrowia dobrego,
Szczęścia wielkiego,
Prawdziwych przyjaciół,
Wielkiej miłości…
I raz jeszcze, kolego
Wszystkiego najlepszego
Życzenia Urodzinowe Skomentuj Edytuj
Długie życzenia urodzinowe

Z okazji Twoich dzisiejszych urodzin składam Ci najlepsze życzenia.
Aby nie brakowało Ci zdrowia,
By szczęście zawsze Ci sprzyjało,
By rodzina zawsze była z Tobą,
Aby przyjaciele murem za Tobą stali
Aby wszyscy Cię kochali.
A dziś spełniaj swe marzenia
(imię) przesyła najserdeczniejsze życzenia

// w miejscu (imię) powinna podpisać się osoba składająca życzenia. //
Życzenia Urodzinowe Skomentuj Edytuj
Życzenia urodzinowe dla koleżanki

W dniu Twoich urodzin składam Ci szczerze i od serca, życzenia, aby każdy fajny dzień leniwie upływał, by świat co dzień witał Cię szczerym i niekończącym się uśmiechem.
By specjalnie dla Ciebie wiał magiczny wiatr, co rozwiewa wszystkie czarne chmury, troski i smutki, a marzenia spełniały się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.
Życzenia Urodzinowe Skomentuj Edytuj
Życzenia urodzinowe dla przyjaciółki

Dzisiaj jest Twoje święto.
Z tej okazji przyjmij te życzenia gorące, prosto z serca płynące.
A pragnę Ci życzyć wszystkich marzeń spełnienia, na twarzy co dzień goszczącego szczerego uśmiechu, zero smutków.
W codziennym życiu niekończącej się radości a na urodzinowym przyjęciu samych pozytywnych gości.
Życzenia Urodzinowe Skomentuj Edytuj

Urodziny bliskiej osoby to idealna okazja do tego, by złożyć życzenia płynące prosto z serca. Warto w tym celu posłużyć się gotowymi propozycjami, które sprawią, że na twarzy jubilata pojawi się szeroki uśmiech. Wybraliśmy najpiękniejsze naszym zdaniem życzenia urodzinowe, które prezentujemy na niniejszej stronie.

Kończysz dziś kolejny rok,
Zapamiętaj ten dzień, bo
Spędzisz go z nami,
Twoimi najlepszymi kumplami
Na miasto się wybierzemy
I nie jedno piwko razem wypijemy.
A potem, kolego
Złożymy Ci szczerze Wszystkiego Najlepszego
Pięknej kobiety, dużo miłości,
Szczęścia, zdrowia i radości,
Portfela i kieliszka zawsze pełnego
I raz jeszcze, przyjacielu
Najszczersze
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ?
Życzenia Urodzinowe Skomentuj Edytuj
Ładne życzenia urodzinowe

Dziś są Twoje urodziny,
więc się wspólnie pobawimy
Czas na spotkanie z przyjaciółmi
I rodzinne świętowanie.
Zanim skosztujemy urodzinowego tortu,
złożę Ci życzenia:
Spełnienia marzeń i dużo zdrowia,
Szczęścia i radości w życiu,
By miłości Ci nie brakowało
I wszystko po Twojej myśli się układało
Wszystkiego najlepszego!

W dniu dzisiejszych urodzin życzę Ci;
Sukcesów wielu,
Jasno wytyczonych celów
Spełnienia marzeń
Pozytywnych wrażeń
No i jeszcze jednego,
po prostu wszystkiego najlepszego ?
Życzenia Urodzinowe Skomentuj Edytuj
Gotowe życzenia urodzinowe

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin
Dużo szczęścia i zdrowia,
Spełnienia marzeń,
Prawdziwych przyjaciół,
Życia pełnego miłości

