Sex Randki Prezent na 18 urodziny

Osiemnaste urodziny to bardzo ważny moment w życiu każdego człowieka – symboliczna granica, po przekroczeniu której stajemy się dorośli. Od tego czasu możemy legalnie kupować alkohol czy zapisać się na kurs prawa jazdy. Przed nami matura i decyzja o tym, co będziemy robić w dorosłym życiu. Najpierw jednak warto uczcić ten wyjątkowy dzień wyprawiając huczną imprezę. A jeśli wśród Twoich bliskich jest osoba, która niedługo będzie obchodzić osiemnastkę, warto podarować jej odpowiedni prezent. Podpowiadamy pomysły na prezent na 18 urodziny.

Pomysł na prezent na osiemnaste urodziny – jak wybrać odpowiedni prezent?

Wybór odpowiedniego prezentu na osiemnaste urodziny powinien przede wszystkim zależeć od upodobań obdarowywanego, relacji, jakie nas z nim łączą oraz sumy, jaką chcemy na niego przeznaczyć. Nie ma jednej dobrej odpowiedzi, ile powinien kosztować prezent na osiemnastkę. Jeżeli będziemy rozmawiać o tym ze znajomymi, może okazać się, że niektórzy planują wydać kwoty dla nas astronomiczne, inni bardzo małe. Sami rozważmy, na wydanie jakiej kwoty możemy sobie pozwolić. Pamiętajmy, że nie chodzi o to, by podarować prezent najdroższy, lecz by sprawić przyjemność bliskiej osobie. Czasem najcenniejszym prezentem są wspólnie spędzone chwile.

Śmieszne gadżety

Jeżeli Twój kolega lub koleżanka zaprasza Cię na osiemnaste urodziny, dobrym pomysłem może być podarowanie śmiesznego gadżetu. Obecnie sklepy oferują szeroki wybór tego rodzaju gadżetów. Są tanie i różnorodne. Dobrze sprawdzi się wszystko, co kojarzy się z dobrą zabawą, imprezą i wchodzeniem w dorosłość. Doskonale sprawdzą się wszelkie okolicznościowe kubki, koszulki czy gadżety związane ze spożywaniem alkoholu.

Podaruj prezenty praktyczne

Jeżeli planujemy wydać większą sumę na prezent, upewnijmy się, że solenizant będzie miał z niego pożytek. Dotyczy to przede wszystkim prezentów kupowanych przez rodziców czy najbliższych. Warto wykorzystać tę okazję by podarować coś, o czym nastolatek marzył od dawna. Może to być na przykład nowy laptop, aparat fotograficzny, wycieczka czy też sfinansowanie kursu prawa jazdy.

Prezent na 18 urodziny dla dziewczyny

Kupując prezent na osiemnaste urodziny, weźmy pod uwagę, że nieco inne prezenty sprawdzają się dla dziewczyn, inne dla chłopaków. Jeśli chodzi o prezenty dla dziewczyn, dobrym pomysłem może być biżuteria wykonana z metali szlachetnych. Naszyjnik czy bransoletka podarowana na osiemnaste urodziny po latach będzie cenną pamiątką o dużej wartości sentymentalnej. Inny ciekawy pomysł to zakup eleganckiego zestawu markowej bielizny lub sukienki. Pamiętajmy przy tym, żeby sprawdzić, jaki rozmiar będzie potrzebny.

Prezent na 18 urodziny dla chłopaka

Dla chłopaka idealnym prezentem może być dobry, markowy alkohol. Od jubilata będzie zależało, czy wypije go na swojej osiemnastce, czy później, miło ją wspominając. Jeżeli wiemy, że solenizant planuje zapisać się na kurs prawa jazdy, warto podarować mu akcesoria do samochodu. Ciekawą opcją jest również sprzęt sportowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *