Życzenia Świąteczne

Życzenia świąteczne, to życzenia obfitujące w radość, miłość i słowa pisane od serca. Życzenia Bożonarodzeniowe sprawiają radość, ale te świąteczne szczególnie, gdyż to czas, kiedy nikt, nie chce czuć się zapomniany. Skorzystaj z naszych życzeń na Boże Narodzenie i pokaż, że pamiętasz o bliskich, znajomych czy współpracownikach. Nawet drobny gest potrafi sprawić, że drugiej osobie na sercu zrobi się cieplej. Boże Narodzenie to najważniejsze i najuroczyściej obchodzone święto religijne w Polsce. Co roku, z całego kraju zjeżdżają się członkowie rodzin, abym w tym jednym dniu pobyć w gronie najbliższych osób. Kolędowanie, opłatek, potrawy wigilijne, życzenia bożonarodzeniowe oraz pasterka to nieodłączne symbole, z jakimi kojarzy się grudniowe święto. Życzenia na Boże Narodzenie to niezwykle ważny element Świąt. Niejednokrotnie składamy je nie tylko najbliższym członkom rodziny i przyjaciołom, ale również dalszym osobom, którym tym gestem chcemy pokazać, że o nich pamiętamy.

Życzenia Bożonarodzeniowe

Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzę Ci, aby radość i uśmiech zawsze gościły na Twej twarzy. Oczywiście, niech spełnią się marzenia, zdrowie niech dopisuje, a pomyślność na krok nie odstępuje.

Z okazji świąt Bożego Narodzenia,
składam Ci życzenia,
by szczęście Cię nie opuszczało,
pecha do domu nie wpuszczało.

Życzenia na Boże Narodzenie

Gdy pierwsza gwiazdka zalśni na niebie,
Ktoś saniami wyruszy do Ciebie,
Zapyta, czy byłeś grzeczny,
Da prezent bezużyteczny,
Jakieś słodycze i rarytasy,
Zamiast laptopa lub większej kasy.
Do tego kartka „Wesołych Świąt”
którą wyrzucisz w najdalszy kąt.
Potem zawinie się w mrok,
by znowu przylecieć za rok.

Boże Narodzenie, więc każdy się raduje,
Mikołaj prezenty do wora ładuje,
Wszyscy przy stole już od dawna siedzą
I dwanaście potraw ze smakiem jedzą,
W tym dniu cudownym życzę Ci miłości,
Ciepła, uśmiechu i wiele radości,
Przed domem dużego, pięknego bałwana,
Nowego Roku z kieliszkiem szampana,
A pod choinką prezentów noc
I udanej imprezy w Sylwestrową noc!

Życzenia Bożonarodzeniowe 2022

Przyjmij proszę najszczersze i najserdeczniejsze życzenia zdrowych – bo zdrowie jest najważniejsze, pełnych miłości, bo miłość nadaje naszemu życiu sens, radosnych, bo radość to światło naszego życia, świąt Bożego Narodzenia. Niech ten czas będzie wykorzystany jak najlepiej i da siłę, wiarę i nadzieję na przyszłość.

W ten szczególny czas, gdy narodził się nasz Pan, Jezus Chrystus, wybierając trudy życia na Ziemi od życia w Niebiosach, by nieść nam miłość, wiarę i nadzieję, przyjmij od nas życzenia szczęśliwych, zdrowych i radosnych świąt Bożego Narodzenia. Niech pośpiech i rutyna dnia codziennego nie zabiją tego, co najważniejsze – miłości.

Życzenia na Boże Narodzenie 2022

Bóg się rodzi, noc truchleje… Niech mrok struchleje również w naszych sercach i ustąpi miejsca radości i ciepłu. Niech łaska naszego Pana Jezusa Chrystusa zamieszka w naszych sercach i przyniesie nam pokój i ukojenie. Przyjmij życzenia życia w blasku chwały naszego Pana, bez mroku niepewności i strachu oraz szczęśliwego Nowego Roku.

