Życzenia na Dzień Dziadka

Dziadek to niejednokrotnie głowa rodziny. Darzymy go szacunkiem za wiedzę, doświadczenie życiowe i za wszelką okazaną pomoc. Dzień Dziadka ma na celu uświadomienie wnukom, jak ważni są w ich życiu dziadkowie oraz ile im zawdzięczają. Przyjęło się, że w ten dzień wnuki składają życzenia na Dzień Dziadka. W przedszkolach i szkołach organizowane są festyny, zabawy i występy dla uhonorowania wszystkich dziadków. Oprócz tradycyjnych życzeń wręcza się również ręcznie wykonane laurki. Taka forma wyrażenia swoich uczuć, stanowi podziękowanie dla każdego seniora rodu.

Dziadek to nie tylko miły, starszy Pan. To przede wszystkim Osoba, która wraz z babcią opiekowała się nami, gdy naszych rodziców nie było w domu. I właśnie za tę opiekę, każdy Dziadek powinien otrzymać sowite podziękowania. I oczywiście nic nie będzie tak piękne, jak jego opieka nad nami, ale miłe i serdeczne życzenia na dzień dziadka na pewno wywołają na jego twarzy uśmiech wdzięczności.

Śpieszą wnuki ulicami,
wystrojeni z laurkami.
Niosą razem mnóstwo kwiatów
dla swych babć i dziadków.
Babunie szykują frykasy,
a dziadkowie worek kasy.

Dziadek z babcią są najlepsi na świecie. Gdy za bardzo rozrabiamy, pod ich skrzydła uciekamy. Oni zawsze nas tłumaczą, wszystkie błędy nam wybaczą. Bądźcie zdrowi, uśmiechnięci, tego życzą wam dziś dzieci.

Kochana Babciu, przyjmij dziś ode mnie życzenia, dołączę do nich bukiecik polnych kwiatów, słoneczny promyk i uśmiech motyla, by szczęście Cię nie opuszczało, a uśmiech zawsze gościł na Twoich ustach. A Ty Dziadku ukochany nie bądź zatroskany, bądź wesoły i dobrotliwy, niech Ci zdrowie dobrze służy.

Samych radości, długich lat stu,
tysięcy wrażeń, przyjemnych snów,
wesołych wspomnień, ubawu fury,
Tego nie kupisz z emerytury,
Miłości wnuków, uciechy z życia,
Rzeczy, które są wciąż do odkrycia
Frajdy z rodziny, no i humoru,
Ikry, żwawości, pełni wigoru,
Bez zbędnych zmartwień, troski, zgryzoty,
Byś zawsze z nami miał coś do roboty!

Życzę Tobie Dziadku Miły,
Byś żył długo w pomyślności,
By marzenia się spełniły,
Byś miał dużo chwil radości.
Byś w spokoju odpoczywał,
Mając słońce ponad sobą,
Byś się z deszczu naigrywał,
Wiedząc, że są wnuki z Tobą.
Żyj pogodnie i radośnie,
Ciesz się dziećmi i wnuczkami,
Mimo lat, które minęły,
Bądźmy ciągle tacy sami.

Drogi Dziadku – w ten wyjątkowy dla nas wszystkich Dzień, chcemy Ci podziękować, ale też złożyć najpiękniejsze życzenia. Wiemy, że oprócz naszej miłości, Ty tak naprawdę niczego od nas nie potrzebujesz. Dlatego obiecujemy, że będziemy dawać Ci jej coraz więcej. Nie zapomnimy o Tobie nigdy. Kochamy Cię Dziadku!

Jest taki dzień w roku, który kojarzy się nam wyłącznie z naszymi dziadkami. I właśnie w tym dniu, chcę złożyć Ci najszczersze życzenia. Niech ten Dzień będzie dla Ciebie źródłem szczęścia i radości. Niech będzie pełny Bożego Błogosławieństwa. I niech będzie początkiem wielu innych pozytywnych emocji.

Kochany Dziadku! Z okazji Twojego Dnia chcemy Ci nie tylko złożyć życzenia, ale przede wszystkim podziękować. Po pierwsze – za Twoje długie i pełne doświadczeń życie. Po drugie – za okazaną nam pomoc. Wreszcie po trzecie – za to, że jesteś. Wszystkiego najlepszego Dziadku. Tego życzą pamiętające o Tobie wnuki.

Drogi Dziadku! Ty nauczyłeś nas wielu ważnych i istotnych rzeczy. Ty jesteś dla nas autorytetem i Ty wciąż się o nas troszczysz. Z okazji Dnia Dziadka chcemy Ci złożyć – my, Twoje wnuki – życzenia wszystkiego dobrego. Życzymy Ci, by każdy Twój dzień był radosny. Od tej pory chcemy być dla Ciebie prawdziwym źródłem szczęścia.

Drogi Dziadku. Choć upływający czas bardzo Cię odmienił, nadal bardzo mocno Cię kocham. Z okazji Twojego Dnia, chcę złożyć Ci życzenia wszystkiego najlepszego. Niech te życzenia płyną z serca. Jesteś dla nas bardzo ważny i takim pozostaniesz przez całe życie.

Dziś dzień dziadka,
okazja ta niezwykle rzadka!
Ja całusy i życzenia
chcę ci złożyć w oku mgnienia!
Żebyś zawsze był szczęśliwy,
pogodny i żartobliwy.
Podziękować także pragnę za twój nastrój i za figle!
Ja ci mówię, dziadku mój
zostań zawsze sobą już!
Szczerze dzisiaj Ci winszuję
i już za chwile cię wycałuję.

Moja Babcia ukochana bardzo pyszne robi dania.
Od rosołu aż po ciasta, zawsze smaczne są i basta!
A i dziadzio dobrze przędzie, chociaż fajkę pali wszędzie,
Zawsze bajki opowiada i do snu nas też układa.
I dla babci i dla dziadka, życia ile miodu w plastrach!
Te życzenia radosne, prosto z serca płynące, aby babcia i dziadziunio w zdrowiu długo żyli.
Aby uśmiech dla nas mieli w każdej wolnej chwili.

Dziadkowie to wyjątkowe osoby, które wraz z rodzicami biorą udział w kształtowania młodych charakterów oraz wychowują je swoimi sprawdzonymi metodami. W ten wyjątkowy Dzień Dziadka złóż mu najpiękniejsze, płynące prosto z serca życzenia na Dzień Dziadka. Niech poczuje miłość oraz poczuje się doceniony i zapamiętany.
Nic tak nie ucieszy ukochanego dziadka, jak słowa wdzięczności, które płyną prosto z serca. Pokaż dziadkowi, że o nim pamiętasz.
W tym wyjątkowym dniu wybierz życzenia na dzień dziadka, wyjątkowe idealnie dopasowane do osoby, której je ofiarujesz. Ten drobny gest na pewno wywoła uśmiech na twarzy niejednego dziadka.

To on uczył Cię jeździć na pierwszym rowerze. Z nim łowiłeś ryby. Czasami trochę krzyczał, ale tylko wtedy, gdy musiał ratować Cię z niebezpieczeństw. Życzenia na Dzień Dziadka nigdy w pełni nie wyrażą całej wdzięczności za wszystko, jednak są sposobem na pokazanie solenizantowi jak ważną rolę pełni w życiu wnuczka/wnuczki. Życzenia dla dziadka sprawią mu wiele radości i z pewnością pozwolą poczuć dumę.