W dniu Twojego urodzenia,
życzę Ci:
Marzeń spełnienia,
Zdrowia dobrego,
Szczęścia wielkiego,
Prawdziwych przyjaciół,
Wielkiej miłości…
I raz jeszcze, kolego
Wszystkiego najlepszego
Życzenia Urodzinowe Skomentuj Edytuj
Długie życzenia urodzinowe

Z okazji Twoich dzisiejszych urodzin składam Ci najlepsze życzenia.
Aby nie brakowało Ci zdrowia,
By szczęście zawsze Ci sprzyjało,
By rodzina zawsze była z Tobą,
Aby przyjaciele murem za Tobą stali
Aby wszyscy Cię kochali.
A dziś spełniaj swe marzenia
(imię) przesyła najserdeczniejsze życzenia

// w miejscu (imię) powinna podpisać się osoba składająca życzenia. //

Życzenia na urodziny

Inspirujące życzenia na urodziny to bardzo dobry sposób na uszczęśliwienie solenizanta. Ich zadaniem jest nie tylko przekazanie za pomocą prostych słów wielu głębokich myśli, ale również przedstawienie osobie świętującej dowodu na troskę i pamięć. Warto dobierać życzenia urodzinowe bezpośrednio do osoby. Dobrzy przyjaciele zasługują na traktowanie z szacunkiem, dlatego przesyłane im słowa powinny uderzać w czułe struny. Dobrym sposobem na wysłanie szczerych oraz niebanalnych życzeń jest skorzystanie z gotowej wiadomości. Dzięki temu solenizant otrzyma pięknie zredagowaną i wzruszającą treść, która z pewnością pozwoli mu bardzo ciepło i serdecznie myśleć o osobie składającej życzenia.
Wierszyki urodzinowe

Dzisiaj są twoje urodziny i życzę ci dużo szczęścia. Mam nadzieję, że ten wyjątkowy dzień będzie fenomenalny i będziesz cieszyć się nim z przyjaciółmi i rodziną. Życzę Ci najlepszego życia, miłości, zdrowia i sukcesu. Szczęśliwy solenizancie, kocham cię .
Wierszyk na urodziny

Nie widziałem cię od dłuższego czasu z powodu dzielącej nas odległości, ale nigdy nie będzie przeszkodą, aby nadal życzyć Ci wspaniałych urodzin i udanego życia. Gratulacje.
Piękne życzenia urodzinowe

Dziś wysyłam moje szczere życzenia, w dniu będącym Twoimi urodzinami. Mam nadzieję, że osiągniesz wszystkie swoje cele i otrzymasz wszystkie błogosławieństwo Boga. Jesteś dla mnie bardzo ważną, a także wyjątkową osobą .
Fajne życzenia urodzinowe

Nie ma drugiej osoby takiej jak Ty, z którą chciałbym spędzić mój czas. Jesteś zdecydowanie moim najlepszym przyjacielem, dlatego chcę z Tobą podzielić chociaż jeden moment podczas urodzin. Posyłam ci ogromny uścisk. Niech Cię Bóg błogosławi, mój przyjacielu.
Urodzinowe życzenia

Drogi przyjacielu. Dziś są twoje urodziny i chcę, żebyś wiedział, jak bardzo Cię kocham. Pragnę przeprosić za to, że nie mogę być z Tobą w tym wspaniałym dniu, ale wysyłam Ci ciepły uścisk i moje najlepsze życzenia na dziś. Mam nadzieję, że spędzisz szczęśliwe urodziny.
Wierszyki na urodziny

Dzisiaj są urodziny najlepszego ze wszystkich przyjaciół. Świętujmy, jak gdyby to był ostatni dzień, ponieważ tak ważnego wieku nie kończy się co roku. Bądź gotów dać się później zabrać na imprezę.
Wiersze na urodziny

Dzisiaj są Twoje urodziny, dlatego wręczam Ci pudełko pełne pocałunków i życzeń. Chociaż minął kolejny rok, dla Ciebie będzie to kolejny rok młodości. Żyjmy imprezą, dopóki będziemy mieli dość energii. Będziesz miał wspaniałe urodziny, zobaczysz.
Wiersze urodzinowe

Dziś masz zapomnieć o każdej diecie, która powstrzymuje Cię z dala od zjedzenia pysznego ciasta. Wręczam Ci smakołyki, bo dziś są twoje urodziny! Spędź dzień spektakularnie, ale nie przesadzaj.

