Prezent na 30 urodziny

Trzydzieste urodziny to symboliczny moment w życiu każdego człowieka. Z jednej strony wciąż jesteśmy bardzo młodzi i pełni szalonych planów, z drugiej strony nasza sytuacja życiowa stabilizuje się. Zebraliśmy już sporo doświadczeń życiowych i zawodowych, niektórzy z nas wzięli ślub, mają dzieci, inni dopiero o tym myślą. Dzień trzydziestych urodzin warto uczcić chociażby symbolicznie. Jeśli bliska Ci osoba będzie w najbliższym czasie obchodzić trzydzieste urodziny, pomóż jej sprawić, by zapamiętała je na długo. Podaruj jej wyjątkowy prezent. Przedstawiamy pomysły na prezent na 30 urodziny.

Podaruj przeżycia

Osoby przekraczające magiczną granicę trzydziestki to bardzo często ludzie zapracowani, pochłonięci do reszty życiem zawodowym lub rodzinnym. Mają przyzwoite zarobki, natomiast często brakuje im odpoczynku. Z tego powodu niezwykle sobie cenią swój wolny czas. Często takiej osobie nie zależy wcale na dobrach materialnych – dlatego też zamiast dawania typowego prezentu, warto podarować przeżycia! Lot balonem lub szybowcem, wycieczka albo prezenty związane z ciekawym hobby – to może być strzał w dziesiątkę.
Pomysł na prezent na 30 urodziny dla niej

Zastanawiasz się, jaki będzie najlepszy prezent na trzydzieste urodziny dla trzydziestolatki? Wszystko zależy oczywiście od tego, jaki charakter i upodobania ma obdarowywana kobieta, jaka relacja nas z nią łączy i jaką sumę chcemy na ten cel przeznaczyć.

Oczywiście, zawsze jeżeli nie mamy pomysłu, możemy po prostu podarować kobiecie kwiaty, perfumy lub coś z biżuterii. Warto jednak spróbować poszukać bardziej oryginalnego prezentu.

Zastanówmy się, o czym marzy dana kobieta, jakie są jej ukryte pragnienia. Jeżeli przede wszystkim chciałaby odprężyć się i zadbać o siebie, idealnym rozwiązaniem może być wykupiony masaż lub zabieg w spa. Może jednak być tak, że na co dzień poukładana księgowa marzy o dreszczyku emocji i adrenalinie – w takim przypadku warto podarować jubilatce skok ze spadochronem lub odlotowy flyboard.

Pomysł na prezent na 30 urodziny dla niego

Szukając prezentu na trzydzieste urodziny dla mężczyzny, warto dobrze zastanowić się, czego pragnie i o czym marzy, i wybrać coś najbardziej odpowiedniego do jego osobowości.

Zawsze możemy postawić na sprawdzone prezenty – takie, które są dość uniwersalne, by mieć pewność, że obdarowany na pewno będzie miał z nich pożytek. Do tego rodzaju prezentów należą na przykład eleganckie portfele, dobrej jakości paski czy krawaty.

Wielu mężczyzn nie przepada za śmiesznymi gadżetami, wolą prezenty, z których mogą zrobić konkretny użytek. Zwłaszcza jeśli mamy zamiar wydać większą kwotę na prezent, upewnijmy się, że przyniesie on obdarowanemu jakąś korzyść. Zamiast kolejnej „durnostojki” warto wybrać karnet na zajęcia sportowe, solidny scyzoryk lub sportowy plecak dobrej marki.

Jeżeli chcemy bliskiemu mężczyźnie podarować przeżycia, dobrym pomysłem mogą być sporty ekstremalne. Skok na bungee w trzydzieste urodziny każdy facet zapamięta do końca życia.

Oprócz prezentu powinniśmy solenizantowi wysłać oryginalne życzenia urodzinowe na 30 lat

Dodaj komentarz