Życzenia na 50 urodziny

Jeszcze nie tak dawno 50. urodziny kojarzyły się z początkiem jesieni życia. Dzisiaj 50-latkowie stawiają sobie nowe wyzwania, realizują ambitne cele, zmieniają pracę i zakładają własne firmy. Mają samodzielne dzieci, więc mogą zająć się sobą, rozwijać swoje pasje lub odkrywać talenty. Najlepsze życzenia na 50 urodziny powinny nawiązywać właśnie do tych aspektów. Treści życzeń można własnoręcznie wypisać na okazyjnej kartce, bądź umieścić w formie dedykacji do prezentu, np. książki lub albumu. Elegancką niespodzianką dla kobiety będzie np. szklana karafka, na której wygrawerowane zostaną życzenia na 50 urodziny, wisior lub bransoletka z krótkim wierszykiem lub sentencją. Natomiast mężczyźnie można podarować np. piersiówkę bądź zegarek na rękę także z pamiątkową dedykacją. Poniżej gotowe treści życzeń dla pięćdziesięciolatków, które można wykorzystać dosłownie lub w celach inspiracji.

Życzenia na 50 urodziny

Z okazji urodzin składam Ci najserdeczniejsze życzenia.

Niech wiara, nadzieja i miłość prowadzą Cię każdego dnia,

a dobry los zawsze Ci sprzyja.

Szanowna Jubilatko,

jesteś jak najlepsze wino, które z wiekiem nabiera smaku i głębi,

staje się bardziej wyraziste, a jego wartość wzrasta.

Niech dziś stanie się dla Ciebie początkiem nowego, lepszego życia.

W dniu Twojego święta przesyłam moc gorących życzeń

szczęścia, zdrowia oraz samych radosnych chwil w gronie najbliższych.

Życzenia urodzinowe na 50

Dziś statek Twego życia wpływa na nowe wody,

zatem przyjmij życzenia najpiękniejszej przygody,

niech wiatr Ci wieje w żagle, a gwiazdy drogę wskażą

do nowych ziem szczęśliwych i wysp spełnionych marzeń.

W tym szczególnym dniu przyjmij najlepsze życzenia

zdrowia, pogody ducha, pociechy z dzieci i wnuków.

Życzenia na 50 urodziny poważne

Z okazji urodzin życzę Ci zdrowia, byś mógł cieszyć się miłością rodziny i przyjaciół,

szczęścia, by każdy Twój dzień był lepszy od poprzedniego

oraz wszelkiej pomyślności i sukcesów w życiu zawodowym.

W dniu urodzin przesyłam życzenia szczęścia,

dobrego zdrowia oraz wszelkiej pomyślności

zarówno w życiu zawodowym jak i rodzinnym.

Żyj w zdrowiu 100 lat, z uśmiechem na twarzy,

niech los obdaruje Cię wszystkim, o czym marzysz.

Życzenia z okazji 50 urodzin

Szanowny Jubilacie,

masz piękną żonę, wspaniałą kochająca rodzinę i grono sprawdzonych przyjaciół,

zatem pozostaje mi tylko życzyć Ci zdrowia, żebyś każdego dnia mógł się tym wszystkim cieszyć.

Gratulacje z okazji 50. urodzin! Dotarłeś na półmetek. Życzę Ci, by kolejne lata były jeszcze lepsze. Podejmuj nowe wyzwania, realizuj marzenia i ciesz się wszystkimi niespodziankami, jakie zgotuje Ci los. Masz doświadczenie w radzeniu sobie z wszelkimi przeciwnościami i mądrość, dzięki której możesz jeszcze sięgnąć gwiazd. Zatem żyj na 100%

Śmieszne życzenia na 50 urodziny

Drogi Jubilacie,

życie zaczyna się po pięćdziesiątce,

a po drugiej i trzeciej robi się jeszcze lepsze!

Kochana Jubilatko,

przestań farbować włosy, niech siwizna Cię cieszy

nie powinnaś kupować w drogerii żadnych rzeczy

nie dla Ciebie są jeansy, wyrzuć topy i skórę

zmień szpilki na bambosze, piżamkę na koszulę

stringi wyrzuć do śmieci, pończoszki zamień w sznurki

czas nosić garsoneczki, wełniane garniturki

Spraw sobie ciepły beret, zapas leków na miesiąc…

…inaczej nie uwierzą, że kończysz lat pięćdziesiąt.

Ponieważ kończysz 50 lat, nie jesteś już dzieciakiem. Nigdy jednak nie wypieraj tego, że on wciąż w Tobie siedzi. Dlatego z okazji urodzin, wypuść go na zewnątrz i spędź wspaniały czas. Życzę Ci, abyś na co dzień czerpał prawdziwą radość z życia oraz wszystkich, nawet najbardziej zwyczajnych chwil! 100 lat!

Jeżeli 50 pierwszych lat Twojego życia można uznać za udane, kolejna 50-tka powinna przynieść jeszcze więcej radości, miłości i szczęścia! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Życzę Ci najpiękniejszych chwil w życiu, cudownych podróży, najciekawszych książek i uczucia spełnienia każdego dnia! 100 lat!