Dziś zrobimy wszystko, będziemy śpiewać, tańczyć, ale co ważniejsze cieszyć się z tej pięknej przyjaźni. Wiem, że osiągniesz wszystkie swoje cele, ponieważ jesteś wielką osobą i zasługujesz na to wszystko. Szczęśliwych urodzin, najlepszy przyjacielu.

Świętujemy Twój dzień i pamiętajmy, aby była to uroczystość nad uroczystości. Przyjaciele zasługują na to, co najlepsze. Kocham cię i doceniam cię za bezwarunkową przyjaźń, szalone pomysły, żarty i twoją dobroć. Dziękuję za bycie moim przyjacielem, szczęśliwych urodzin.

Życzenia na urodziny

Dzień urodzin to doskonała okazja, aby przekazać ukochanej osobie swoje najszczersze myśli i uczucia. Niestety, nie każdy potrafi w kilku słowach zawrzeć, co tak naprawdę pragnie życzyć solenizantowi. Dlatego gotowe życzenia urodzinowe mogą okazać się najbardziej skutecznym rozwiązaniem. Odpowiednio zredagowana, krótka wiadomość jest niewątpliwie bardzo dobrym sposobem na to, aby przy pomocy prostych słów okazać bliskiej osobie wdzięczność i życzyć jej wszystkiego najlepszego. Życzenia na urodziny powinny być zwięzłe, dzięki czemu nie będą sprawiały wrażenia sztucznych. Mając to na uwadze, warto dobrać te słowa bardzo starannie, aby solenizant poczuł szczerość oraz serdeczność przesłanej wiadomości.
Wierszyki urodzinowe

Czuję, że zamiast Twoich urodzin, tym, czego teraz doświadczamy, jest prawdziwe świętowanie. Nie moglibyśmy cieszyć się lepszym prezentem, niż mieć Ciebie z nami. Dziękuję, że byłeś tak dobrym przyjacielem i wspierałeś mnie za każdym razem, gdy tego potrzebowałem. Przyjaciół na imprezy jest wielu, ale takich prawdziwych jest mało. Szczęśliwych urodzin, jesteś niesamowity, człowieku.
Wierszyk na urodziny

Dodamy świeczkę do najbogatszego ciasta na świecie, dla najlepszego przyjaciela galaktyki. Znalezienie przyjaciół takich jak Ty nie jest łatwe, więc myślę, że oboje zasługujemy na okrągłe oklaski. Miejmy za sobą kolejny rok pełen nowych doświadczeń, wygranych bitew i lepszych odpowiedzi na trudne pytania. Szczęśliwy przyjacielu, mam nadzieję, że będę blisko Ciebie, by świętować ten dzień.
Piękne życzenia urodzinowe

Chcę, abyś wiedział, że dzisiejszy dzień jest dla ważny nie tylko dla Ciebie, ale także dla wszystkich tych, którzy Ciebie kochają, ponieważ jest to najlepsza okazja, aby podziękować niebu za to, że jesteś z nami. Miłego wypoczynku w tym pięknym dniu
Fajne życzenia urodzinowe

Myślę, że dzisiaj nie mam nic do powiedzenia – dlatego, że już powiedziałem Ci wszystko, co czuję. Twoja przyjaźń czyni mnie lepszą osobą, więc zawsze chcę, żebyś był blisko mnie. Dziękuję za zaproszenie mnie do świętowania tego pięknego dnia razem z Tobą. Szczęśliwych urodzin.
Urodzinowe życzenia

