Życzenia urodzinowe dla nastolatków

Młody wiek potrafi być trudny. Nie przejmuj się tym jednak, ponieważ wszystko to, co najlepsze, jeszcze na Ciebie poczeka. W trudnych chwilach możesz liczyć na swoich bliskich, dlatego słuchaj ich, obserwuj i naśladuj. W dniu Twoich urodzin pragnę, aby szczęście nigdy Ciebie nie opuszczało. Wszystkiego najlepszego!

Dorosłość zbliża się wielkimi krokami, dziś jesteś o rok bliżej tego magicznego progu odpowiedzialności i radzenia sobie z prawdziwymi problemami. Życzę Ci w Dniu Twoich Urodzin, żeby na zawsze pozostał w Tobie młodzieńczy zapał, humor i radość życia – dojrzałość nie jest taka znowu straszna, a Ty masz w sobie magiczną siłę przezwyciężania trudności.

Nie jest łatwo wymyślić najpiękniejsze życzenia urodzinowe dla nastolatków, nawet jeśli to nasz syn czy córka, o wnuczętach nie wspominając. Co można napisać, czego lepiej nie? Dla dorosłych nastolatki są wciąż dziećmi, tylko że dużymi, tak naprawdę jednak dzieciństwo mają już dawno za sobą, dlatego życzenia dla nastolatka to nie lada wyzwanie.

Masz naście lat. Niby to niewiele, a jednak okres ten poprzedza Twoją dorosłość. Dlatego chcę życzyć Ci, byś przeżył ten czas mądrze. By te kolejne Urodziny uświadomiły Ci, że życie – choć piękne – ma swój cel. Nigdy o tym nie zapominaj. Pamiętaj, że ten czas jest wyjątkowy. Korzystaj z niego jak najpełniej. Kochamy Cię!

Życzenia na 17 urodziny

Najdroższy Jubilacie! Dziś po raz ostatni świętujesz urodziny jako nastolatek, za rok już będziesz dorosłym mężczyzną! Moje życzenia dotyczą tego, abyś ten ostatni rok przeżył na zabawie i szaleństwie w towarzystwie Twoich najbliższych przyjaciół i wszystkich znajomych! Baw się, bo w młodości trzeba się wyszaleć!

Życzenia na 14 urodziny

Chciałabym Ci złożyć najlepsze życzenia z okazji Twoich czternastych urodzin! Jest to bardzo ważny czas dla każdej nastolatki, więc moje życzenia dotyczą dużo szczęścia, zdrowia, miłych chwil spędzonych w gronie przyjaciół oraz rodziny. Ponadto samych sukcesów w szkole oraz realizacji swoich najskrytszych marzeń!

Życzenia na 13 urodziny

Mówi żabka, mówi ptaszek, że masz już 13 latek.
Twoja mama wraz z tatusiem, ślą Ci dzisiaj moc serduszek.
Bądź codziennie uśmiechnięty, a czekają Cię prezenty.
Nie miej więcej pustej główki, w szkole zbieraj same szóstki.
Bądź zdrowy i pomysłowy, niechaj nuda się przegoni.
Miej przyjaciół całą masę, bo kochamy Cię Wariacie.
życzenia

Dodaj komentarz