Życzenia na dzień ojca

Tato, w dniu Twojego Święta nie chcę składać ci po prostu szczęścia i radości. Chcę powiedzieć Ci, że taki dzień z dużą mocą przywołuje we mnie wspomnienia beztroskiego czasu młodości i przemiłych chwil spędzanych z Tobą. Pamiętam rzeczy drobne i dla Ciebie pewnie nieistotne, które jednak w moim sercu zamieszkały na zawsze. Nasze wspólne gry i zabawy, nasze podróże, małe i duże. Nasze rozmowy, czasem kłótnie – to wszystko mam w pamięci. Dziękuję Ci za to, Tato.

Tato, nie jestem już małą dziewczynką sprzed lat, ale zawsze z nostalgią wracam pamięcią do czasów, kiedy nią byłam. Za każdym razem chcę wtedy wrócić do chwil, kiedy mnie tuliłeś i byłam twym „oczkiem w głowie”. Te wspomnienia to nie zwykła melancholia, ale ogromna radość, że dzięki Tobie chcę do takich cudownych chwil wracać. Dziękuje Ci, Tato!

Spraw radość bliskiej Twemu sercu osobie, pokaż, że o niej pamiętasz.
Życzenia na dzień ojca płynące prosto z serca, przepełnione wdzięcznością, uznaniem za włożony trud w wychowanie, za pomoc i opiekę.
Na poważnie, z humorem czy pisane wierszem.
Idealne na dzień ojca, uczucia ubrane w piękne słowa.

Drogi Tato, z okazji Dnia Ojca życzę Ci wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, radości i pomyślności. Przede wszystkim chcę Ci życzyć jak najwięcej sił. Tych, którymi zawsze nam imponowałeś. Nie chcę, by moje życzenia ograniczały się wyłącznie do formalnych stwierdzeń. Pragnę, by płynęły one całkowicie z serca.

Drogi Tato! Z okazji zbliżającego się Dnia Ojca, chcę Ci podziękować za wszystko co nasza rodzina dostała od Ciebie, za Twoje poświęcenie i włożoną w to wszystko miłość. Jednocześnie składam Ci życzenia zdrowia, pomyślności i radości. Bardzo Cię kochamy i pragniemy, byś był z nami jak najdłużej Drogi Tato!

Drogi Tato! Z okazji Dnia Ojca, nie tylko składam Ci życzenia wszystkiego najlepszego, zdrowia, pomyślności i miłości, ale przede wszystkim – chcę Ci podziękować. Chcę Ci podziękować za wszystko, co zrobiłeś dla mnie i dla mojej mamy. Za to, że jesteś, że się nami opiekujesz i że wciąż jesteś ze mną. Również w tym wymiarze emocjonalnym. Kocham Cię Tato!

W dniu Twojego święta chce Ci powiedzieć jak bardzo Cię kocham i podziękować za to, że mnie wychowałeś. W tym dniu wspaniałym chcę Ci życzyć wszystkiego co najlepsze, dużo zdrowia, szczęścia oraz spełnienia marzeń. Dużo radości, miłości, zrozumienia podczas wykonywania codziennych obowiązków.

Kochany tato w dniu Twojego święty chce Ci podziękować za to, że zawsze ze mną jesteś, szczególnie w trudnych chwilach. Dziękuję Ci za Twoją miłość, dobroć, zrozumienie oraz wsparcie w ciężkich sprawach. Życzę Ci dużo cierpliwości, miłości oraz spełnienia marzeń.
Najbardziej kochającemu ojcu Twoja córka…

„Kochany Tato, gdy będę duży…”. Szczerej rozmowy z ojcem nic nie zastąpi, jednak odpowiednio sformułowane życzenia na Dzień Ojca z pewnością będą dobrym podziękowaniem za wspólnie spędzone lata i cały trud włożony w wychowanie. Życzenia dla ojca mogą być bardziej lub mniej poważne, jednak z pewnością muszą być to szczere życzenia dla taty, który poświęcił całe swoje życie dla dobra ukochanego dziecka.

Dzień Ojca to wyjątkowy dzień mający na celu wyrażenie wdzięczności wszystkim tatusiom. W różnych krajach obchodzony jest innego dnia. W Polsce wypada 23 czerwca. Przyjęło się, że w tym dniu dzieci obdarowują rodzica drobnymi upominkami i składają życzenia. Te najmniejsze pociechy swoje podziękowanie wyrażają poprzez wykonanie własnoręcznej laurki. W przedszkolach i szkołach odbywają się uroczystości i zabawy. Pomimo, że obchody zostały zapoczątkowane w Stanach Zjednoczonych na dobre wpisały się do polskiego kalendarza. Życzenia na Dzień Ojca to cudowny sposób na okazanie swojej pamięci.
Ojciec, to dla wielu z nas jedna z najważniejszych osób w życiu. To człowiek, który od samego początku naszego życia, towarzyszył nam w naszych życiowych rozterkach. To on uczył nas wielu rzeczy, bez których nie poradzilibyśmy sobie w dorosłym życiu. Dlatego złóżmy naszym ojcom życzenia na dzień ojca. Wykorzystajmy w tym celu życzenia, znajdujące się na naszej stronie.