Życzenia dla mamy i taty

Drodzy rodzice, chcielibyśmy podziękować za trud wychowania. Zainwestowany w nas czas oraz pieniądze stanowią nieodwracalny wyraz Waszej miłości do nas. W dzisiejszym dniu chcielibyśmy odwdzięczyć się za wszystko, co dla nas zrobiliście. Wierzymy, że chcieliście dla nas jak najlepiej, czego wynikiem jest nasze aktualne życie. Na wasze ręce składamy wyraz najszczerszego uznania i życzymy, byście stali się drogowskazem dla naszych dzieci jako dziadkowie.

Fajne życzenia dla rodziców

Drodzy rodzice! W dniu waszego święta chciałbym/abym, abyście byli cały czas tak szczęśliwi, jak do tej pory. By na waszej drodze nie stawały żadne przeszkody, a nawet jeśli się znajdą to wiem, że wspólnie przez nie przejdziecie. Najlepsze życzenia śle wam wasza/sz córka/syn. Do zobaczenia niebawem.

Piękne życzenia dla rodziców

W dniu tak wyjątkowym dla Was, ślemy Wam najlepsze życzenia: dużo zdrowia, cierpliwości i miłości. Obyście wciąż byli dla nas wspaniałym przykładem tego, co znaczy żyć pełnią życia. Niech Wasza wzajemna miłość wzrasta z każdym dniem i będzie wzorem dla innych. Życzymy również pociechy z nas, Waszych dzieci i dziękujemy za wszystko, co dla nas robicie!

Życzenia dla rodziców

Kochani rodzice, to wy sprawiliście, że jestem taką a nie inną osobą. Dziękuje, że pozwoliliście realizować moje marzenia wpierając mnie w dążeniach do celu. Zapewniając o swojej miłości życzę Wam, aby każda łza w waszym życiu była łzą szczęścia, a słońce nad waszymi głowami nigdy nie zachodziło. By każdy dzień wypełniony był miłością.

 

Dziś rodzice moi drodzy chcę Wam życzyć,
zdrowia, szczęścia i radości,
wszelkiej w Waszym życiu pomyślności,
uśmiechu jak najwięcej,
zdrowych dzieci, zdrowych wnuków,
a kłopotów jak najmniej możliwe,
dziękować Wam za wszystko odpowiednio,
nie jestem nawet w stanie,
serdeczne życzenia kochanemu Tacie i najdroższej Mamie!

 

 

Dodaj komentarz