Wesołych, pogodnych, zdrowych i pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia. Pociechy z najbliższych, dobrych dań na stole wigilijnym, lśniącej gwiazdki na niebie oraz dużych prezentów. A z okazji zbliżającego się Nowego Roku wytwornej zabawy i samych sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.
Najskrytsze życzenia składa…

Życzenia świąteczne 2022

Boże Narodzenie. Te dwa słowa budzą w nas ciepłe wspomnienia. Niech to ciepło opromienia wasze życia, wskazując drogę, którą warto się kierować. Przyjmijcie proszę życzenia – zdrowia, miłości i bliskości – bo te wartości są przecież w życiu najważniejsze. Przeżyjcie ten czas wspólnie i i pełni radości.

Gdy pod obrusem znajdzie się już sianko, lampki na choince zaczną świecić a na niebie pojawi się pierwsza gwiazdka składam Ci najszczersze życzenia z okazji tak ważnych Świąt. By radości i miłości nie zabrakło w Twoim sercu, samych sukcesów i niezapomnianych chwil z najbliższymi.
Niech te Święta Bożego Narodzenia zwiastują nowe, lepsze życie dla Ciebie.

Życzenia świąteczne Boże Narodzenie

Oby tegoroczne Święta Bożego Narodzenia były pełne radości i miłości w gronie najbliższych osób, Święty Mikołaj nie żałował prezentów, a pierwsza gwiazdka spełniła Twoje najskrytsze marzenia. A gdy Nowy Rok zapuka do drzwi, niech przyniesie same sukcesy. Najserdeczniejsze życzenia z okazji nadchodzących świąt…

Radujmy się wielce z okazji tak ważnych Świąt! Wszelkich łask Bożych, samych pomyślnych dni i zdrowia wśród rodziny. Niech Święty Mikołaj przyniesie wspaniałe prezenty, nowonarodzony Jezus Chrystus wniesie samą radość, a choinka zaskakuje swoim blaskiem. Najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia…

Świąteczne życzenia

Tajemnica jaką niesie ze sobą Boże Narodzenie, sprawia, że cały świat się zmienia, a serca ludzi wypełnia miłość do drugiego człowieka. W związku z tym życzymy wam, by ta miłość i pokój stała się udziałem każdego dnia w nadchodzącym Nowym Roku. Życzymy, aby wszyscy ludzie, których spotkacie byli szczęśliwi, a przyjaciele byli prawdziwi.

Pada śnieg, dzwonki dzwonią, a Mikołaj na sankach szusuje, wszystkich to cieszy i raduje! Niech ten czas magiczny, jakim jest Boże Narodzenie, przy blasku świec spędzony w radości upływa i niech wszystkiego wam zbywa. Karp dobrze niech smakuje, a pod choinką prezentów niech nie brakuje. Dzieląc się opłatkiem, o nas wspomnijcie i odwiedzić nie zapomnijcie!

Boże narodzenie życzenia świąteczne

Świat śniegiem pokryty, lecz serca gorące…, bo Boże Narodzenie to czas, który rozgrzewa miłość, którą na świat przynosi mały Jezus. W tym wyjątkowym momencie chcielibyśmy złożyć Wam życzenia, by czas świąt wypełniony był życzliwością i pokojem, oraz doświadczeniem bliskości i obecności tych, których kochacie.

Nadeszło kolejne Boże Narodzenie. Z tej okazji przyjmijcie proszę najszczersze i najgorętsze życzenia:
Zdrowia, bo zdrowie to jest wartość najwyższa. Miłości, bo miłość jest sensem naszego istnienia oraz wiary i nadziei, bo wiara i nadzieja dają nam siłę do tego, by z optymizmem patrzeć w przyszłość.

Życzenia świąteczne krótkie

Niech nasze skromne życzenia będą dla was iskrą radości, która błyśnie w waszym życiu. Z głębi naszych serc życzymy wam tego, by nadchodzące Święta Bożego Narodzenia, minęły w atmosferze radości, miłości i wzajemnego zrozumienia. Niech miłość na zawsze zamieszka w waszym życiu i będzie wam najlepszym drogowskazem.

