Życzenia urodzinowe dla kolegi

Sympatycznie jest zawiązać bliższe znajomości w swoim miejscu pracy i celebrować wydarzenia, takie jak na przykład urodziny któregoś z członków zespołu. Krótkie życzenia urodzinowe dla kolegi z pracy to wyraz pamięci, to słowa, które z pewnością zapadną w serce każdego. Czasami trudno jest samemu ułożyć ładne życzenia urodzinowe dla kolegi lub koleżanki, dlatego warto sięgnąć wtedy po gotowe teksty, które wyrażają pamięć i ciepłe uczucia sympatii. Krótki tekst wysłany smsem, lub po prostu mailem, sprawi radość każdemu jubilatowi.

Życzenia urodzinowe dla kolegi

Życzenia urodzinowe to jedne z przyjemniejszych, jakie można otrzymać. Im bliższa więź, tym powinny być one bardziej spersonalizowane. Jeżeli jednak życzenia kieruje się po prostu do współpracownika, mogą one być bardziej oficjalne, ale jednocześnie fajne. Poniżej teksty na fajne życzenia urodzinowe dla kolegi.

Wszystkiego najlepszego w dniu urodzin! Spełnienia najskrytszych marzeń, pomyślności i radości z każdego dnia. Niech kolejny rok obfituje w realizację planów i marzeń. Sto lat! Sto lat! Z wyrazami szczerej sympatii kolega z pracy Janek Kowalski (przykładowo).

Sto lat! Sto lat! Samych cudowności w dniu urodzin! Niech kolejny rok pełen będzie zrealizowanych marzeń i planów, pomyślności oraz zdrowia. Moc gorących życzeń przesyła koleżanka zza biurka obok …

Najlepsze życzenia urodzinowe! Spełnienia najskrytszych planów i marzeń, zdrowia, pomyślności w pracy oraz w życiu osobistym. Dużo miłości i radości w każdym dniu przesyła zawsze ciepło o Tobie myśląca …

W tym cudownym dniu życzę Ci wszystkiego najlepszego, a przede wszystkim spełnienia najskrytszych marzeń i pragnień. Poza tym dobrego zdrowia oraz rozwoju w życiu zawodowym. Niech wszystko układa się po Twojej myśli, dobra energia i zdrowie dopisują. Z wyrazami szczerej sympatii…

Życzenia urodzinowe dla kolegi z pracy

Ładne życzenia urodzinowe dla kolegi z pracy, z którym znamy się głównie na polu zawodowym, powinny być utrzymane raczej w tonie pół oficjalnym. Największą zażyłość podczas składania życzeń mogą sobie pozwolić bowiem osoby zaprzyjaźnione. Koledze lepiej złożyć sympatyczne życzenia bardziej ogólnym tekstem. Dobre przykłady poniżej.

Dziś dzień Twoich urodzin dlatego przesyłam Ci moc serdeczności i szczerych życzeń! Nie wszystko się u Ciebie świetnie układa, codzienność obfituje w same miłe wydarzenia, a w przyszłości los przyniesie same wspaniałe niespodzianki. Życzę Ci zdrowia, pomyślności na polu zawodowym, sukcesów w rozwoju kariery, oraz spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń.

Krótkie życzenia urodzinowe dla kolegi z pracy

Króciutkie życzenia wysłane sms-em to wyraz pamięci i sympatii. Wystarczy kilka słów by jubilatowi zrobiło się naprawdę miło.

Moc urodzinowych serdeczności i uścisków przesyła zawsze pamiętająca…

Wszystkiego najlepszego w dniu Twojego święta! 100 lat w zdrowiu i pomyślności zasyła…

W tym szczególnym dniu Pragnę przesłać Ci najserdeczniejsze życzenia urodzinowe, samych sukcesów na polu prywatnym i zawodowym oraz spełnienia najskrytszych marzeń!

Podobne życzenia
Śmieszne życzenia urodzinowe dla siostry
Śmieszne życzenia urodzinowe dla brata
Śmieszne życzenia urodzinowe dla dzieci

Dodaj komentarz

Twój komentarz*

Your Name*
Your Webpage