Prezent na 40 urodziny

Czterdzieste urodziny to ważny dzień w życiu każdego człowieka. Warto uczcić tę wyjątkową okazję i sprawić, by była ona dla jubilata wydarzeniem niezapomnianym. Z tego powodu powinniśmy dobrze zastanowić się, jaki prezent najbardziej przypadnie do gustu bliskiej osobie. Przeczytaj nasze pomysły na prezenty na 40 urodziny i wybierz najlepszy!

Jaki jest współczesny czterdziestolatek?

Zanim zdecydujesz się na zakup konkretnego prezentu, zastanów się, kim jest osoba wkraczająca w czterdziesty rok życia, jakie są jej marzenia, potrzeby i czego pragnie. Obecny czterdziestolatek ma już zwykle dużo cennych doświadczeń życiowych, jednak ciągle jest osobą młodą duchem, spragnioną nowych wyzwań i nie dającą się zamknąć w prostych szablonach.

Kupując dla niego (bądź dla niej) prezent na 40 urodziny, warto myśleć niestandardowo. Nie zawsze jest tak, że czterdziestolatek na co dzień robiący karierę w korporacji marzy o tym, by dostać skórzany nesesser, a rzeczą najbardziej potrzebną gospodyni domowej jest nowy blender. Być może marzą raczej o tym, by skoczyć na bungee lub rozwinąć nietypowe hobby? Postaraj się odkryć, czym naprawdę możesz sprawić przyjemność obdarowywanej osobie.

Jeżeli stawiasz na klasyczne, sprawdzone rozwiązania, dopilnuj, by wręczane przedmioty były odpowiednio dobrej jakości i prezentowały się elegancko. Kieruj się tą zasadą również, gdy Twój budżet jest ograniczony. Lepiej wręczyć dobrej jakości portfel, niż torebkę, za którą zapłacimy więcej, lecz będzie wyglądała tanio.

Pomysł na prezent na 40 urodziny dla niej

Istnieje wiele sprawdzonych pomysłów na prezent dla czterdziestolatki. Zawsze warto podarować perfumy, biżuterię z metali szlachetnych, torebkę lub portfel. Sprawdzą się również kwiaty. Tego rodzaju prezenty są dość uniwersalne i bezpieczne. Kupując kosmetyki upewnijmy się, czy na pewno są one odpowiednie do typu cery obdarowywanej.

Dobrym pomysłem może być także podarowanie przeżyć. Zabiegana czterdziestolatka, która na co dzień pochłonięta jest pracą i rodziną, chętnie zrelaksuje się w spa. A może chciałaby zasmakować bardziej ekstremalnych przeżyć? Lot widokowy paralotnią lub flyboard – to może być strzał w dziesiątkę.

Pomysł na prezent na 40 urodziny dla niego

Mężczyźni w wieku czterdziestu lat zwykle lubią otrzymywać prezenty użyteczne, takie które wiążą się z konkretną korzyścią. Minął już czas, gdy bawiły ich śmieszne gadżety, z którymi na dłuższą metę nie wiadomo, co zrobić. Istnieje cały szereg sprawdzonych pomysłów na prezenty dla czterdziestolatka. Dość uniwersalnym rozwiązaniem będzie wysokiej jakości skórzany portfel, elegancki krawat, zegarek lub teczka na dokumenty.

Z drugiej jednak strony istnieje obawa, że jubilat otrzyma pięć portfeli. Z tego powodu warto poszukać bardziej oryginalnego pomysłu na prezent. W przypadku kierowcy dobrym rozwiązaniem mogą być akcesoria do samochodu. Sprawdzić się może również karnet na zajęcia sportowe. A może warto sfinansować jubilatowi udział skok na bungee lub udział w innych sportach ekstremalnych?

Dość popularnym w ostatnim czasie pomysłem na prezent staje się olejek CBD który będzie dobrym rozwiązaniem dla osób chorych.

Warto również pamiętać o wysłaniu życzeń na 40 urodziny w dniu urodzin.

Dodaj komentarz