Gdy Jezus na świat przychodzi, na świecie się miłość się rodzi…Życzymy, aby ten wyjątkowy czas, jakim jest boże narodzenie, był przepełniony spokojem, radością, a przy wigilijnym stole nie zabrakło nikogo bliskiego. Zaś nadchodzący Nowy Rok, niech przyniesie same dobre dni, które dają nadzieję i spełnienie marzeń, nawet tych najbardziej skrytych.

Życzenia bożonarodzeniowe poważne

Boże Narodzenie, to czas, gdy wiele życzeń płynie, a nasze choć nie będą jedyne to z serca płyną. Życzymy Wam aby ten wyjątkowy czas upłyną w radosnym nastroju oraz był wypełniony pokojem i spotkaniami z najbliższymi. Niech marzenia wypowiedziane przy wigilijnym stole zrealizują się w nadchodzącym Nowym Roku.

Boże Narodzenie to wyjątkowy czas, gdy wszystko się inne wydaje i każdy milszy się staje. W tym wyjątkowym czasie życzenia wam przesyłamy i opłatkiem się z wami dzielimy, bo bardzo za Wami tęsknimy. Życzymy pogodnych świątecznych dni, radosnych spotkań i nadziei, która sprawi, że nadchodzący rok będzie lepszy od poprzedniego.

Życzenia na święta Bożego Narodzenia

Czas narodzin naszego Pana Jezusa Chrystusa zwiastowała Gwiazda, która prowadziła króli i pastuszków. Niech taka Gwiazda zawsze prowadzi was w życiu i nie pozwoli wam nigdy zgubić wytyczonego w życiu szlaku. Niech w waszym sercu zagoszczą miłość, radość, nadzieja i wiara. Przyjmijcie proszę te skromne, choć szczere życzenia.

Nadeszły Święta Bożego Narodzenia. Czas, w którym Dobro ostatecznie triumfuje nad Złem. Czas, w którym nasz Pan Jezus Chrystus, narodził się w biedzie i znoju, by dzielić z nami troski i dać nam nadzieję na lepsze życie. Z tej okazji przyjmijcie nasze życzenia szczęścia i radości. By w waszym życiu nigdy nie zabrakło nadziei i miłości.

Piękne życzenia Bożonarodzeniowe

Najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia, samych radości, miłości, mile spędzonych Świąt w gronie najbliższych oraz tego czego tylko sobie zapragniesz!

Najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt, dużo szczęścia i miłości oraz mile spędzonych dni w rodzinnym gronie życzy…

Wierszyki świąteczne

Czas świąteczny jest radosny, więc Ci składam te życzenia prosto z serca.
Ile ozdób na choince, ile kartek leży w skrzynce, ile potraw jest na stole, ile siana masz w stodole, ile ości w karpiu siedzi, ile słodyczy zjadły dzieci, ile czasu spędzasz w biegu, ile w górach spadło śniegu.
Tyle w święta miej radości, dobra, ciepła i miłości.

Czas Bożego Narodzenia – czas radości, spokoju, miłości i rodzinnego ciepła. Czas nadziei i wiary. Niech ten czas zamieszka również w Twoim życiu. Niech blask naszego Pana opromieni wasze serca i pozwoli przeżyć ten czas w szczęściu i radości. Niech znikną wszystkie troski, tak jak znika mrok, gdy nadchodzi Pan.

Życzenia świąteczne firmowe

Nadchodzące Święta to niezwykle podniosły oraz przepiękny czas, dlatego mamy przyjemność złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia świąteczne. Zdrowie, dalsze sukcesy w firmie oraz przyjaźnie nastawieni klienci to największy skarb, dlatego mamy nadzieję, że zawsze będą Państwo zadowoleni z tych najważniejszych aspektów.

Nadchodzące Święta to niezwykle podniosły oraz przepiękny czas, dlatego mamy przyjemność złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia świąteczne. Zdrowie, dalsze sukcesy w firmie oraz przyjaźnie nastawieni klienci to największy skarb, dlatego mamy nadzieję, że zawsze będą Państwo zadowoleni z tych najważniejszych aspektów.

