Życzenia Sylwestrowe

Sylwester to okazja do zabawy, pożegnania się ze starym rokiem oraz przygotowania się do realizacji planów, które sobie wytyczamy. Przyjęcia sylwestrowe organizujemy z udziałem bliskich, przyjaciół oraz rodziny. Warto tego dnia złożyć sobie wzajemnie życzenia sylwestrowe, których przykłady przedstawiamy na tej stronie.

Pragnę życzyć Ci wszystkiego najlepszego w nadchodzącym roku 2020. Niech spełnią się wszystkie Twoje marzenia i zrealizuje każdy cel. Wielu wspaniałych sukcesów w życiu zawodowym, jak i rodzinnym. A nade wszystko mnóstwo ciepła i miłości! Aby życie zawsze układało się po Twojej myśli. Do siego roku!

Życzę, Ci, aby sylwestrowa noc była na tyle udana, byś nie musiał jej zapominać ? Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku: awansu w pracy, sporej podwyżki, banana na twarzy każdego dnia. Pamiętaj, że nawet jeśli najmniejsza rzecz pójdzie nie do końca po Twojej myśli, zawsze będą z Tobą. Do siego roku!

Z okazji nadchodzącego Nowego Roku życzę Ci przede wszystkim mnóstwa sukcesów w życiu zawodowym, jak i prywatnym, spełnienia najskrytszych marzeń oraz zadowolenia z siebie i swojej pracy. Niech na Twojej twarzy zawsze gości szeroki uśmiech! Wszystkiego najlepszego i szampańskiej zabawy sylwestrowej!

Życzę Ci z całego serca, aby w Nowym Roku 2020 zniknęły wszystkie troski, jakie tylko zaprzątają teraz Twoją głowę. Pragnę także życzyć Ci spokoju ducha, szczęścia oraz wytrwałości w podejmowanych działaniach. Bądź zdrów i spełniaj własne marzenia, dążąc do obranego przez siebie celu. Do siego roku!

W tym nadchodzącym roku 2020 życzę Ci spełnienia marzeń oraz wytrwałości w dążeniu do celów. Ponadto chciałabym życzyć Ci także mnóstwa ciepła rodzinnego i miłości, by dawały Ci siłę do zmagania się z troskami życia codziennego. I, oczywiście, aby tych było jak najmniej w Twoim życiu. Do siego roku!

Życzę Ci zadowolenia z siebie i swoich najbliższych oraz spełnienia wszystkich Twoich marzeń. Wielu znakomitych sukcesów w pracy oraz motywacji do realizacji rozmaitych szalonych pomysłów. Zdrowia, szczęścia i pomyślności, a także spokoju ducha. Wszystkiego najlepszego i wesołej zabawy sylwestrowej!

Mężczyzno mojego życia! Życzę Ci, żeby wszystko układało się zawsze tak, jak to sobie wymarzysz. Bądź zdrów i spełniaj swoje marzenia. Uparcie dąż do celu i nigdy nie trać spokoju ducha ani dobrego humoru. Nie pozostaje mi więc życzyć nic innego jak: wszystkiego najlepszego w nadchodzącym roku 2020!

Na nadchodzące miesiące Nowego Roku 2020 życzę Ci dużo spokoju i oddania się Twoim największym pasjom. Aby wszystkie troski, jak za dotknięciem magicznej różdżki, zniknęły z Twojego życia. Niech szczęście zawsze Ci dopisuje, a dobry humor nigdy nie opuszcza! Wszystkiego najlepszego i do siego roku ?

Zanim przejdę do życzeń na nadchodzący rok 2020, skupię się na wydarzeniach bieżących. Niech sylwester będzie udany (choć może nie za bardzo), a wszystkie zmartwienia obrócą się w pył podczas szampańskiej nocy. Pamiętaj: szalej, ale myśl, co dalej! Wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń w 2020!

Najdroższy! W tę sylwestrową noc chciałabym życzyć Ci wielu sukcesów i zadowolenia z siebie, nie tylko na polu zawodowym. Niech dobry humor nigdy Cię nie opuszcza! Kochaj mnie zawsze, tak jak kochasz dziś i nigdy nie zapominaj o brudnych talerzach, czekających na wizytę w zmywarce. Twoja Ukochana ?

Życzę Ci, aby zgubne miłostki omijały Cię szerokim łukiem, a wyśmienite trunki lały się w Twoim domu strumieniami. Awansu w pracy, przeogromnej podwyżki, zadowolenia z szefa i wielu fantastycznych sukcesów, nie tylko zawodowych. Niech moc szampańskiej nocy będzie z Tobą i towarzyszy Ci każdego dnia!

Przyjemnego szumu w głowie, setki korków od szampana,
Balowania aż do rana, znalezienia wygodnego miejsca w rowie,
No i może jeszcze potem, spokojnego snu pod sąsiada płotem.
Zero kaca i urwanych filmów byś pamiętał te życzenia, śmieszne, krótkie szczerozłote.

Byś nie kwilił po sylwestrze, że pić więcej już nie możesz.
A na każdym kroku, szczęścia w Nowym Roku!

