Życzenia na Dzień Chłopaka

Dzień Chłopaka to drugie święto poświęcone męskiej części społeczności. To taki młodszy odpowiednik święta, jakim jest Dzień Mężczyzny. Stosunkowo nowe, w Polsce nieoficjalnie przypada na 30 września. Obchodzone głównie przez młodzież szkolną. Fetowane jest w różnych krajach, jednak w różnych terminach. Zgodnie z niepisanym zwyczajem, w tym dniu dziewczęta składają życzenia chłopcom i wręczają im drobne upominki. Aby wyrazić swoją sympatię załączają również odpowiednie życzenia na Dzień Chłopaka. Ponieważ niedawno zawitało w naszym kalendarzu, święto nie cieszy się jeszcze dużą popularnością.

Zdrowia, szczęścia i radości,
Dużej w dzieciach obfitości,
Niezłej fury, kupy siana,
Tego życzę Ci od rana,
Byś opływał ptasim mleczkiem,
Byś był zawsze mym słoneczkiem!

Moc zabawy i radości,
Dużo imprez, miłych gości,
Fajnych dzieci, lekkiej pracy,
Żeby wszystko było cacy,
Morza słońca, wiele kasy,
Byś był ze mną po wsze czasy!

W Dniu Mężczyzny chciałabym Ci życzyć, byś zawsze był tym chłopakiem jakiego znam, ze swoimi marzeniami i z młodzieńczą pasją. Byś zawsze szedł śmiało przed siebie i dążył do realizacji celów, które sobie założyłeś. By każdy następny dzień był kolejnym wyzwaniem i wyzwalał pozytywną energię do działania.

Dla młodego mężczyzny, czy też tego starszego.
Dla tego dużego i trochę mniejszego.
Z pozytywnym przesłaniem, z humorem, wierszem pisane, czy też poważne.
Płynące od serca, ze słowem wsparcia, słowem uznania.
Najlepsze wyselekcjonowane życzenia na dzień chłopaka. Idealnie pasujące na okazję, jaką jest dzień chłopaka.

Jesteś Chłopakiem a to oznacza, że pragniesz ciągle zdobywać na nowo świat. Życzę Ci, by takie właśnie było Twoje życie – pełne sukcesów, radości a także spełnienia wszystkich, nawet najskrytszych, marzeń. Chcę również życzyć Ci, byś nigdy nie zwątpił we własne możliwości i byś zawsze był sobą. Pamiętam o Tobie! Niech wszystkie te życzenia po prostu się spełnią.

Dzień Chłopaka to okazja, by złożyć Ci jak najlepsze i najserdeczniejsze życzenia. Chcę Ci życzyć, byś nigdy nie zwątpił w piękno świata, w ludzi i we mnie. Życzę Ci również, byś zawsze umiał brać z życia to, co najlepsze. Pamiętaj, że we wszystkich Twoich trudnościach jestem z Tobą. Zawsze o Tobie pamiętam!

Z okazji Dnia Chłopaka chcę złożyć Ci życzenia wszystkiego najlepszego – zdrowia, radości, pomyślności i wszystkiego, czego sobie tylko zapragniesz. Wiem, że czasami bywam nieznośna. Mimo to – dzięki Ci, że jesteś. Cieszę się, że mam takiego fajnego Brata. Pozdrawiam Cię serdecznie i jeszcze raz – wszystkiego najlepszego!

Z okazji Dnia Chłopaka życzę Ci wszystkiego najlepszego. Na początek – chcę Ci podziękować, że jesteś. Chcę też życzyć Ci, byś przez cały ten czas był taki, jak wtedy, gdy Cię poznałam. Niech moje życzenia będą najpiękniejsze ze wszystkich. Cieszę się, że jesteś. Twoja najbliższa przyjaciółka. PS. Kocham Cię!

Chcemy złożyć wszystkim Naszym Drogim Chłopakom najserdeczniejsze życzenia. Niech każdy dzień będzie dla Was radosny, niech będzie pełen miłości, szczęścia i wszystkiego najlepszego. Życzymy Wam, by spełniały się Wasze marzenia i pragnienia. Jesteśmy cały czas z Wami. Wasze Drogie Koleżanki. Pozdrawiamy!

Z okazji Dnia Chłopaka, życzę Ci Mój Najdroższy, by każdy dzień Twojego życia (zwłaszcza ten spędzany ze mną), był dla Ciebie najpiękniejszy. Składam Ci życzenia zdrowia, radości, szczęścia i wszystkiego NAJ, czego tylko możesz sobie wymarzyć. Niech ten Dzień Chłopaka będzie dla Ciebie najradośniejszy ze wszystkich. Kocham Cię!

Dziewczyny i dorosłe kobiety nie powinny zapominać o swoich mężczyznach, szczególnie w uroczysty dzień jakim jest Dzień Chłopaka. Zobacz najpiękniejsze w naszej opinii życzenia na Dzień Chłopaka, które możesz wtedy złożyć wybrankowi swojego serca. Niech w ten dzień poczuje się wyjątkowo doceniony, kochany i wspierany. Drogie dziewczyny, pewnie wiecie jak nieciekawie wyglądałby świat bez naszych kochanych chłopaków. Na naszej stronie znajdziecie najlepsze życzenia na dzień chłopaka, dedykowane chłopakom z okazji ich święta. Dzięki tym życzeniom powiecie im jak bardzo ich szanujecie a może nawet… kochacie. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i jej zbiorów.
Z chłopakami różnie bywa. Czasami są kochani i niezastąpieni, a czasami po prostu denerwujący. Mimo to życie bez nich byłoby trudne. Płeć męska udaje, że na niczym jej nie zależy, ale wystarczy złożyć życzenia na Dzień Chłopaka, by zobaczyć ten wyjątkowy błysk w oku każdego pana. Im bardziej wymyślne życzenia dla chłopaka, tym większy zachwyt. Warto spróbować, aby przekonać się o tym na własnej skórze.