Wesołych świąt życzenia

Święta Bożego Narodzenia to niezwykle magiczny i spokojny czas, dlatego pragniemy życzyć Państwu wszelkiej pomyślności oraz dalszych sukcesów. Niech zbliżający się Nowy Rok przyniesie Państwu taką ilość szczęścia, która sprawi, że wszelkie podjęte decyzje i działania zakończą się dla Państwa firmy sukcesem.

Czas Bożego Narodzenia to czas cudów, wiary, nadziei i miłości. Przyjmij proszę, płynące z głębi serca życzenia, by te wartości zamieszkały w waszym domu i nigdy nie brakowało wam radości, miłości i wiary w to, że nasze życie pełne będzie cudów z łaski naszego pana Jezusa Chrystusa, który zstąpił na Ziemię.

Życzenia świąteczne Bożonarodzeniowe

Nadchodzi Boże Narodzenie. Czas cudów i miłości. Niech ten czas opromieni wasze serca i da Ci wiarę i nadzieję na przyszłość. Niech miłość i pokój na zawsze zamieszka w twoim sercu. Przyjmij proszę te życzenia – by wasze życie już na zawsze opromieniała łaska naszego Pana, który narodził się, by dać nam wiarę i nadzieję na lepsze jutro.

Czas Bożego Narodzenia – czas, na który czekamy z niecierpliwością przez cały rok – właśnie nadszedł. Niech czas przygotowań nie ogranicza się tylko do komercji. Przeżyj ten czas w radości i pokoju ducha. Niech opromieni Cię łaska Jezusa Chrystusa, który zstąpił z Niebios na Ziemię, by przynieść nam radość.

Wierszyki Bożonarodzeniowe

Nadszedł czas cudów – Bóg się rodzi, ogień krzepnie, blask ciemnieje. To czas, gdy wszystko jest możliwe. Bądźmy jak pastuszkowie – pełnymi skromności świadkami cudów. Niech w naszych sercach zamieszka wiara, nadzieja i miłość, a czas Bożego Narodzenia będzie dla nas czasem magicznym i pełnym radości. Przyjmij te szczere życzenia. Pełni miłości…

Dzisiaj jest dzień szczególny. Narodził się Jezus Chrystus – swym blaskiem opromieniając Stajenkę, a towarzyszyły temu cuda, których świadkiem byli nie królowie, a skromni pastuszkowie. Z tej okazji składam najserdeczniejsze życzenia, by czas ten przeżyć w radości i beztrosce, a w sercu zamieszkała dobroć i spokój ducha,

Wiersze świąteczne

Kiedy Pan przybędzie, pokój zamieszka w domu.
W ciszy gdy wyczekujesz na wigilijną gwiazdkę, do otwartego serca pełnego radości niech przybędzie mały Jezusek i umocni Nas swoim pokojem, byśmy mogli podzielić się nią z innymi tam gdzie jej brakuje. Błogosławieństwa z okazji Świąt Bożego Narodzenia.
Najszczersze życzenia…

Boże Narodzenie to magiczny czas dla wszystkich.
Dlatego, życzę Ci pomyślności, zdrowia i samych radości.
Wspaniałych prezentów, błyszczącej choinki oraz wesołej pasterki.
A w Sylwestrową Noc szampańskiej zabawy i rozpoczęcia Nowego Roku z wielkim rozmachem.
Najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt oraz Nowego Roku…

Krótkie życzenia świąteczne

W ten szczególny czas Bożego Narodzenia przyjmijcie proszę najserdeczniejsze życzenia – zdrowia, pomyślności, radości życia. Niech dobroć i ciepło, które rodzą się w Boże Narodzenie na stałe zamieszkają w waszych sercach. Przeżyjcie ten czas pełni miłości i pełni wiary wejdźcie w nadchodzący Nowy Rok.

Czas Bożego Narodzenia to czas, w którym wszyscy składamy sobie życzenia. Przyjmijcie więc i nasze, które składamy z głębi naszych serc. Przeżyjcie ten czas w radości, miłości i pokoju. Niech narodziny Jezusa i jego zwycięstwo nad Nocą dadzą wam nadzieję i wiarę w to, że nadejdzie lepsze, szczęśliwsze jutro.