Mówią, że 50-tka to czas rozliczeń i podsumowań. Nie marnuj na nie najpiękniejszych chwil swojego życia. Wszystkie przeżyte sekundy były tak perfekcyjne, na ile było to możliwe. Z okazji urodzin życzę Ci, aby wszystkie niespełnione marzenia miały jeszcze okazję się ziścić. Niech dobre zdrowie Cię nie opuszcza!

Pięćdziesiątka to piękny wiek! To najlepszy moment, aby poszukać w swoim życiu nowych promieni słońca. Spójrz poza horyzont i ujrzyj, jak wiele wspaniałości jeszcze na Ciebie czeka. Życzę Ci wszystkiego najlepszego z okazji 50-tych urodzin! Spędź je w radości, która pozwoli Ci cieszyć się każdym kolejnym dniem! Sto lat!

Było jasne, że 50-tka nadejdzie. Kiedy cieszysz się, że kolejka w przychodni lekarskiej jest krótka. Kiedy organizujesz imprezę, a sąsiedzi nawet nie zwracają uwagi. Może jednak tym razem coś usłyszą? Wszystkiego najlepszego z okazji osiągnięcia pięknego wieku! Trzymaj się zdrowo i nigdy nie odpuszczaj!

Minęło 50 lat Twojego życia na Ziemi. Jesteś wzorem dla naśladowania, mentorem i nauczycielem. Nie mogę się doczekać, aby podziwiać 50 kolejnych Twoich lat. Z okazji urodzin przesyłam najserdeczniejsze życzenia. Odnajduj radość w każdym momencie, szukaj najwspanialszych szczegółów i pielęgnuj najpiękniejsze chwile. Sto lat!

100 lat, 100 lat! Połowa drogi już za Tobą. Dzięki Tobie, świat jest lepszym miejscem. Pozwól zatem, że wyrażę wdzięczność i pozwolę sobie zażyczyć Ci wszystkiego najlepszego. Niech życie otacza Cię radością, rzuca do Twych stop wyłącznie najwspanialsze skarby i zapewni spokój ducha. Bywaj zdrów i baw się dobrze!

Nie codziennie zdarzają się 50 urodziny. Dlatego w tym wyjątkowym dniu i przy okazji okrągłej liczby świeczek na torcie, pragnę życzyć Ci wszystkiego najlepszego, zdrowia, szczęścia i pomyślności! Jeżeli chcesz możemy udawać, że jest to po prostu pierwsza rocznica Twoich czterdziestych dziewiątych urodzin!

Wchodzisz w wiek dojrzałości z ogromnym doświadczeniem w sercu oraz wspaniałymi ludźmi u swego boku. Z okazji 50 urodzin pragnę życzyć Ci zdrowia, pomyślności oraz szczęścia! Niech każdy kolejny dzień Twojego życia będzie jeszcze lepszy, dzięki czemu osiągniesz każdy swój celu i sprostasz każdemu zadaniu.

Najserdeczniejsze życzenia z okazji ukończenia 50 roku życia! To piękny, okrągły wiek, który świadczy o ogromnym doświadczeniu i sporej wiedzy. Życzę Ci miłego świętowania oraz ekscytujących wrażeń! Pięćdziesiąt lat to bardzo dużo, ale nie przejmuj się tym tak bardzo. Im więcej masz lat, tym dłużej żyjesz!

Czterdziestka to piękny wiek. Symbolizuje mądrość, doświadczenie i zaangażowanie. To otwarcie zupełnie nowego, pasjonującego okresu w życiu. Z tej okazji życzę Ci odwagi, powodzenia w każdym zamierzeniu i odrobiny szczęścia. Wiem, że wszystko zrealizujesz najlepiej, jak się da, ponieważ wierzę w Ciebie! Sto lat!

Jedna połówka za nami, druga przed nami. To nieco zabawne porównanie pokazuje, że w wieku pięćdziesięciu lat każdego czeka jeszcze wiele przeżyć. Warto podkżyczenia na 50 urodzinyreślić ten wyjątkowy okres w życiu i przesłać życzenia na 50 urodziny, które będą idealnie dopasowane do tej okazji. Życzenia urodzinowe na 50 muszą pasować także do solenizanta, dlatego w ofercie znajdują się zarówno zabawne, jak i poważne wersje życzeń.

Okrągłe urodziny zawsze skłaniają jubilata do przemyśleń. Co udało mu się osiągnąć przez te dekady? Czy jest szczęśliwy? Co jeszcze może zrobić? Wierzę, że Ty również stawiasz sobie te pytania i wiesz już, jak na nie odpowiedzieć. Życzę Ci wszystkiego najlepszego z okazji ukończenia pięćdziesiątki! Sto lat!

W tymże pięknym dniu, jakim są Twoje pięćdziesiąte urodziny, pragnę złożyć Ci najlepsze życzenia. Dużo zdrowia, szczęścia i uśmiechu na każdy dzień. Spełnienia najskrytszych marzeń oraz czasu dla najukochańszych osób. Niech w Twoim życiu spotykają Cię tylko piękne momenty. Wszystkiego najlepszego!!!

Dodaj komentarz