Co rok życzysz znajomym „szampańskiej zabawy”? Może nadszedł czas, aby to zmienić? Jeżeli tak, to znalazłeś się we właściwym miejscu, gdzie znajdziesz najbardziej oryginalne i ciekawe życzenia sylwestrowe. Znajomi otrzymując takie życzenia na sylwestra z pewnością będą zaintrygowani i zapamiętają je i Ciebie o wiele bardziej, aniżeli po zdawkowych i uniwersalnych wersach, które pisze niemal każdy.

Szampańskiej nocy sylwestrowej oraz zabawy od wieczora do rana. Spełnienia marzeń tych dużych i tych całkiem małych. By czar tej magicznej nocy, nie opuszczał Cię cały siedemnasty rok.

Niech się spełnią sylwestrowe życzenia,
a lekki taneczny krok,
niech towarzyszy Ci cały rok.
Dzięki temu bez zbędnego stresu,
będziesz osobą sukcesu.

Życzę Ci w Nowym Roku doskonałej zabawy od wieczora do rana, wielu otwartych butelek szampana, mnóstwa śmiechu i dobrego humoru, niedużego kaca, bo od jutra znowu czeka Cię praca.

Zdrówka, szczęścia, pomyślności, mnóstwa forsy i jeszcze więcej miłości. Wielu przyjaciół i tego o czym marzysz, by w Nowym Roku mogło się wydarzyć.

Nowy Rok to jest okazja, żeby napić się i basta.
Dziś Ci żona nie zabrania i kieliszka nie zasłania.
Więc weź szampana złap pod pachę, fajerwerków cały worek.
I przywitaj Nowy Roczek tańcząc, śmiejąc się i pijąc.
Od dziś musisz się uśmiechać, bo dobry rok na Ciebie czeka!
Szałowej imprezy życzy…

Każdy wie, że tradycję trzeba szanować! Zatem zgodnie z tradycją dzisiejszej nocy musisz bawić się świetnie, wypić kilka kieliszków szampana, wytańczyć się z wszystkimi kolegami i uśmiechać aż do rana! W ten sposób zapewnisz sobie powodzenie w całym Nowym Roku! Trzymaj się instrukcji i udanego Sylwestra!

Dziś ostatni dzień Starego Roku. Z tej okazji, chcę złożyć Ci życzenia wszystkiego najlepszego, zdrowia, pomyślności i spełnienia marzeń. Chcę Ci też życzyć, by ten zbliżający się rok był pozbawiony zmartwień, trudów i wypełniony był radością i miłością Twoich najbliższych. Życzę Ci też, aby ten Nowy Rok był dla Ciebie czasem szampańskiej zabawy.

Z okazji Sylwestra chcę złożyć Ci życzenia, by dzisiejsza Noc była dla Ciebie wyjątkowa! Życzę Ci szampańskiej zabawy, mnóstwa radości, szczęścia i… dobrego samopoczucia po imprezie. I co ważne – niech nadchodzący rok będzie dla Ciebie najpiękniejszym w życiu. Niech w tym czasie spełnią się wszystkie Twoje oczekiwania i marzenia.

Ten Sylwester – moja Ukochana – muszę spędzić daleko od Ciebie. Nie martw się jednak! Mimo tak dużej odległości chcę Ci powiedzieć, że w tym Nowym Roku będę kochać Cię jeszcze bardziej niż w tym mijającym. Niech moje życzenia rozpromienią Twoją twarz, utrapioną codzienną tęsknotą. Nie zapominaj o tym, że chcę przeżyć ten rok tylko z Tobą!

Wielkimi krokami zbliża się Nowy Rok. Dlatego chcę złożyć Ci życzenia, by był on dla Ciebie zdrowy, szczęśliwy, pomyślny i radosny. Niech spełnią się wszystkie Twoje oczekiwania i pragnienia. Niech te 365 dni, będzie dla Ciebie czasem wyjątkowym. Życzę Ci tego z całego serca. Pamiętaj, że cały czas jestem przy Tobie.

Życzenia Sylwestrowe to idealny moment na to, by zastanowić się, czego chcielibyśmy życzyć drugiej osobie. Ja życzę Tobie, by ten nowy, zbliżający się wielkimi krokami rok, był dla Ciebie rokiem wyjątkowym. Niech stanie się on najpiękniejszym rokiem Twojego życia – zarówno pod kątem zawodowym, jak i rodzinnym.

Sylwester, czyli inaczej wigilia Nowego Roku to czas kiedy świętuje się koniec starego i początek nowego roku. Jako inauguracja karnawału stanowi okres hucznych imprez, zabaw i bali. Wszystko przy akompaniamencie sztucznych ogni i petard. To również czas, kiedy składamy sobie życzenia sylwestrowe. Najbardziej popularne to te z dużą nutką żartobliwości, idealne dla osób z poczuciem humoru. Nie warto sięgać po długie i eleganckie poematy. W takim dniu najlepiej sprawdzą się krótkie, wesołe i dowcipne wierszyki. W końcu sama okazja zobowiązuje do dobrego samopoczucia i zabawy.
Sylwester to niepowtarzalny dzień. Ostatnie chwile Starego Roku a także pierwsze godziny roku nowego, to czas w którym obdarowujemy się życzeniami. Warto podarować komuś niepowtarzalne życzenia sylwestrowe, które na cały Nowy Rok utkwią mu w pamięci. Niech będą to życzenia niebanalne i serdeczne, czyli takie, jakie znajdziecie u nas.