Życzenia świąteczne od serca

Cicha noc, święta noc, pokój niesie ludziom wszem… Niech słowa tej kolędy okażą się prorocze, niech pokój zamieszka w waszych sercach, a szczęście i radość nie opuszczają was, tak jak nie opuszcza nas nasz Pan Jezus Chrystus. Przeżyjcie ten czas w zdrowiu i szczęściu. To nasze życzenia, które płyną do was z naszych szczerych serc.

W tym magicznym dniu życzę Ci wszystkiego najlepszego, aby nowonarodzony Jezusek przyniósł samą radość do Twojego domu oraz serca, dużo wspaniałych prezentów oraz mocno lśniącej gwiazdki w ten magiczny wieczór. A na Nowy Rok samych sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym. Najserdeczniejsze życzenia…

Życzenia bożonarodzeniowe religijne

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Czas szczególny dla każdego chrześcijanina. Czas miłości, radości i ciepła, które opromienia nasze serca, tak samo, jak blask naszego pana Jezusa Chrystusa, opromienił wnętrze Stajenki, w której przyszedł na świat. Przyjmij proszę życzenia, by twoje życie zawsze było tak pełne ciepła i miłości.

Nadeszło Boże Narodzenie. Jak co roku – pełne radości święto zagościło w naszym świecie. Przyjmijcie proszę nasze życzenia: Abyście ten czas przeżyli pełni miłości i zrozumienia – do siebie nawzajem i do całego świata. Aby radość gościła w waszych sercach, a blasku waszych oczu nie ćmił mrok problemów.

Wesołych świąt bożego narodzenia

Biały śnieg pada, w okienkach światełka migają, a do wigilijnego stołu bliscy zasiadają. Boże Narodzenie, to wyjątkowy czas, gdy w sercach budzi się nadzieja… W tym wyjątkowym czasie przesyłamy najlepsze życzenia, by dni te były pełne radości, spotkań z bliskimi, by były zapowiedzią Nowego Roku, który spełni wszystkie marzenia.

Gwiazdka jaśnieje na niebie, a moje życzenia mkną do Ciebie! Boże Narodzenie to czas gdy mały Jezus miłość daje, a świat przez to lepszy się staje! Dlatego życzymy wam, aby ten czas wypełnił was nadzieją, pokojem i radością ze spotkania z bliskimi. Nadchodzące zaś dni w Nowym Roku niech będą tylko szczęśliwe.

Życzenia świąteczne biznesowe

Boże Narodzenie to czas, gdy w sercach ludzi budzi się nadzieja na lepsze jutro… Dlatego też w ten wyjątkowy czas przyjmij tradycyjne, ale z serca płynące życzenia wesołych i pogodnych świąt w gronie najbliższych, Szczęśliwego Nowego Roku oraz oczywiście udanej i wystrzałowej zabawy sylwestrowej w dobrym towarzystwie.

Wszystkim naszym Kontrahentom oraz Partnerom Biznesowym pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Mamy głęboką nadzieję, iż nadchodzące Święta okażą się dla Państwa niezwykle radosne, szczęśliwe, spokojne oraz spędzone w gronie najbliższych osób i przyjaciół.

Ładne życzenia świąteczne

Święta Bożego Narodzenia mają w sobie wielką moc, nakłaniającą nas do zadumy nad sobą i tym, co nas otacza. Dzieląc się opłatkiem, składamy sobie szczere życzenia, mające na względzie spokój, zdrowie i radość z kolejnych dni. Niech blask tych świąt sprawi, że nie zabraknie Wam miłości i zrozumienia.

Szanowni Państwo, nadchodzące święta Bożego Narodzenia, to czas wyjątkowy i magiczny, sprzyjający refleksji i spotkaniom w kręgu najbliższych. Życzymy wszystkim, by były to dobre, radosne i niezapomniane chwile. Niech przy świątecznym stole w każdym domu zagości szczęście, wzajemne zrozumienie i życzliwość.