Z niecierpliwością czekam na spędzenie z Tobą każdego dnia, ponieważ jesteś źródłem radości. Każdego dnia zdumiewasz mnie zdolnością znalezienia promieni słońca za każdą chmurą. Zasługujesz na wielkie święto. Wszystkiego najlepszego
Wierszyki na urodziny

To dzień uroczystości nie tylko ze względu na Twoje urodziny Jest to także dzień, w którym dziękujemy za to, że posiadamy Cię w naszym życiu. Jesteś prawdziwym błogosławieństwem. Sto lat!

Wiersze na urodziny

Czuje się jak po długim biegu. Może niektóre rzeczy się zmieniły, ale to wciąż jest tak, jakbyśmy poznali się wczoraj. Nasza przyjaźń natychmiast rozkwitła. Myślę, że te rzeczy się zdarzają tylko między prawdziwymi przyjaciółmi. Wszystkiego najlepszego mój drogi.
Wiersze urodzinowe

W tym życiu jest zbyt wiele przygód i tak mało czasu, aby cieszyć się wszystkimi. Ale nie dla Ciebie. Zawsze starasz się zrobić wszystko do końca i za to Cię szczerze podziwiam. Życie to niekończąca się przygoda z Tobą przy moim boku. Sto lat dla mojego jedynego mistrza.

Życzenia urodzinowe, to jedne z najpiękniejszych życzeń, jakie możemy złożyć innej osobie. Urodziny, to dla każdego niesamowity czas. Dlatego warto zadbać, by te życzenia również były niepowtarzalne i niesamowite. Udostępniamy zbiór najlepszych życzeń urodzinowych jakie możemy złożyć bliskiej osobie w ten szczególny czas.

Niechaj gwiazdka pomyślności w Twoim życiu nigdy nie zagaśnie, a uśmiech gości na Twojej twarzy nieustannie każdego dnia! Żyj w zdrowiu i szczęściu, spełniając własne marzenia. Mnóstwa pomyślności, sukcesów zawodowych i prywatnych oraz samorealizacji na każdym etapie życia. Wszystkiego najlepszego!!

Z okazji urodzin pragnę życzyć Ci wszystkiego, co najlepsze. Abyś zawsze kroczył przez życie własną drogą, niezależnie od tego, co mówią inni. Dużo wiary w siebie, motywacji do działania i miłości, płynącej od bliskich Ci osób. Wszelkiej pomyślności w dążeniu do celu i uśmiechu na twarzy. Sto lat!!!

W tym ważnym dniu pragnę życzyć Ci wszystkiego najlepszego, spełnienia Twoich najskrytszych marzeń i wszelkiej pomyślności. Pozostań zawsze sobą, dążąc do wyznaczonych celów. Dużo wewnętrznego spokoju, radości z życia i chwil spędzanych z najbliższymi. Wiele siły, zdrowia i szczęścia na dalsze lata!

Nigdy nie zawracaj z obranej przez Ciebie drogi ze względu na krytyczne opinie innych ludzi. Pamiętaj, że jesteś wartościowym człowiekiem, który ma do przekazania światu dużo dobrego. Wierz w swoje umiejętności i żyj w zgodzie z samym sobą, a sukcesy przyjdą same. Sto lat i wszystkiego najlepszego!!

Urodziny to niezwykle ważny dzień w życiu każdego z nas, który wymaga odpowiedniej celebracji. Do tradycji tego święta należy przede wszystkim składanie solenizantowi życzeń na urodziny. Dzięki nim możemy ukazać jak wiele ta osoba znaczy w naszym życiu, a co najważniejsze sprawić jej radość dobrym słowem. Dlatego pamiętajmy o urodzinach bliskich i zróbmy im miła niespodziankę, wysyłając do nich życzenia urodzinowe, gdyż często są one bardziej wartościowe od najdroższego prezentu.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views :